Promocja!

Rekomendujemy

Feromony Love & Desire Premium Edition Męskie - 100 ml

Feromony Love & Desire Premium Edition Męskie - 100 ml

Wysyłamy za:

Sexual Health Series

199,90 zł

279,90 zł

-80,00 zł

Logo feromonów Love & Desire Premium dla mężczyzn

Feromony dla mężczyzn Love&Desire™ to seria niezwykłych feromonów męskich, które na rynku istnieją już od ponad 10 lat. W 2016 roku wprowadzono wersję premiowaną feromonów - Love&Desire Premium™ o wyższym stężeniu.

Więcej szczegółów

Dlaczego warto kupować w SECRETIVE.PL
Warto kupować w SECRETIVE.PL
Dyskretna paczka
Nikt się nie domyśli!
180 dni na zwrot zakupów
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 399 zł

2x mocniejsze feromony męskie Love & Desire - wersja Premium Edition

Więcej informacji o feromonach

Męskie Feromony marki Love & Desire w wersji Premium - 2x mocniejsze

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego tak wielu mężczyzn z tak niezwykłą łatwością flirtuje z kobietami oraz zdobywa ich serca? Czy jest to kwestia aparycji, wyglądu czy może charakteru? Naszym zdaniem tym, co wyróżnia z tłumu tych właśnie mężczyzn jest niezwykle przyciągający dla kobiet zapach. W wyniku wielu badań oraz testów naukowcy już dawno doszli do wniosku, że to właśnie produkowane feromony są jednym z najważniejszych czynników, aby dwie osoby czuły w stosunku do siebie pożądanie. Co ciekawe, dotyczy to w równym stopniu świata zwierząt, jak i świata ludzi. W jaki sposób możesz wykorzystać ten fakt, aby uzyskać jak największą korzyść? Odpowiedź jest prosta – jeżeli chcesz zostać jednym z takich samców-zdobywców, to musisz kupić męskie perfumy Love&Desire. Są to doskonałe feromony na kobietę, ponieważ działają na nią niezwykle przyciągająco! Efekty stosowania perfum Love & Desire męskich zobaczysz już po pierwszym użyciu, a z każdym kolejnym dniem twoja pewność siebie, poczucie męskości a także powodzenie u kobiet znajdą się na niewiarygodnie wysokim poziomie. Nie wierzysz? Kup perfumy Love & Desire męskie i przekonaj się sam!

Banner Love Desire Premium Edition - feromony

Dlaczego warto wybrać perfumy męskie Love & Desire?

Oprócz wcześniej wymienionych korzyści, dzięki feromonom na kobietę Love&Desire zyskasz także szacunek oraz bardziej przyjazne nastawienie osób w twoim otoczeniu. Sekretem skuteczności tego produktu jest unikalna mieszanka 4 feromonów, które tworzą zniewalającą mieszankę. Nie ma możliwości, aby po zastosowaniu feromonów męskich Love & Desire którakolwiek kobieta nie wykazała tobą zwiększonego zainteresowania, ponieważ feromony działają na człowieka na poziomie podstawowym i to niezależnie od płci i wieku. Trzeba również wspomnieć, że produkt ten cieszy się nieustającą popularnością w serwisie Secretive.pl, gdzie został okrzyknięty liderem, jako jeden z najskuteczniejszych afrodyzjaków.

Wykresy prezentujące zadowolenie osób z feromonów męskich Love & Desire Premium

W jaki sposób stosować feromony męskie Love&Desire?

Męskie perfumy z feromonami Love&Desire to nie tylko niezwykle przyciągające feromony, ale także intrygujące nuty zapachowe, dzięki którym wyróżnisz się z tłumu. Produkt ten jest przeznaczony dla mężczyzn w każdym wieku i może być stosowany w połączeniu z innymi, używanymi do tej pory perfumami.

Skutecznośc działanie feromonów Love & Desire na kobiety w różnym wieku

Dlaczego warto kupić perfumy męskie Love & Desire w wersji Premium Edition?

Wersja Premium Edition, w porównaniu do wersji standardowej feromonów męskich z tej linii, charakteryzuje się dwukrotnie większym stężeniem kluczowych feromonów, dzięki czemu twoja osoba będzie dwa razy bardziej magnetyczna dla wszystkich atrakcyjnych kobiet, przebywających w twoim otoczeniu. Dzięki feromon męskim Love & Desire przekonasz do swojej osoby potencjalne partnerki, które nie wykazały zainteresowania po zastosowaniu standardowej wersji perfum Love & Desire.

Zalety feromonów

Różnica między feromonami Love & Desire Premium Edition a zwyczajnymi

Niezwykła popularność!

ELLE o naszych feromonach

Oceń 
2017-11-28

Super zapach

Polecam te feromony. Mają fajny intensywny zapach! Jestem zadowolony

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię
  Feromony Love & Desire Premium Edition Męskie - 100 ml

  Feromony Love & Desire Premium Edition Męskie - 100 ml

  Logo feromonów Love & Desire Premium dla mężczyzn

  Feromony dla mężczyzn Love&Desire™ to seria niezwykłych feromonów męskich, które na rynku istnieją już od ponad 10 lat. W 2016 roku wprowadzono wersję premiowaną feromonów - Love&Desire Premium™ o wyższym stężeniu.

  Sposób dostawyPłatność za zamówienieCzas dostawyKoszt brutto
  InPost PaczkomatyInPost PaczkomatyZ góry24 godziny9,99 zł
  Kurier DPDKurier DPDZ góry24 godziny15,99 zł
  Kurier DPDKurier DPDPrzy odbiorze24 godziny19,99 zł

  Artykuły i tematy publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mogą zastąpić rady specjalisty i fachowego badania.
  Jeżeli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny - skontaktuj się ze swoim lekarzem.

  Produkt prezentowany na tej stronie (Feromony Love & Desire Premium Edition Męskie - 100 ml) nie zapobiega chorobom ani ich nie leczy. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu i/lub załączonej ulotce.

  Możesz zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz ich stosować na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości.

  Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów jakie są opisane przy produkcie. Opisane działania są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.

  Wybierz sklep erotyczny Secretive.pl

  Dlaczego warto kupić Feromony Love & Desire Premium Edition Męskie - 100 ml w naszym sexshopie?

  Gwarantujemy możliwość darmowego zwrotu przez 180 dni od daty zakupu oraz darmową wysyłkę Pocztą, szyfrowane połączenie (bezpieczne zakupy), a także 100% dyskrecji!

  6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

  Rabaty dla stałych klientów

  Dyskretna
  paczka

  180 dni
  na zwrot

  24-godzinna
  dostawa

  Darmowy
  zwrot i wymiana

  Bezpieczna
  transakcja

  Produkt poprawnie dodany do porównania!
  {*pojawiania się okienka / elementu po zeskrolowaniu przycisku kup teraz do niewidoczności *}