• Dyskretna przesyłka
 • Dyskretna paczka

  Nikt się nie domyśli:)

 • Ekspresowa dostawa
 • Ekspresowa dostawa

  Paczka u Ciebie nawet w 24h!

 • 180 dni na zwrot
 • 180 dni!

  Aż pół roku na zwrot zamówienia

 • Bezpieczna p/latność
 • Bezpieczna płatność!

  Połączenie szyfrowane SSL

Love&Desire - feromony dla mężczyzn 100 ml


Feromony męskie Love & Desire to świetna propozycja dla mężczyzn, którzy chcą na nowo odkryć życie towarzyskie. Pomagają w uwodzeniu kobiet oraz przełamaniu nieśmiałości. Działają na obie płcie, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w relacjach zawodowych.


135,00 zł
94,00 zł Zniżka 41,00 zł


Zamówienie telefoniczne: +48 792 599 943

Podaj kod produktu: 282


Dostawa od 9,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
Darmowa dostawa obowiązuje od 299,00 zł
 • Bezpieczna transakcja dzięki certyfikatowi SSL i szyfrowanemu połączeniu! Bezpieczna transakcja dzięki certyfikatowi SSL i szyfrowanemu połączeniu!
 • Expresowa dostawa nawet w 24 godziny. Expresowa dostawa nawet w 24 godziny.
 • Aż 180 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny! Aż 180 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny!
 • Gwarancja 100% dyskrecji Gwarancja 100% dyskrecji

Męskie feromony Love & Desire o pojemności 100 ml

Zapach odgrywa kluczową rolę w relacjach międzyludzkich od niepamiętnych czasów. Ludzie, podobnie jak inne ssaki, działają na podstawie instynktów. Kierują się wzrokiem, słuchem, dotykiem, smakiem i węchem. Okazuje się, że ostatni z wymienionych zmysłów może mieć większe znaczenie w kontaktach towarzyskich, niż nam się wydaje. Istnieje wiele badań dowodzących, iż określone zapach mogą odpychać, a niektóre przyciągać.

Zapach może być pewnego rodzaju ostrzeżeniem o zagrożeniu, niekiedy natomiast może stanowić bardzo dobry afrodyzjak. Feromony męskie Love & Desire to połączenie seksownych i uwodzicielskich perfum ze skutecznie działającymi feromonami. Rola feromonów na płeć przeciwną nie jest jeszcze do końca zbadana, choć wiadomo powszechnie, iż są skuteczne. Fakt ten postanowiła wykorzystać marka cenionych produktów do poprawy życia erotycznego Sexual Health Series. Postanowiła stworzyć świeży, kuszący i seksowny zapach dla mężczyzn. Owocem pracy specjalistów i perfumiarzy współpracujących z Sexual Health Series są męskie feromony Love & Desire. Produkt ten jest dziełem najlepszych specjalistów z dziedziny biochemii, fizjologii i perfumiarstwa. Jego stosowanie może zdecydowanie podnieść atrakcyjność każdego mężczyzny w oczach niejednej przedstawicielki płci pięknej.

Bardzo skuteczne feromony męskie

Tytuł ten należy przyznać feromonom dla mężczyzn Love & Desire, które za sprawą swych unikalnych składników są jednym z najbardziej skutecznych sposobów na podryw i nakłonienie wielu kobiet do bliższych i intensywniejszych kontaktów (także tych intymnych). Należy też mieć na uwadze, iż feromony męskie Love & Desire działają równie silnie na kobiety i mężczyzn. Oznacza to, iż mężczyźni będący pod wpływem feromonów będą odczuwali większy respekt do faceta noszącego na sobie perfumy Love & Desire. Dzięki temu można niemal automatycznie stać się liderem grupy oraz samcem alfa w towarzystwie, Ma to szczególne znaczenie w sytuacjach, gdy jeden mężczyzna próbuje pokierować działaniem innych osób tej samej płci. Feromony Love & Desire będą więc miały pozytywny wpływ na życie zawodowe (wyższe posłuszeństwo wśród pracowników) oraz towarzyskie (większy szacunek wśród kolegów).

Korzyści w innych sferach

Feromony Love & Desire mogą wpływać pozytywnie na wszystkie sytuacje, w których liczy się męski autorytet. Działanie androstenolu, androstenonu, androsteronu oraz androstadienonu rozciąga się na wszystkie sfery życia - od towarzyskiej, po rodzinną i zawodową. Mężczyzna pachnący perfumami Love & Desire zyskuje większy szacunek wśród otoczenia oraz sprawia wrażenie silniejszego i bardziej pewnego siebie. Wpływ na to ma też to, iż wzrasta jego atrakcyjność w oczach kobiet. Facet, który nie narzeka na zainteresowanie płci przeciwnej, staje się pewniejszy siebie, bardziej towarzyski i zabawny. Sukcesy w życiu towarzyskim przekładają się następnie na inne sfery. Łatwiej o osiągnięcie sukcesów w pracy czy uzyskanie większego posłuchu w życiu rodzinnym.

Perfumy Love & Desire - dodatkowe informacje, o których warto wiedzieć

Feromony Love & Desire są świetnym sposobem na jeszcze skuteczniejsze uwodzenie atrakcyjnych kobiet. Pomagają w odzyskaniu pewności siebie i poprawy własnej samooceny. Mężczyzna noszący feromony Love & Desire zyskuje też szacunek wśród kolegów oraz innych mężczyzn, z którymi współpracuje lub utrzymuje kontakty biznesowe. Stosowanie dobrych męskich perfum zdecydowanie zmienia postrzeganie naszej osoby przez otoczenie.

Perfumy męskie Love & Desire zostały nagrodzone prestiżową nagrodą konsumencką - Laurem Konsumenta. Feromony zostały wyróżnione przez konsumentów, przyznając im prestiżowe wyróżnienie w kategorii Odkrycie Roku 2014.

Love & Desire świetnym “partnerem” w biznesie

Regularne stosowanie perfum z feromonami dla mężczyzn Love & Desire może dać ich właścicielowi bardzo dużą przewagę podczas niejednej rozmowy biznesowej. Świetnie wpływa na potencjalnych klientów, którzy automatycznie odczuwają większe zaufanie i pewność siebie bijącą od mężczyzny noszącego dobre męskie feromony. Do zakupu feromonów Love & Desire powinien zachęcić też fakt, iż można je zwrócić w ciągu 180 dni od daty dokonania zakupu. Dostępne są też wersje o mniejszych objętościach, które pozwalają na sprawdzenie działania produkty przed zakupieniem dużego flakonu. Zakupy w sklepie Secretive.pl na kwotę powyżej 399 złotych oznaczają ponadto darmową wysyłkę. Do zakupu feromonów Love & Desire marki Sexual Health Series mogą zachęcać też statystyki.

Wynika z nich, iż 17% wśród ankietowanych mężczyzn twierdzi, iż stosowanie feromonów Love & Desire poprawia ich pewność siebie, przełamuje nieśmiałość i pomaga w skuteczniejszym flirtowaniu z płcią przeciwną. Aż 79% zapytanych uważa natomiast, iż jedynie pomoc feromonów przełamuje ich opory przed flirtem i nawiązaniem kontaktów seksualnych z kobietami. Żadnej różnicy nie odczuło natomiast 4% mężczyzn.

Feromony męskie Love & Desire for men - 3 powody do dokonania zakupu

4 najsilniejsze feromony

W składzie perfum Love & Desire znajdują się najskuteczniej działające feromony - androstenol, androstenon, androsteron i androstadienon. Są to niesamowicie skuteczne i ekskluzywne składniki. Cena 1 grama androstenolu osiąga na rynku wartości od 6000 do 14000 złotych. Feromony mają działanie socjalne, które poprawia naszą ocenę przez otoczenie. Kobiety poddane wpływowi androstenolu cechują się większą ochotą na nawiązywanie spotkań intymnych.

100-procentowy wzrost atrakcyjności

Unikalna mieszanka perfum i feromonów sprawia, że atrakcyjność ich właściciela zwiększa się diametralnie. Pozytywne reakcje otoczenia skutkują większą pewnością siebie i lepszą skutecznością w nawiązywaniu kontaktów towarzyskich.

Dla tych, którzy chcą być w centrum zainteresowania

Obok feromonów Love & Desire ciężko przejść obojętnie. Zwracają na siebie uwagę otoczenia, a jednocześnie nie są zbyt nachalne. Ich elegancka woń przyciąga do siebie kobiety, które chwalą męski, ładny i świeży zapach.

PR_4003501
Szczegóły produktu Love&Desire - feromony dla mężczyzn 100 ml
Dla kogo
Dla mężczyzny
Pojemność
100 ml
Więcej o marce Sexual Health Series (GB)