Sexual Attraction 15ml - Perfumy z feromonami dla mężczyzn

Wysyłamy za:

Sexual Health Series

49,90 zł

79,90 zł

-30,00 zł

Logo feromonów dla mężczyzn Sexual Attraction

Perfumy z feromonami dla mężczyzn Sexual Attraction™ to feromony popularnej marki Sexual Health Series, producenta m.in. feromonów męskich.

Więcej szczegółów

Dlaczego warto kupować w SECRETIVE.PL
Warto kupować w SECRETIVE.PL
Dyskretna paczka
Nikt się nie domyśli!
180 dni na zwrot zakupów
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 399 zł

Informacje o feromonach Sexual Attraction męskich

Sexual Attraction - 15 ml feromonów męskich - perfumy z feromonami

Z przeprowadzonych w ostatnim czasie ankiet wynika, że coraz większy odsetek mężczyzn ma problemy z pewnością siebie. Przyczyn takiego stanu rzeczy należy upatrywać zapewne w kompleksach, przepracowaniu czy problemach w życiu towarzyskim i zawodowym. Jeżeli należysz do tego grona – nic straconego! Chcielibyśmy zaprezentować produkt, dzięki któremu większość problemów, z którymi musiałeś zmagać się do tej pory stanie się jedynie wspomnieniem. Niemożliwe? Feromony męskie Sexual Attraction mają zbawienny wpływ na większość aspektów twojego życia. Według opinii wielu mężczyzn, którzy zdecydowali się na zakup naszego produktu, już po kilku dniach stosowania znaczenie wzrosła ich pewność siebie, mogli lepiej radzić sobie w sytuacjach stresowych, a dodatkowo, ludzie w ich otoczeniu byli znacznie bardziej ulegli. Wszystko to za sprawą flakonika perfum męskich z feromonami Sexual Attraction. Taki oszałamiający efekt nie byłby możliwy, gdyby nie wiele badań i testów, w wyniku których powstał skład naszego produktu.

Dlaczego warto wybrać feromon dla mężczyzn Sexual Attraction?

Więcej o feromonach Sexual Atraction dla mężczyzn

Dzięki regularnemu stosowaniu tych perfum możesz zyskać cechy dominatora, a dodatkowo wzmocnisz swoją pozycję na wielu polach. Jeżeli jesteś liderem zespołu i zarządzasz ludźmi – to feromony Sexual Attraction są stworzone wprost dla ciebie. Jednak Sexual Attraction to nie tylko perfumy z feromonami dla biznesmenów. To również nutka, która przywodzi na myśl wysiłek fizyczny i ogólną sprawność ruchową. Jeżeli więc chcesz podkreślić siłę swoich mięśni i efekty, które uzyskałeś ciężką pracą na siłowni – zrób to z pomocą naszego produktu! Nasz produkt jest również niezastąpiony na każdej imprezie. Po spryskaniu powierzchni swojej skóry perfumami Sexual Attraction – bez najmniejszego problemu otrzymasz numer telefonu najpiękniejszych kobiet na imprezie.

Jak stosować feromony męskie? Cena oraz przeciwwskazania

Perfumy, zawierające dużą i skondensowaną dawkę feromonów można stosować zamiast trakcyjnych perfum. Pozbądź się więc swoich zwykłych i nieefektywnych perfum i zamień je na nasz produkt już dziś! Feromony te mogą być stosowane w każdym momencie dnia, jednak my zalecamy stosować je już od samego rana, co powinno dać możliwie najlepszy efekt.

Buteleczka z feromonami dla mężczyzn

Informujemy, że perfumy Sexual Attraction przeznaczone są jedynie dla osób dorosłych. W przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu – nie zalecamy ich stosowania.

Oceń 
2017-08-22

Świetny zapach!

Lubie te feromony! Są bardzo dobre. Polecam!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Sposób dostawyPłatność za zamówienieCzas dostawyKoszt brutto
  InPost PaczkomatyInPost PaczkomatyZ góry24 godziny9,99 zł
  Kurier DPDKurier DPDZ góry24 godziny15,99 zł
  Kurier DPDKurier DPDPrzy odbiorze24 godziny19,99 zł

  Artykuły i tematy publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mogą zastąpić rady specjalisty i fachowego badania.
  Jeżeli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny - skontaktuj się ze swoim lekarzem.

  Produkt prezentowany na tej stronie (Sexual Attraction 15ml - Perfumy z feromonami dla mężczyzn) nie zapobiega chorobom ani ich nie leczy. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu i/lub załączonej ulotce.

  Możesz zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz ich stosować na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości.

  Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów jakie są opisane przy produkcie. Opisane działania są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.

  Wybierz sklep erotyczny Secretive.pl

  Dlaczego warto kupić Sexual Attraction 15ml - Perfumy z feromonami dla mężczyzn w naszym sexshopie?

  Gwarantujemy możliwość darmowego zwrotu przez 180 dni od daty zakupu oraz darmową wysyłkę Pocztą, szyfrowane połączenie (bezpieczne zakupy), a także 100% dyskrecji!

  6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

  Rabaty dla stałych klientów

  Dyskretna
  paczka

  180 dni
  na zwrot

  24-godzinna
  dostawa

  Darmowy
  zwrot i wymiana

  Bezpieczna
  transakcja

  Produkt poprawnie dodany do porównania!
  {*pojawiania się okienka / elementu po zeskrolowaniu przycisku kup teraz do niewidoczności *}