PheroStrong - Perfumy z feromonami dla mężczyzn - podniecające kobiety - 50ml

Wysyłamy za:

Medica-Group

79,99 zł

99,99 zł

-20,00 zł

Dlaczego warto kupować w SECRETIVE.PL
Warto kupować w SECRETIVE.PL
Dyskretna paczka
Nikt się nie domyśli!
180 dni na zwrot zakupów
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 399 zł

Męskie feromony zapachowe podniecające kobiety - PheroStrong

Butelka 50 ml feromonów dla mężczyzn PheroStrong

Nie ma chyba takiej osoby, która nie chciałaby wzbudzać pożądania w najbliższej nam osobie. Stres, zabieganie, brak czasu – te wszystkie czynniki skutecznie zabijają jednak wzajemną namiętność i pożądanie między kochankami. Jak to zmienić? Wiele badań oraz testów, przy udziale licznego grona specjalistów, pozwoliło stworzyć feromony męskie, dzięki którym będzie między wami jak dawniej. Mowa tutaj oczywiście o flakoniku męskich perfum z feromonami PheroStrong. Ich sekret polega na tym, że składniki, wchodzące w skład perfum jedynie wzmacniają działanie naturalnie wytwarzanych przez mężczyzny feromonów. Dzięki temu ich partnerki podświadomie odczuwają wobec nich dużo większe pożądanie, oraz czują potrzebę stałego przebywania w ich towarzystwie.

Kochająca się para stosująca feromony

Czy wiedziałeś, że feromony w języku greckim oznaczają nie mniej, nie więcej niż "przekaźnik podniecenia". Jednym z najdoskonalszych przekaźników są właśnie męskie perfumy z feromonami PheroStrong. Musisz również wiedzieć, że prawdopodobnie twój zapach to informacja dla twojego otoczenia, w jakim aktualnie nastoju jesteś. Ta informacja może okazać się użyteczna, jeśli chcesz zwabić do siebie bardzo atrakcyjną przedstawicielkę płci przeciwnej, lub też bardzo łatwo nawiązać kontakt z kimś ważnym. Dodatkowym atutem stosowania feromonów dla mężczyzn naszej firmy jest to, że dzięki nim zyskasz większy szacunek wśród rodziny i znajomych. Przekonaj się sam, jak wiele możesz zyskać dzięki zamianie swoich starych perfum, na flakonik feromonów męskich PheroStrong!

Tabela z danymi technicznymi na temat feromonów męskich z perfumami PheroStrong

Oceń 
2017-08-24

Są ok

Ładny zapach. Lubię te feromony.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię
  PheroStrong - Perfumy z feromonami dla mężczyzn - podniecające kobiety - 50ml

  PheroStrong - Perfumy z feromonami dla mężczyzn - podniecające kobiety - 50ml

  Sposób dostawyPłatność za zamówienieCzas dostawyKoszt brutto
  InPost PaczkomatyInPost PaczkomatyZ góry24 godziny9,99 zł
  Kurier DPDKurier DPDZ góry24 godziny15,99 zł
  Kurier DPDKurier DPDPrzy odbiorze24 godziny19,99 zł

  Artykuły i tematy publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mogą zastąpić rady specjalisty i fachowego badania.
  Jeżeli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny - skontaktuj się ze swoim lekarzem.

  Produkt prezentowany na tej stronie (PheroStrong - Perfumy z feromonami dla mężczyzn - podniecające kobiety - 50ml) nie zapobiega chorobom ani ich nie leczy. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu i/lub załączonej ulotce.

  Możesz zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz ich stosować na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości.

  Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów jakie są opisane przy produkcie. Opisane działania są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.

  Wybierz sklep erotyczny Secretive.pl

  Dlaczego warto kupić PheroStrong - Perfumy z feromonami dla mężczyzn - podniecające kobiety - 50ml w naszym sexshopie?

  Gwarantujemy możliwość darmowego zwrotu przez 180 dni od daty zakupu oraz darmową wysyłkę Pocztą, szyfrowane połączenie (bezpieczne zakupy), a także 100% dyskrecji!

  6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

  Rabaty dla stałych klientów

  Dyskretna
  paczka

  180 dni
  na zwrot

  24-godzinna
  dostawa

  Darmowy
  zwrot i wymiana

  Bezpieczna
  transakcja

  Produkt poprawnie dodany do porównania!
  {*pojawiania się okienka / elementu po zeskrolowaniu przycisku kup teraz do niewidoczności *}