Męskie feromony zapachowe Sexmen Dynamic 50ml

Wysyłamy za:

89,09 zł

98,99 zł

-10%

Dlaczego warto kupować w SECRETIVE.PL
Warto kupować w SECRETIVE.PL
Dyskretna paczka
Nikt się nie domyśli!
180 dni na zwrot zakupów
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 399 zł

Feromony zapachowe Sexmen Dynamic 50ml dla mężczyzn

Buteleczka feromonów męskich Sexmen Dynamic

Feromony męskie Sexmen dynamic powstały z myślą o mężczyznach, którzy prowadzą bardzo aktywne życie seksualne i towarzyskie. Produkt ten zawiera silnie skondensowaną dawkę feromonów, które w znacznym stopniu wpływają na podświadome zachowania kobiet. Te, wyczuwając w naszej obecności tą niezwykle pociągającą woń, czują do nas większy niż zwykle popęd seksualny. Ten fakt wykorzystuje wielu panów, którzy zdecydowali się na zakup perfum z feromonami dla mężczyzn Sexmen dynamic. Nie mają oni teraz najmniejszych problemów z nakłonieniem nawet nowo poznanej kobiety do nieco bliższych kontaktów – także tych seksualnych. W skrócie, kobiety wprost nie mogą im się oprzeć. Sekret skuteczności tego produkt tkwi w jego unikalnym składzie, nad którym przez bardzo długi okres czasu pracował sztab specjalistów z dziedziny biochemii a także fizjologii. Dzięki ich pracy powstał produkt, dzięki któremu zmieniło się życie tysięcy mężczyzn. Czy chcesz zostać jednym z nich? Wszystko co musisz zrobić, aby do nich dołączyć, to kupić perfumy z feromonami dla mężczyzn Sexmen dyanmic. Co masz do stracenia?

Banner - feromony Sexmen Dynamic

Oceń 
2017-08-24

Ujdzie

DAJE 4 BO ŁADNIE PACHNĄ. fEROMONY SAME W SOBIE STOSOWAŁĘM LEPSZE

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Sposób dostawyPłatność za zamówienieCzas dostawyKoszt brutto
  InPost PaczkomatyInPost PaczkomatyZ góry24 godziny9,99 zł
  Kurier DPDKurier DPDZ góry24 godziny15,99 zł
  Kurier DPDKurier DPDPrzy odbiorze24 godziny19,99 zł

  Artykuły i tematy publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mogą zastąpić rady specjalisty i fachowego badania.
  Jeżeli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny - skontaktuj się ze swoim lekarzem.

  Produkt prezentowany na tej stronie (Męskie feromony zapachowe Sexmen Dynamic 50ml) nie zapobiega chorobom ani ich nie leczy. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu i/lub załączonej ulotce.

  Możesz zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz ich stosować na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości.

  Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów jakie są opisane przy produkcie. Opisane działania są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.

  Wybierz sklep erotyczny Secretive.pl

  Dlaczego warto kupić Męskie feromony zapachowe Sexmen Dynamic 50ml w naszym sexshopie?

  Gwarantujemy możliwość darmowego zwrotu przez 180 dni od daty zakupu oraz darmową wysyłkę Pocztą, szyfrowane połączenie (bezpieczne zakupy), a także 100% dyskrecji!

  6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

  Rabaty dla stałych klientów

  Dyskretna
  paczka

  180 dni
  na zwrot

  24-godzinna
  dostawa

  Darmowy
  zwrot i wymiana

  Bezpieczna
  transakcja

  Produkt poprawnie dodany do porównania!
  {*pojawiania się okienka / elementu po zeskrolowaniu przycisku kup teraz do niewidoczności *}