Feromony Love & Desire Premium Edition Męskie - 100 ml

Wysyłamy za:

Sexual Health Series

Logo feromonów Love & Desire Premium dla mężczyzn

Love&Desire™ to seria niezwykłych feromonów, które na rynku istnieją już od ponad 10 lat. W 2016 roku wprowadzono wersję premiowaną feromonów - Love&Desire Gold™.

Więcej szczegółów

165,14 zł

279,90 zł

-41%

Dlaczego warto kupować w SECRETIVE.PL
Warto kupować w SECRETIVE.PL
Dyskretna paczka
Nikt się nie domyśli!
180 dni na zwrot zakupów
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 399 zł

2x mocniejsze feromony męskie Love & Desire - wersja Premium Edition

Więcej informacji o feromonach

Męskie Feromony marki Love & Desire w wersji Premium - 2x mocniejsze

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego tak wielu mężczyzn z tak niezwykłą łatwością flirtuje z kobietami oraz zdobywa ich serca? Czy jest to kwestia aparycji, wyglądu czy może charakteru? Naszym zdaniem tym, co wyróżnia z tłumu tych właśnie mężczyzn jest niezwykle przyciągający dla kobiet zapach. W wyniku wielu badań oraz testów naukowcy już dawno doszli do wniosku, że to właśnie produkowane feromony są jednym z najważniejszych czynników, aby dwie osoby czuły w stosunku do siebie pożądanie. Co ciekawe, dotyczy to w równym stopniu świata zwierząt, jak i świata ludzi. W jaki sposób możesz wykorzystać ten fakt, aby uzyskać jak największą korzyść? Odpowiedź jest prosta – jeżeli chcesz zostać jednym z takich samców-zdobywców, to musisz kupić męskie perfumy Love&Desire. Są to doskonałe feromony na kobietę, ponieważ działają na nią niezwykle przyciągająco! Efekty stosowania perfum Love & Desire męskich zobaczysz już po pierwszym użyciu, a z każdym kolejnym dniem twoja pewność siebie, poczucie męskości a także powodzenie u kobiet znajdą się na niewiarygodnie wysokim poziomie. Nie wierzysz? Kup perfumy Love & Desire męskie i przekonaj się sam!

Banner Love Desire Premium Edition - feromony

Dlaczego warto wybrać perfumy męskie Love & Desire?

Oprócz wcześniej wymienionych korzyści, dzięki feromonom na kobietę Love&Desire zyskasz także szacunek oraz bardziej przyjazne nastawienie osób w twoim otoczeniu. Sekretem skuteczności tego produktu jest unikalna mieszanka 4 feromonów, które tworzą zniewalającą mieszankę. Nie ma możliwości, aby po zastosowaniu feromonów męskich Love & Desire którakolwiek kobieta nie wykazała tobą zwiększonego zainteresowania, ponieważ feromony działają na człowieka na poziomie podstawowym i to niezależnie od płci i wieku. Trzeba również wspomnieć, że produkt ten cieszy się nieustającą popularnością w serwisie Secretive.pl, gdzie został okrzyknięty liderem, jako jeden z najskuteczniejszych afrodyzjaków.

Wykresy prezentujące zadowolenie osób z feromonów męskich Love & Desire Premium

W jaki sposób stosować feromony męskie Love&Desire?

Męskie perfumy z feromonami Love&Desire to nie tylko niezwykle przyciągające feromony, ale także intrygujące nuty zapachowe, dzięki którym wyróżnisz się z tłumu. Produkt ten jest przeznaczony dla mężczyzn w każdym wieku i może być stosowany w połączeniu z innymi, używanymi do tej pory perfumami.

Skutecznośc działanie feromonów Love & Desire na kobiety w różnym wieku

Dlaczego warto kupić perfumy męskie Love & Desire w wersji Premium Edition?

Wersja Premium Edition, w porównaniu do wersji standardowej feromonów męskich z tej linii, charakteryzuje się dwukrotnie większym stężeniem kluczowych feromonów, dzięki czemu twoja osoba będzie dwa razy bardziej magnetyczna dla wszystkich atrakcyjnych kobiet, przebywających w twoim otoczeniu. Dzięki feromon męskim Love & Desire przekonasz do swojej osoby potencjalne partnerki, które nie wykazały zainteresowania po zastosowaniu standardowej wersji perfum Love & Desire.

Zalety feromonów

Różnica między feromonami Love & Desire Premium Edition a zwyczajnymi

Niezwykła popularność!

ELLE o naszych feromonach

Oceń 
2017-11-28

Super zapach

Polecam te feromony. Mają fajny intensywny zapach! Jestem zadowolony

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię
  Feromony Love & Desire Premium Edition Męskie - 100 ml

  Feromony Love & Desire Premium Edition Męskie - 100 ml

  Logo feromonów Love & Desire Premium dla mężczyzn

  Love&Desire™ to seria niezwykłych feromonów, które na rynku istnieją już od ponad 10 lat. W 2016 roku wprowadzono wersję premiowaną feromonów - Love&Desire Gold™.

  Sposób dostawyPłatność za zamówienieCzas dostawyKoszt brutto
  InPost PaczkomatyInPost PaczkomatyZ góry24 godziny9,99 zł
  Kurier DPDKurier DPDZ góry24 godziny15,99 zł
  Kurier DPDKurier DPDPrzy odbiorze24 godziny19,99 zł
  Produkt poprawnie dodany do porównania!

  Kupuj bez obaw! Masz aż 180 dni na darmowy zwrot towaru! Sprawdź szczegóły