Feromony Zapachowe MegaSize 55ml

Wysyłamy za:

96,79 zł

120.99

Dlaczego warto kupować w SECRETIVE.PL
Warto kupować w SECRETIVE.PL
Dyskretna paczka
Nikt się nie domyśli!
180 dni na zwrot zakupów
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 399 zł

MEGASIZE 55ml Pheractive 

MEGA silne, zapachowe feromony męskie 


Jak wykorzystasz zapach, który skutecznie uwodzi...?

Jak skutecznie możesz przyciągać płeć przeciwną, gdy nic Cię nie ogranicza? Jak potężna jest Twoja siła uwodzenia, jeśli możesz w pełni rozwinąć własną atrakcyjność? Skorzystaj z dyskretnego i całkowicie niewidzialnego sposobu na to, by żadna kobieta nie mogła Ci się oprzeć...Perfumy MEGASIZE 55ml Pheractive odmieniają życie mężczyzn

Świadomi swej atrakcyjności panowie stają się dzięki nim jeszcze bardziej uwodzicielscy. Mężczyźni, którzy do tej pory raczej podpierali ściany, wchodzą do akcji. Wszyscy mogą odkryć pełnię swojej męskości i przekonać się, jak wiele zyskują dzięki niej w relacjach towarzyskich i życiu seksualnym.

Jak działa MEGASIZE 55ml Pheractive?

Spotęgowane działanie MEGASIZE 55ml Pheractive bazuje na skoncentrowanych feromonach. Wzmacniają one działanie naturalnych feromonów, uwalnianych przez Twój organizm.

Feromony to jedne z najgenialniejszych substancji, jakie wymyśliła natura. Dzięki tym niezauważalnym i niewyczuwalnym substancjom, wzbudzasz podświadome zainteresowanie u płci przeciwnej. Ludzki mózg interpretuje sygnał wysyłany za pośrednictwem feromonów jako oznakę atrakcyjności, także seksualnej.

W przypadku MEGASIZE 55ml Pheractive feromony zostały skoncentrowane, co znacznie wzmaga efekt ich działania. Same w sobie są bezwonne, ale w przypadku MEGASIZE 55ml Pheractive potraktowaliśmy je jako bazę dla stworzenia intrygujących perfum. Dlaczego? Ponieważ ten tajemniczy i uwodzicielski zapach dodatkowo działa na zmysły...Co zyskujesz?

  • Czujesz większą pewność siebie, jesteś zrelaksowany i odprężony.
  • Działasz na kobiece zmysły i podświadomość.
  • Zwiększasz libido i satysfakcję z seksu.
  • Zyskujesz energię i wyglądasz młodziej.
  • Usuwasz zmęczenie, znużenie i skutki stresu.

Rekomendacje

MEGASIZE 55ml Pheractive rekomendowany jest dla mężczyzn w każdym wieku, którzy chcą poprawić relacje towarzyskie, wzmocnić swoją atrakcyjność w oczach kobiet, a także urozmaicić życie seksualne.

Ze względu na korzystny wpływ MEGASIZE 55ml Pheractive w interakcjach międzyludzkich, zachęcamy do stosowania perfum także w kontaktach biznesowych, dla wyraźnej poprawy atmosfery spotkań i rozmów.


Napisz opinię

Sposób dostawyPłatność za zamówienieCzas dostawyKoszt brutto
InPost PaczkomatyInPost PaczkomatyZ góry24 godziny9,99 zł
Kurier DPDKurier DPDZ góry24 godziny15,99 zł
Kurier DPDKurier DPDPrzy odbiorze24 godziny19,99 zł

Artykuły i tematy publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mogą zastąpić rady specjalisty i fachowego badania.
Jeżeli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny - skontaktuj się ze swoim lekarzem.

Produkt prezentowany na tej stronie (Feromony Zapachowe MegaSize 55ml) nie zapobiega chorobom ani ich nie leczy. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu i/lub załączonej ulotce.

Możesz zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz ich stosować na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości.

Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów jakie są opisane przy produkcie. Opisane działania są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.

Wybierz sklep erotyczny Secretive.pl

Dlaczego warto kupić Feromony Zapachowe MegaSize 55ml w naszym sexshopie?

Gwarantujemy możliwość darmowego zwrotu przez 180 dni od daty zakupu oraz darmową wysyłkę Pocztą, szyfrowane połączenie (bezpieczne zakupy), a także 100% dyskrecji!

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!
{*pojawiania się okienka / elementu po zeskrolowaniu przycisku kup teraz do niewidoczności *}