Męskie feromony zapachowe V-rune - Male Sex Attractant 50 ml

Wysyłamy za:

71,99 zł

79,99 zł

-10%

Dlaczego warto kupować w SECRETIVE.PL
Warto kupować w SECRETIVE.PL
Dyskretna paczka
Nikt się nie domyśli!
180 dni na zwrot zakupów
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 399 zł

V-rune to jedne z najskuteczniejszych afrodyzjaków dostępnych obecnie na rynku. Określenie afrodyzjak sugeruje, że do jego głównych zadań należy wzbudzenie uczucia pożądania i zainteresowania twoją sobą u przedstawicielek płci przeciwnej. Męskie perfumy z feromonami V-rune spisują się w tej roli znakomicie, dlatego też często są wykorzystywane przez mężczyzn, którzy prowadzą bardzo aktywne życie towarzyskie. Jednak feromony dla mężczyzn nie muszą służyć jedynie uwodzeniu bardzo atrakcyjnych kobiet. Produkt ten może znacznie poprawić nasz wizerunek na oficjalnych spotkaniach, na których bardzo ważne jest pierwsze wrażenie oraz to, w jaki sposób postrzegają nas osoby wokół. Jeżeli jesteś mężczyzną nie docenianym w twoim zawodzie, po rozpoczęciu regularnego stosowania preparatu V-rune na pewno się to zmieni. Mężczyźni, którzy poczują tą niesamowitą woń, niemal automatycznie uznają cię za swojego lidera. W ten sposób, dzięki działaniu męskich perfum z feromonami V-rune, odniesiesz bardzo spektakularny sukces na polu zawodowym.

Feromony męskie 50 ml V-rune

O skuteczności działania tego preparatu powinien przekonać cie fakt, że został on zaprojektowany przez francuskich mistrzów perfumeryjnych, a także liczne grono specjalistów w dziedzinie biochemii oraz fizjologii człowieka. Jego skład jest ściśle strzeżoną tajemnicą producenta, ponieważ na rynku coraz powszechniejsze stają się liczne podróbki, których stosowania nie zalecamy.

Feromony dla mężczyzn V-Rune 50 ml

Feromony męskie V-rune odznaczają się również przyjemnym, sportowym zapachem. Jeżeli więc jesteś osobą bardzo aktywną, a twoje ciało to twój największy powód do dumy – męskie perfumy z feromonami V-rune mogą okazać się idealne dla ciebie.

Napisz opinię
Męskie feromony zapachowe V-rune - Male Sex Attractant 50 ml

Męskie feromony zapachowe V-rune - Male Sex Attractant 50 ml

Sposób dostawyPłatność za zamówienieCzas dostawyKoszt brutto
InPost PaczkomatyInPost PaczkomatyZ góry24 godziny9,99 zł
Kurier DPDKurier DPDZ góry24 godziny15,99 zł
Kurier DPDKurier DPDPrzy odbiorze24 godziny19,99 zł

Artykuły i tematy publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mogą zastąpić rady specjalisty i fachowego badania.
Jeżeli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny - skontaktuj się ze swoim lekarzem.

Produkt prezentowany na tej stronie (Męskie feromony zapachowe V-rune - Male Sex Attractant 50 ml) nie zapobiega chorobom ani ich nie leczy. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu i/lub załączonej ulotce.

Możesz zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz ich stosować na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości.

Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów jakie są opisane przy produkcie. Opisane działania są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.

Wybierz sklep erotyczny Secretive.pl

Dlaczego warto kupić Męskie feromony zapachowe V-rune - Male Sex Attractant 50 ml w naszym sexshopie?

Gwarantujemy możliwość darmowego zwrotu przez 180 dni od daty zakupu oraz darmową wysyłkę Pocztą, szyfrowane połączenie (bezpieczne zakupy), a także 100% dyskrecji!

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!
{*pojawiania się okienka / elementu po zeskrolowaniu przycisku kup teraz do niewidoczności *}