• Dyskretna przesyłka
 • Dyskretna paczka

  Nikt się nie domyśli:)

 • Ekspresowa dostawa
 • Ekspresowa dostawa

  Paczka u Ciebie nawet w 24h!

 • 180 dni na zwrot
 • 180 dni!

  Aż pół roku na zwrot zamówienia

 • Bezpieczna p/latność
 • Bezpieczna płatność!

  Połączenie szyfrowane SSL

Feromony dla mężczyzn Love&Desire Gold (Premium) 100 ml


Męskie feromony Love & Desire Premium to ulepszona wersja poprzednika, która charakteryzuje się jeszcze większą skutecznością i dwa razy silniejszym działaniem. Wpływają na kobiety, powodując wzrost ich zainteresowania i ochoty na kontakty damsko-męskie.


210,00 zł
160,00 zł Zniżka 50,00 zł

Dostawa od 9,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
Darmowa dostawa obowiązuje od 299,00 zł
 • Bezpieczna transakcja dzięki certyfikatowi SSL i szyfrowanemu połączeniu! Bezpieczna transakcja dzięki certyfikatowi SSL i szyfrowanemu połączeniu!
 • Expresowa dostawa nawet w 24 godziny. Expresowa dostawa nawet w 24 godziny.
 • Aż 180 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny! Aż 180 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny!
 • Gwarancja 100% dyskrecji Gwarancja 100% dyskrecji

Męskie Feromony Love & Desire Premium - 2x większa moc

Atrakcyjni mężczyźni (a przynajmniej większość z nich) potrafią uwodzić kobiety z niezwykłą łatwością. Jeśli by się nad tym zastanowić, można dojść do wniosku, iż na łatwość podrywu wpływają takie czynniki, jak muskulatura, wzrost, ładna twarz oraz nienaganna fryzura. Niestety, niektórych rzeczy nie możemy zmienić, musimy więc działać za pomocą innych środków. Wiele najnowszych badań naukowych dowodzi, iż zapach mężczyzny może mieć o wiele większy wpływ na jego atrakcyjność, niż wydawało się nam do tej pory. Jednym z najważniejszych czynników międzyludzkich odpowiedzialnych za pożądanie są feromony, czyli naturalnie produkowane związki chemiczne o silnym działaniu przyciągającym. Ciekawe jest to, iż dotyczy to zarówno świata zwierząt, jak i ludzi. Jak więc zatem wykorzystać ten fakt?

Chcąc zostać samcem-zdobywcą należy się odpowiednio przygotować. Świetnym sposobem na podbicie damskich serc są feromony dla mężczyzn Love & Desire. Zawarte w nich silne związki wpływają na sposób, w jaki kobiety postrzegają osobę je noszącą. Mają działanie niezwykle przyciągające, któremu nie oprze się już żadna kobieta. Pierwsze efekty stosowania są widoczne już po pierwszym psiknięciu. Osoby z otoczenia zaczną zapewne komentować męski, świeży i uwodzący zapach, który zapada głęboko w pamięć. Facet obdarowywany licznymi komplementami staje się dzięki temu bardziej pewny siebie. Wzrasta też jego samoocena oraz poczucie własnej wartości. Przekłada się to bezpośrednio na atrakcyjność mężczyzny w oczach kobiet. Przedstawicielki płci pięknej przyciągają faceci towarzyscy, zabawni i pewni siebie. Perfumy męskie Love & Desire Premium to podwójna dawka silnych feromonów, dzięki którym łatwiej zdobyć przychylność całego otoczenia.

Perfumy męskie Love & Desire Premium - czy warto je kupić?

Wymienione powyżej korzyści stosowania feromonów dla mężczyzn Love & Desire stanowią tylko część zalet ich stosowania. Najważniejszą kwestią dotyczącą perfum Love & Desire Premium jest fakt, iż mają one w swym składzie bardzo silne i skuteczne feromony. Nie są to byle jakie związki chemiczne, lecz bardzo wysokiej jakości składniki, których 1 gram kosztuje na rynku od 6.000 do 14.000 złotych! Ich produkcja to bardzo skomplikowany proces wymagający udziału najlepszych specjalistów oraz bardzo drogiego i specjalistycznego sprzętu i laboratorium.

Feromony dla mężczyzn Love & Desire Premium zawierają w swym składzie androstenol, androstadienon, androstenon oraz androsteron. Mimo iż ich działanie znane jest od lat, tylko w perfumach Love & Desire Premium można znaleźć ich unikalne i niezwykle skuteczne połączenie. Feromony dla mężczyzn działają zniewalająco na kobiety. Wykazują one zwiększone zainteresowanie osobą je noszącą, stają się bardziej kontaktowe i skłonne do flirtowania. Dzięki temu łatwiej się z nimi rozmawia i nawiązuje nowe znajomości. Zdecydowanie warto je kupić ze względu na 2x silniejsze stężenie feromonów i bardzo atrakcyjną cenę. Działają zdecydowanie skuteczniej niż najdroższe markowe perfumy w drogeriach. Stanowią świetną inwestycję w życie towarzyskie i zawodowe. Poniższa ankieta wśród użytkowników Love & Desire Premium pokazuje, iż te męskie feromony zagościły u nich na stałe. Niektórzy nie mogą się wręcz bez nich obyć, twierdząc, iż jedynie dzięki feromonom są w stanie flirtować i nawiązywać kontakty seksualne z płcią przeciwną.

Feromony męskie Love & Desire Premium - jak je stosować?

Stosowanie męskich perfum z feromonami Love & Desire Premium jest banalnie proste. Kilka mgiełek zapachu należy rozpylić na skórę. Działa najskuteczniej, gdy jest stosowany w okolicach szyi, karku oraz nadgarstków. To tam krew krąży najbliżej zewnętrznej warstwy skóry, dzięki czemu feromony działają jeszcze lepiej i skuteczniej. Produkt jest przeznaczony dla mężczyzn w każdym wieku. Mogą go stosować młodzi mężczyźni szukający pierwszych kontaktów intymnych, a także dojrzali faceci, którzy chcą na nowo obudzić w sobie mistrza podrywu. Perfumy można stosować zamiast używanej dotychczas wody toaletowej lub w połączeniu z nią. Mieszanki zapachów mogą ze sobą współgrać lub ze sobą gryźć. Połączenie ulubionej wody toaletowej z perfumami Love & Desire może przynieść jednak spektakularne efekty, dlatego też warto spróbować. W przypadku, gdy zapachy “gryzą się” należy używać tylko perfum Love & Desire, lub stosować je z poprzednią wodą naprzemiennie.

Love & Desire kontra L&D Premium - czy warto kupić perfumy męskie w ulepszonej wersji?

W porównaniu ze standardową wersją feromonów Love & Desire, nowa, ulepszona edycja Premium cechuje się dwukrotnie silniejszym stężeniem substancji aktywnych. Wyższe dawki kluczowych feromonów sprawiają, iż przyciąganie płci przeciwnej jest jeszcze bardziej widoczne i skuteczne. Wersja Premium może przyciągnąć te partnerki, na które nie zadziałała standardowa dawka feromonów w zwykłym wydaniu perfum Love & Desire. Wyższe stężenie feromonów oznacza też większą wydajność produktu. Dwa psiknięcia będą równoznaczne czterem, dzięki czemu produkt starczy na zdecydowanie dłużej. Ich wydajność jest obliczona na średnio 6-7 miesięcy, podczas gdy standardowa edycja starcza zwykle na 3-4 miesiące użytkowania.

Niezwykła popularność perfum dla mężczyzn Love & Desire

Feromony męskie Love & Desire są hitem sprzedażowym w sklepie erotycznym Secretive.pl. Sięga po nie coraz więcej mężczyzn, którzy chcą podnieść swą atrakcyjność w oczach przedstawicielek płci przeciwnej.  Produkt marki Sexual Health Series został dostrzeżony przez wiele magazynów branżowych, w tym prestiżowy portal lifestylowy - ELLE. Opinie o feromonach Love & Desire są w większości niezwykle pochlebne, a miliony zadowolonych klientów wracają po nowe zapasy przyciągającego zapachu. Wersja premium zawiera bardzo wysokie stężenia takich feromonów jak androstenol, androstenon, androsteron oraz androstadienon, dzięki którym zawdzięcza swą 2x wyższą skuteczność.

PR_4003300
Szczegóły produktu Feromony dla mężczyzn Love&Desire Gold (Premium) 100 ml
Dla kogo
Dla mężczyzny
Średni czas użytkowania / stosowane co dzień
6 miesięcy
Pojemność
100 ml
Więcej o marce Sexual Health Series (GB)