PheroStrong - Perfumy z feromonami dla mężczyzn - podniecające kobiety - 50ml

Wysyłamy za:

Medica-Group

79,99 zł

99,99 zł

-20,00 zł

Dlaczego warto kupować w SECRETIVE.PL
Warto kupować w SECRETIVE.PL
Dyskretna paczka
Nikt się nie domyśli!
180 dni na zwrot zakupów
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 399 zł

Męskie feromony zapachowe podniecające kobiety - PheroStrong

Butelka 50 ml feromonów dla mężczyzn PheroStrong

Nie ma chyba takiej osoby, która nie chciałaby wzbudzać pożądania w najbliższej nam osobie. Stres, zabieganie, brak czasu – te wszystkie czynniki skutecznie zabijają jednak wzajemną namiętność i pożądanie między kochankami. Jak to zmienić? Wiele badań oraz testów, przy udziale licznego grona specjalistów, pozwoliło stworzyć feromony męskie, dzięki którym będzie między wami jak dawniej. Mowa tutaj oczywiście o flakoniku męskich perfum z feromonami PheroStrong. Ich sekret polega na tym, że składniki, wchodzące w skład perfum jedynie wzmacniają działanie naturalnie wytwarzanych przez mężczyzny feromonów. Dzięki temu ich partnerki podświadomie odczuwają wobec nich dużo większe pożądanie, oraz czują potrzebę stałego przebywania w ich towarzystwie.

Kochająca się para stosująca feromony

Czy wiedziałeś, że feromony w języku greckim oznaczają nie mniej, nie więcej niż "przekaźnik podniecenia". Jednym z najdoskonalszych przekaźników są właśnie męskie perfumy z feromonami PheroStrong. Musisz również wiedzieć, że prawdopodobnie twój zapach to informacja dla twojego otoczenia, w jakim aktualnie nastoju jesteś. Ta informacja może okazać się użyteczna, jeśli chcesz zwabić do siebie bardzo atrakcyjną przedstawicielkę płci przeciwnej, lub też bardzo łatwo nawiązać kontakt z kimś ważnym. Dodatkowym atutem stosowania feromonów dla mężczyzn naszej firmy jest to, że dzięki nim zyskasz większy szacunek wśród rodziny i znajomych. Przekonaj się sam, jak wiele możesz zyskać dzięki zamianie swoich starych perfum, na flakonik feromonów męskich PheroStrong!

Tabela z danymi technicznymi na temat feromonów męskich z perfumami PheroStrong

Oceń 
2017-08-24

Są ok

Ładny zapach. Lubię te feromony.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Sposób dostawyPłatność za zamówienieCzas dostawyKoszt brutto
  InPost PaczkomatyInPost PaczkomatyZ góry24 godziny9,99 zł
  Kurier DPDKurier DPDZ góry24 godziny15,99 zł
  Kurier DPDKurier DPDPrzy odbiorze24 godziny19,99 zł

  Artykuły i tematy publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mogą zastąpić rady specjalisty i fachowego badania.
  Jeżeli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny - skontaktuj się ze swoim lekarzem.

  Produkt prezentowany na tej stronie (PheroStrong - Perfumy z feromonami dla mężczyzn - podniecające kobiety - 50ml) nie zapobiega chorobom ani ich nie leczy. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu i/lub załączonej ulotce.

  Możesz zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz ich stosować na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości.

  Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów jakie są opisane przy produkcie. Opisane działania są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.

  Wybierz sklep erotyczny Secretive.pl

  Dlaczego warto kupić PheroStrong - Perfumy z feromonami dla mężczyzn - podniecające kobiety - 50ml w naszym sexshopie?

  Gwarantujemy możliwość darmowego zwrotu przez 180 dni od daty zakupu oraz darmową wysyłkę Pocztą, szyfrowane połączenie (bezpieczne zakupy), a także 100% dyskrecji!

  6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

  Rabaty dla stałych klientów

  Dyskretna
  paczka

  180 dni
  na zwrot

  24-godzinna
  dostawa

  Darmowy
  zwrot i wymiana

  Bezpieczna
  transakcja

  Produkt poprawnie dodany do porównania!
  {*pojawiania się okienka / elementu po zeskrolowaniu przycisku kup teraz do niewidoczności *}