Skoncentrowane feromony Sex Fly dla mężczyzn 10ml

Wysyłamy za:

25,99 zł

32.49

Dlaczego warto kupować w SECRETIVE.PL
Warto kupować w SECRETIVE.PL
Dyskretna paczka
Nikt się nie domyśli!
180 dni na zwrot zakupów
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 399 zł

Feromony męskie Sex Fly - skoncentrowane

Jeżeli jesteś mężczyzną, który ma problemy z nawiązywaniem kontaktu z płcią przeciwną i chciałbyś to zmienić za wszelką cenę, to męskie perfumy z feromonami Sex Fly zostały stworzone z myślą o tobie! Dzięki substancjom zawartym w składzie naszego produktu kobiety będą na poziomie podświadomym postrzegać cię jako potencjalnego partnera, ponieważ będą upatrywać s tobie spełnienia ich najskrytszych pragnień. Zapach jest jednym z najważniejszych czynników, który decyduje o tym, czy potencjalny partner uzna cię za atrakcyjnego i interesującego, czy może wręcz przeciwnie. Dzięki temu, że kobiety będą postrzegały cię jako dużo bardziej atrakcyjnego, już na samym początku rozmowy zyskasz przewagę, co jedynie doda ci skrzydeł i pewności siebie. Znaczną różnicę odczujesz już po kilku minutach rozmowy. Wraz ze wzrostem pewności siebie, niemal automatycznie zmieni się twoje zachowanie. Dzięki feromonom staniesz się dużo bardziej pewny siebie, przez co będziesz również dużo bardziej stanowczy. Ten fakt może pomóc ci nie tylko w sytuacjach stricte towarzyskich, ale również zawodowych.

Sex Fly - męskie feromony

Oceń 
2017-08-22

Spoko

Jak za te pieniądze to nie ma co narzekać. Polecam feromony Sex Fly

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię
  Skoncentrowane feromony Sex Fly dla mężczyzn 10ml

  Skoncentrowane feromony Sex Fly dla mężczyzn 10ml

  Sposób dostawyPłatność za zamówienieCzas dostawyKoszt brutto
  InPost PaczkomatyInPost PaczkomatyZ góry24 godziny9,99 zł
  Kurier DPDKurier DPDZ góry24 godziny15,99 zł
  Kurier DPDKurier DPDPrzy odbiorze24 godziny19,99 zł

  Artykuły i tematy publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mogą zastąpić rady specjalisty i fachowego badania.
  Jeżeli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny - skontaktuj się ze swoim lekarzem.

  Produkt prezentowany na tej stronie (Skoncentrowane feromony Sex Fly dla mężczyzn 10ml) nie zapobiega chorobom ani ich nie leczy. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu i/lub załączonej ulotce.

  Możesz zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz ich stosować na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości.

  Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów jakie są opisane przy produkcie. Opisane działania są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.

  Wybierz sklep erotyczny Secretive.pl

  Dlaczego warto kupić Skoncentrowane feromony Sex Fly dla mężczyzn 10ml w naszym sexshopie?

  Gwarantujemy możliwość darmowego zwrotu przez 180 dni od daty zakupu oraz darmową wysyłkę Pocztą, szyfrowane połączenie (bezpieczne zakupy), a także 100% dyskrecji!

  6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

  Rabaty dla stałych klientów

  Dyskretna
  paczka

  180 dni
  na zwrot

  24-godzinna
  dostawa

  Darmowy
  zwrot i wymiana

  Bezpieczna
  transakcja

  Produkt poprawnie dodany do porównania!
  {*pojawiania się okienka / elementu po zeskrolowaniu przycisku kup teraz do niewidoczności *}