Spanish Fly 30ml - Feromony dla mężczyzn - zapachowe (perfumy)

Wysyłamy za:

25,99 zł

32.49

Dlaczego warto kupować w SECRETIVE.PL
Warto kupować w SECRETIVE.PL
Dyskretna paczka
Nikt się nie domyśli!
180 dni na zwrot zakupów
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 399 zł

Zapachowe feromony męskie Spanish Fly

Jeżeli należysz do szerokiego grona osób, które nie są zadowolone ze swojego aktualnego życia towarzyskiego oraz zawodowego, przedstawiamy produkt stworzony specjalnie z myślą o takich osobach. Spanish Fly to feromony, dzięki którym zyskasz nie tylko zupełnie nowe pokłady atrakcyjności w oczach najbardziej atrakcyjnych kobiet, ale także staniesz się osobą bardzo charyzmatyczną. Feromony męskie Spanish Ely wpłyną również bardzo pozytywnie na twoje samopoczucie w ciągu dnia, niemal od razu przełoży się na efektywność wykonywanej przez ciebie pracy. Ten fakt docenią zarówno członkowie twojego zespołu, jak i twoi pracodawcy. Dzięki czemu twoja pozycja w firmie stanie się dużo bardziej ugruntowana, a ty zyskasz niepowtarzalną szansę na szybki awans. Dodatkowo poprzez podniesienie swojej atrakcyjności, wzniesiesz swoje życie towarzyskie na zupełnie nowy poziom. Kobiety wokół ciebie będą znaczniej chętnie umawiać się z tobą na spotkania w kawiarniach, kinach czy na spacery, a nawet zaczną same proponować tego rodzaju spotkania.

Buteleczka 30 ml feromonów zapachowych dla mężczyzn Spanish Fly

Perfumy z feromonami dla mężczyzn Spanish Fly – jak działają?

Męskie perfumy Spanish Fly to skondensowana dawka feromonów, którą może poszczycić się niewielu producentów. Poprzez wspomaganie działania naturalnie wytwarzanych feromonów prawdziwego mężczyzny, produkt ten oddziałuje w bardzo intensywny sposób na kobiety. Potencjalne partnerki będą podświadomie postrzegać ciebie jako bardzo silnego i zdecydowanego mężczyznę. Co to oznacza dla ciebie? Przede wszystkim już na samym początku zyskujesz przewagę, a sposób w jaki ją wykorzystasz, zależy już tylko od ciebie. Skład feromonów męskich Spanish Fly jest wynikiem wielu badań oraz testów, dzięki czemu naszej firmie udało się stworzyć produkt, którego zapach będzie bardzo pociągający dla zdecydowanej większości kobiet.

W jaki sposób stosować nasz produkt? Czy są jakieś przeciwwskazania?

Perfumy, zawierające feromony nie są kosmetykami i nie powinny być stosowane jak standardowe kosmetyki. Produkt przeznaczony jest do stosowania przez dorosłych mężczyzn. Aby uzyskać możliwe najlepszy efekt, kilka kropli należy zastosować na powierzchnię ubrania. Należy również unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą.

Oceń 
2017-08-22

Polecam

Jak w tytule, polecam te feromony. Rozsądna cena za całkiem wysoką jakość.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię
  Spanish Fly 30ml - Feromony dla mężczyzn - zapachowe (perfumy)

  Spanish Fly 30ml - Feromony dla mężczyzn - zapachowe (perfumy)

  Sposób dostawyPłatność za zamówienieCzas dostawyKoszt brutto
  InPost PaczkomatyInPost PaczkomatyZ góry24 godziny9,99 zł
  Kurier DPDKurier DPDZ góry24 godziny15,99 zł
  Kurier DPDKurier DPDPrzy odbiorze24 godziny19,99 zł

  Artykuły i tematy publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mogą zastąpić rady specjalisty i fachowego badania.
  Jeżeli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny - skontaktuj się ze swoim lekarzem.

  Produkt prezentowany na tej stronie (Spanish Fly 30ml - Feromony dla mężczyzn - zapachowe (perfumy)) nie zapobiega chorobom ani ich nie leczy. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu i/lub załączonej ulotce.

  Możesz zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz ich stosować na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości.

  Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów jakie są opisane przy produkcie. Opisane działania są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.

  Wybierz sklep erotyczny Secretive.pl

  Dlaczego warto kupić Spanish Fly 30ml - Feromony dla mężczyzn - zapachowe (perfumy) w naszym sexshopie?

  Gwarantujemy możliwość darmowego zwrotu przez 180 dni od daty zakupu oraz darmową wysyłkę Pocztą, szyfrowane połączenie (bezpieczne zakupy), a także 100% dyskrecji!

  6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

  Rabaty dla stałych klientów

  Dyskretna
  paczka

  180 dni
  na zwrot

  24-godzinna
  dostawa

  Darmowy
  zwrot i wymiana

  Bezpieczna
  transakcja

  Produkt poprawnie dodany do porównania!
  {*pojawiania się okienka / elementu po zeskrolowaniu przycisku kup teraz do niewidoczności *}