Feromony Love & Desire męskie 100ml

Wysyłamy za:

Sexual Health Series

119,90 zł

150,90 zł

-31,00 zł

Logo męskich feromonów Love & Desire

Feromony męskie 100ml Love&Desire™ to seria niezwykłych feromonów dla mężczyzn, cenionej marki Sexual Health Series, producenta m.in. perfum z feromonami.

Więcej szczegółów

Dlaczego warto kupować w SECRETIVE.PL
Warto kupować w SECRETIVE.PL
Dyskretna paczka
Nikt się nie domyśli!
180 dni na zwrot zakupów
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 399 zł

Informacje o męskich feromonach Love & Desire

Więcej o Love Desire dla mężczyzn

Męskie feromony Love & Desire - 100 ml

Logo marki Love & Desire

Zapach odgrywał bardzo ważną rolę już od niepamiętnych czasów. Wszystko dzięki jego wszechstronnemu zastosowaniu. Zapach może stanowić ostrzeżenie o zagrożeniu lub być wykorzystywany jako afrodyzjak. Wykorzystując ten właśnie fakt nasza firma, przy współpracy z wieloma specjalistami z dziedziny biochemii oraz fizjologii, ma zaszczyt zaprezentować właśnie tobie produkt, dzięki któremu zdobędziesz serca wielu atrakcyjnych kobiet z niespotykaną dotąd łatwością.

Nagroda EROtrendy dla feromonów Love & Desire

Niezwykle skuteczne feromony męskie

Mowa tutaj o feromonach męskich Love & Desire, które dzięki swoim unikalnym składnikom, stanowią jeden z najskuteczniejszych sposobów na uwodzenie oraz nakłonienie wielu kobiet do bliższego kontaktu (także intymnego). Musisz również wiedzieć, że Love&Desire męskie działają w niemal równym stopniu na kobiety i mężczyzn. Co to oznacza? Mężczyźni, którzy znajdą się pod wpływem tych właśnie feromonów, niemal automatycznie poczują do ciebie dużo większy niż do tej pory szacunek, dzięki czemu szybko staniesz się samcem alfa oraz liderem grupy, jeśli w takowej pracujesz.

Banner z informacjami o feromonach męskich Love & Desire

Korzyści nie tylko w sferze intymnej!

Wynika z tego, że feromony Love & Desire przyniosą ci niezliczoną ilość korzyści nie tylko w życiu towarzyskim i intymnym, ale również w życiu zawodowym!

Skład feromonów dla mężczyzn Love & Desire

Perfumy Love & Desire męskie – co jeszcze powinieneś o nich wiedzieć?

Feromony Love&Desire stanowią nieocenioną pomoc podczas uwodzenia atrakcyjnych przedstawicielek płci przeciwnej, ale także w wielu sytuacjach biznesowych. Jeżeli prowadzisz własny biznes, zapewne doskonale wiesz, jak ważne jest postrzeganie naszej osoby w środowisku.

Laur konsument 2014 dla Love & Desire

Love & Desire "kompanem" w biznesie

Dzięki regularnemu stosowaniu perfum z feromonami dla mężczyzn Love & Desire, uzyskasz znaczną przewagę w trakcie każdej rozmowy biznesowej. Jeżeli jesteś sprzedawcę, to z pewnością zauważysz, że feromony Love & Desire męskie mają znaczący wpływ na sprzedaż twojego produktu. Do zakupu feromonów Love & Desire przekonać powinny cię także statystyki.

Zadowolenie ze stosowanie feromonów Marki Love & Desire

Wynika z nich, że aż 17% zapytanych mężczyzn uważa, że po zastosowaniu feromonów naszej firmy czują się bardziej męsko. Aż 79% ankietowanych twierdzi, że jedynie przy pomocy feromonów na kobiety może nakłonić atrakcyjną kobietę do zbliżenia.

Butelka feromonów dla mężczyzn Love & Desire 100 ml

Jak sam widzisz, tysiące mężczyzn potwierdziły skuteczność perfum męskich Love&Desire. Czy chcesz do nich dołączyć? Decyzja należy do ciebie!

Niezwykle popularne feromony

ELLE o feromonach męskich Love & Desire

Oceń 
2017-03-06

Świetny zapach

Używam codziennie. Świeży i orzeźwiający zapach.
Polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Sposób dostawyPłatność za zamówienieCzas dostawyKoszt brutto
  InPost PaczkomatyInPost PaczkomatyZ góry24 godziny9,99 zł
  Kurier DPDKurier DPDZ góry24 godziny15,99 zł
  Kurier DPDKurier DPDPrzy odbiorze24 godziny19,99 zł

  Artykuły i tematy publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mogą zastąpić rady specjalisty i fachowego badania.
  Jeżeli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny - skontaktuj się ze swoim lekarzem.

  Produkt prezentowany na tej stronie (Feromony Love & Desire męskie 100ml) nie zapobiega chorobom ani ich nie leczy. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu i/lub załączonej ulotce.

  Możesz zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz ich stosować na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości.

  Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów jakie są opisane przy produkcie. Opisane działania są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.

  Wybierz sklep erotyczny Secretive.pl

  Dlaczego warto kupić Feromony Love & Desire męskie 100ml w naszym sexshopie?

  Gwarantujemy możliwość darmowego zwrotu przez 180 dni od daty zakupu oraz darmową wysyłkę Pocztą, szyfrowane połączenie (bezpieczne zakupy), a także 100% dyskrecji!

  6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

  Rabaty dla stałych klientów

  Dyskretna
  paczka

  180 dni
  na zwrot

  24-godzinna
  dostawa

  Darmowy
  zwrot i wymiana

  Bezpieczna
  transakcja

  Produkt poprawnie dodany do porównania!
  {*pojawiania się okienka / elementu po zeskrolowaniu przycisku kup teraz do niewidoczności *}