Spanish Fly Black - mocne męskie feromony 30 ml

Wysyłamy za:

35,99 zł

44.99

Dlaczego warto kupować w SECRETIVE.PL
Warto kupować w SECRETIVE.PL
Dyskretna paczka
Nikt się nie domyśli!
180 dni na zwrot zakupów
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 399 zł

Feromony dla mężczyzn Spanish Fly Black o pojemności 30 ml

Ogromna liczba osób nie radzi sobie zbyt dobrze w sytuacjach trudnych i powodujących bardzo duży stres. Często takie osoby oprócz nieprzyjemnych doznań związanych z trudną sytuacją, czują również zażenowanie spowodowane objawami długotrwałego stresu. Jednym z takich objawów jest nadmierna potliwość, w wyniku której osoby przebywające w naszym najbliższym otoczeniu mogą czuć dyskomfort spowodowany nieprzyjemnym zapachem. Oczywiście jednym z rozwiązań tego rodzaju sytuacji jest stosowanie anty-perspirantu, jednak większość produktów tego typu, dostępnych obecnie na rynku, nie spełnia prawidłowo swojej roli. Sprawa ma się zupełnie inaczej w przypadku perfum z feromonami dla mężczyzn Spanish Fly Black. W sytuacji, kiedy jesteśmy bardzo zestresowani, nasz rozmówca, niezależnie od tego czy będzie nim nasz przełożony czy bardzo atrakcyjna kobieta, nie zwróci uwagi na nieprzyjemny zapach, ponieważ jedyne co będzie czuł, to zniewalającą woń feromonów. Jak możemy zauważyć, feromony Spanish Fly Black są doskonałym rozwiązaniem na kłopotliwy problem z nadmierną potliwością.

Spanish Fly Black - feromony dla mężczyzn 30 ml

Dlaczego warto stosować feromony męskie naszej firmy w codziennych sytuacjach?

Przede wszystkim, włączenie naszego produktu do codziennej pielęgnacji to niepowtarzalna szansa na natychmiastowego podniesie swojej samooceny, a co za tym idzie zwiększenie pewności siebie. Feromony naszej firmy wspomagają działanie naturalnych feromonów, dzięki czemu efekt ich działania jest bardzo spotęgowany. Jeżeli pracujemy w branży gastronomicznej, to stosowanie feromonów dla mężczyzn Spanish Fly może znacząco zwiększyć sprzedaż twoich produktów. Jako kelner możemy również liczyć na większe napiwki od klientów. Niewielka zmiana w porannej toalecie, a może przynieść nam niesamowite korzyści!

Zastosowanie oraz przeciwwskazania do stosowania feromonów

Aby feromony dla mężczyzn Spanish Fly zaczęły działać, należy nałożyć od 3 do 5 kropel na wierzchnie ubrania. Dodatkowo podobną ilość możemy zastosować również w przypadku szyi lub nadgarstków. Dodatkowym atutem tych feromonów jest to, że nie pozostawiają one żadnych śladów na powierzchni ubrania. Pomimo, że perfumy z feromonami dla mężczyzn zostały stworzone dla samców w każdym wieku, to jednak zalecamy, aby stosowały go jedynie osoby dorosłe. Produkt nie jest kosmetykiem i nie powinien być wykorzystywany jako taki. Z tych perfum nie powinny korzystać również osoby uczulone na którykolwiek ze składników produktu.

Buteleczka 30 ml feromonów męskich Spanish Fly Black

Doskonałe feromony męskie. Cena niewielka

Za zaskakująco niewielkie pieniądze otrzymujemy produkt, który spełni wymagania najbardziej wymagających. W przypadku niezadowolenia z dokonanego zakupu, masz oczywiście możliwość zwrotu towaru w terminie do 180 dni od daty zakupu. Przy zakupach powyżej 399 zł gwarantujemy również darmową dostawę. Produkt pakowany jest bardzo dyskretnie, dzięki czemu nikt niepowołany nie domyśli się, jaka jest jej zawartość.

Oceń 
2017-08-22

Ok

Nie sa najlepszymi feromonami jakie stosowałem ale mimo to polecam.
Tanie i działąją (chociaż nie za długo).

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię
  Spanish Fly Black - mocne męskie feromony 30 ml

  Spanish Fly Black - mocne męskie feromony 30 ml

  Sposób dostawyPłatność za zamówienieCzas dostawyKoszt brutto
  InPost PaczkomatyInPost PaczkomatyZ góry24 godziny9,99 zł
  Kurier DPDKurier DPDZ góry24 godziny15,99 zł
  Kurier DPDKurier DPDPrzy odbiorze24 godziny19,99 zł

  Artykuły i tematy publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mogą zastąpić rady specjalisty i fachowego badania.
  Jeżeli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny - skontaktuj się ze swoim lekarzem.

  Produkt prezentowany na tej stronie (Spanish Fly Black - mocne męskie feromony 30 ml) nie zapobiega chorobom ani ich nie leczy. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu i/lub załączonej ulotce.

  Możesz zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz ich stosować na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości.

  Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów jakie są opisane przy produkcie. Opisane działania są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.

  Wybierz sklep erotyczny Secretive.pl

  Dlaczego warto kupić Spanish Fly Black - mocne męskie feromony 30 ml w naszym sexshopie?

  Gwarantujemy możliwość darmowego zwrotu przez 180 dni od daty zakupu oraz darmową wysyłkę Pocztą, szyfrowane połączenie (bezpieczne zakupy), a także 100% dyskrecji!

  6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

  Rabaty dla stałych klientów

  Dyskretna
  paczka

  180 dni
  na zwrot

  24-godzinna
  dostawa

  Darmowy
  zwrot i wymiana

  Bezpieczna
  transakcja

  Produkt poprawnie dodany do porównania!
  {*pojawiania się okienka / elementu po zeskrolowaniu przycisku kup teraz do niewidoczności *}