Powiększanie penisa - baner główny poradnika

My, mężczyźni od wieków uważamy penisa za symbol męskości i siły, dlatego jego rozmiar to dla nas bardzo delikatna sprawa. Czasami robimy wszystko (decydujemy się nawet na operacje plastyczne) by go powiększyć. Z badań wynika, że nawet połowa mężczyzn jest niezadowolona z rozmiaru swojego członka. Jak widać skala problemu jest bardzo duża – kompleks małego przyrodzenia to jeden z najczęstszych kompleksów płci męskiej. W efekcie tego zakompleksiony facet podupada psychicznie nie czując się dobrze (nawet jeśli jego penis ma „standardowe rozmiary”, choć on uważa inaczej) z własnym członkiem. Problem ten często przekłada się na życie codzienne i zawodowe, zmniejszając pewność siebie i powodując ogólne rozdrażnienie (przewrażliwienie). Czy jest zatem sposób na to by pozbyć się kompleksu małej „męskości”?

(Nie)zwykły artykuł o powiększaniu penisa

To nie jest kolejny artykuł o powiększaniu członka, który ma za zadanie sprzedać Ci niezwykły sposób na "większego" w 2 tygodnie. Takich pełno jest w internecie i szczerze mówiąc mam ich już dość. Zbyt dużo nierzetelnych informacji i obietnic bez pokrycia. Na stronach "dla dorosłych" jesteśmy bombardowani reklamami, w których "męskość" rośnie w oczach. Tym razem chodzi mi o coś innego.

W tym tekście chciałbym przybliżyć Ci wszystkie sposoby, które udało mi się zebrać na przestrzeni roku działania naszego sklepu. Nie będę namawiał Cię do zastosowania produktów przez nas sprzedawanych. Opiszę metody powiększania członka w prostym i zrozumiałym języku, przedstawie ich wady i zalety oraz zaprezentuję Ci, które ze sprzedawanych u nas artykułów wpisują się w daną metodę. Wybór należy do Ciebie.

Tak! To Ty zdecydujesz czy chcesz skorzystać, z którejkolwiek z metod i czy chcesz wydać na to chociażby 1zł!

Na samym początku artykułu chciałbym wprowadzić Cie pokrótce w anatomię męskiego narządu płciowego oraz sam mechanizm powstawania erekcji. Informacje te będą pomocne w dalszych akapitach, które będą już omawiać konkretne sposoby na powiększenie prącia.

Anatomia penisa

Penis (prącie, członek) jest częścią układu moczowo-płciowego. Pełni funkcje zarówno seksualną jak i służy do oddawania moczu. Nie składa się z mięśni i nie ma w nim ukrytych kosteczek :). Jego budowa nie jest bardzo skomplikowana. Zanim przejdę do opisów metod na jego powiększenie, chciałbym abyś poznał kilka podstawowych informacji na temat prącia.

Zewnętrzna budowa penisa

Zewnętrzna budowa członka

Jak wygląda ludzki penis z pewnością wiesz. Na zewnątrz składa się z 5 części:

 1. Trzon - budują go części wewnętrzne.

 2. Żołądź – bardzo ważna, męska część erogenna wrażliwa na dotyk. Jest zakończeniem ciała gąbczastego w postaci ukrwionej.

 3. Napletek – jest to fałd skóry ochraniający żołądź zapewniając wilgotność i osłaniając go od uszkodzeń. Napletek może być zaciągnięty na żołądź, więc można go zsuwać i nasuwać. Podczas erekcji powinien zsunąć się z żołędzi i umożliwić prawidłowy stosunek seksualny. Pod napletkiem mogą gromadzić się zanieczyszczenia dlatego bardzo ważna jest odpowiednia higiena. Napletek może zostać usunięty poprzez obrzezanie.

 4. Wędzidełko napletkowe – łączy napletek z żołędzią. Jest szczególnie podatny na dotyk i należy do najwrażliwszych męskich stref erogennych.

 5. Ujście cewki moczowej – cewka moczowa i nasieniowody poprzez ujście cewki moczowej odprowadzają mocz oraz spermę dzięki czemu płyny mogą wydostać się na zewnątrz.

Wewnętrzna budowa penisa

Wewnętrznej budowy swojego członka na pewno nie widziałeś. Od wewnątrz zbudowany jest z trzech kolumn, na które składają się:

 • Ciała jamiste – jest to ciało parzyste, to układ zatok budujących trzon penisa, do których może napływać krew tętnicza powodując wzwód. Znajduje się z obu stron trzonu penisa. Są połączone tkanką łączną z ciałem gąbczastym.

 • Ciało gąbczaste – to narząd nieparzysty. Leży pośrodkowo w dolnej stronie członka. Jest dłuższe i cieńsze od ciał jamistych. Ciało gąbczaste wytwarza żołądź prącia. Ma kształt walcowaty.

Wewnętrzna budowa penisa

Aby doczytać więcej informacji o ludzkim penisie odwiedź tę stronę na Wikipedii.

Mechanizm erekcji

Wzwód (inaczej erekcja) polega na usztywnieniu i powiększeniu się penisa w wyniku większego dopływu i zmniejszonego odpływu krwi. Erekcja jest czynnikiem umożliwiającym odbycie stosunku seksualnego. Aby doszło do wzwodu, z ośrodka erekcji w rdzeniu kręgowym musi zostać wysłany sygnał.

Erekcja - fizjologia

Fizjologia erekcji

Fizjologia erekcji Wzwód jest możliwy dzięki współdziałaniu układu nerwowego oraz naczyniowego (dzięki odbieranym bodźcom zewnętrznym czujemy podniecenie seksualne, a to powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i wpompowanie do prącia większej ilości krwi – w skrócie).

Jednym z najważniejszych elementów w powstawaniu erekcji są ciała jamiste (struktury naczyniowe zbudowane z dużej ilości jamek, do których dostaje się krew). W stanie spoczynku jamki te są praktycznie puste, a naczynka doprowadzające do nich krew są poskręcane i zwężone – krew je omija. W trakcie wzwodu jamki wypełniają się krwią i zwiększają swoją objętość. Skutkuje to uciskiem żył, którymi krew odpływa (uniemożliwiając jej odpływ).

W trakcie pobudzenia seksualnego, sygnały wysyłane przez ośrodek erekcji w rdzeniu kręgowym powodują wydzielanie tlenku azotu, dzięki czemu tętnice rozszerzają się i pompują krew do penisa. Tym samym przez zwiększone ciśnienie zamykane są odpływy i wzwód utrzymuje się.

W tym miejscu chciałbym Ci również polecić artykuł z naszego bloga: Metoda walki z zaburzeniami erekcji - tabletki na potencję.

Jak powstaje erekcja – schemat:

 1. Wystąpienie bodźca zewnętrznego powodującego pobudzenie seksualne;

 2. Wysłanie sygnału z ośrodka erekcji w rdzeniu kręgowym;

 3. Wydzielenie większej ilości tlenku azotu;

 4. Poszerzenie światła tętnic;

 5. Zwiększenie ciśnienia krwi w ciałach jamistych i ciele gąbczastym;

 6. Powiększenie i usztywnienie penisa;

 7. Zmniejszenie odpływu krwi z prącia poprzez nacisk na żyły odprowadzające;

 8. Utrzymanie wzwodu;

Erekcja - schemat powstawania
Jeśli chciałbyś poznać więcej szczegółów na temat erekcji u mężczyzn odwiedź tę stronę na Wikipedii.

Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

Instynkt przedłużenia gatunku jest u mężczyzn bardzo silny. Dlatego od wieków męskie narządy płciowe miały niezwykle duże znaczenie w kulturze i obrzędach. Rozmiar członka dla mężczyzny ma nie tylko znaczenie fizyczne (zaspokojenie kobiety) – ma także wymiar duchowy. Dla facetów ich penis jest symbolem siły i męskości. Wielkość penisa w bardzo dużej mierze przekłada się na pewność siebie, a jak wiemy mężczyzna pewny siebie to mężczyzna seksowny!

Dobrym przykładem potwierdzającym tę regułę są Arabowie, których penisy osiągają rozmiary godne pozazdroszczenia. W ich kulturze pokaźny członek był (i pewnie nadal jest) symbolem siły i płodności. Ojcowie od najmłodszych lat uczyli swoich synów technik ćwiczeń dzięki, którym ich penisy osiągały nawet 25 cm długości.

W książce The Book of the Penis autorstwa Paley i Maggie wydanej w 2000 oku. w Nowym Jorku przez wydawnictwo Grove Press na stronie 232 można znaleźć informację, że w kulturze euroamerykańskiej i chińskiej kobiety uważają dłuższe i grubsze penisy za atrakcyjniejsze. Jednakże badania z 2005 roku pokazują, że jedynie 50% mężczyzn jest zadowolonych z wielkości swojego prącia, podczas gdy 70% kobiet jest "bardzo zadowolonych" z wielkości narządów płciowych swoich partnerów. W tych samych badaniach 70% kobiet było niezadowolonych z rozmiaru swoich piersi, podczas gdy większość (56%) mężczyzn uznawała je za odpowiednie.

Można przypuszczać, że problem z rozmiarem penisa u mężczyzn częściej występuje na tle psychicznym. Ale czy to wyklucza możliwość powiększenie członka u takiego faceta? Uważam, że zdrowie psychiczne jest równie ważne jak fizyczne, dlatego jeśli powoduje nim takie a nie inne przekonanie ma prawo wyboru!

Znaczenie rozmiaru penisa dla dzisiejszego mężczyzny

Rozmiar penisa i jego znaczenie dla dzisiejszego faceta

Ponad połowa mężczyzn jest dziś niezadowolona z długości swojego prącia. Czym jest to spowodowane? Rzeczywistymi małymi rozmiarami czy błędnym przekonaniem?

Europejczycy osiągają w czasie wzwodu długości penisa od 14cm do 18cm. Wielu mężczyzn mimo iż mieści się w średnim przedziale nadal ma kompleksy z powodu panującego stereotypu i kultu "wielkiej męskości". Usilne starania by penisa powiększyć towarzyszą przedstawicielom płci męskiej od wielu wieków i mimo iż kobiety niekoniecznie twierdzą, że wielki penis jest wyznacznikiem udanego stosunku – mężczyźni uważają inaczej!

Ma to uwarunkowania w naszej psychice - od zawsze uważaliśmy, że duży penis to powód do dumy! Zarówno wśród innych facetów jak i kobiet. Każdy z nas - mężczyzn chciałby imponować swoim członkiem! Pytanie tylko czy chciałbyś imponować komuś czy wystarczy, że sam będziesz usatysfakcjonowany z rozmiaru swojego prącia?

Jedno jest pewne - jeśli ze swoim penisem będziesz czuć się pewnie, będziesz dla swojej partnerki o wiele bardziej atrakcyjny!

Co kobiety myślą o rozmiarze penisa?

Z pewnością babeczki nie mają obsesji na tym punkcie - w przeciwieństwie do facetów. Dla kobiet ważniejsze jest czy mężczyzna jest dobrym kochankiem (temat ten wymaga odrębnego artykułu). Żeby dać kobiecie rozkosz nie musisz dysponować penisem o długości 20cm (przynajmniej wg. nich). Sam w sobie duży penis nie jest gwarantem udanego stosunku a może być nawet przeszkodą! Mały członek wydaje się być jednak większą przeszkodą. Ze względu na swój aspekt psychologiczny.

Nie będziesz dobrym kochankiem jeżeli masz kompleksy! Niepewny siebie w łóżku facet nie jest w stanie zaspokoić swojej partnerki! Dlaczego? Główną przyczyną jest strach i nadmierne myślenie o problemie, który dla kobiety może nie istnieć, a mimo to dla faceta ma ogromne znaczenie. Co zatem zrobić, żeby kompleksów się pozbyć? Są 2 proste sposoby:

 • przestań zadręczać się myślą, że masz "małego",
 • ożesz postarać się powiększyć swojego penisa!
Znaczenie rozmiaru penisa dla kobiet

Czy powiększenie penisa jest możliwe?

Odpowiedź jest prosta: TAK! Powiększenie penisa jest możliwe i jest na to kilka sposobów – mniej lub bardziej skutecznych. Jedne wymagają dużych nakładów finansowych, inne regularności w wykonywaniu ćwiczeń lub zażywaniu suplementów. Jeśli chcesz aby Twój penis był większy masz do wyboru kilka opcji. W zależności od tego na jakich efektach Ci zależy i jak bardzo chcesz się w to zaangażować możesz "przebierać" w metodach! O tym jednak trochę później. Teraz chciałbym przedstawić Ci podstawowe informacje na temat samego procesu powiększania penisa.

Jak to możliwe?

Tak samo jak możliwe jest budowanie masy mięśniowej dzięki regularnym ćwiczeniom i odpowiedniej diecie i suplementacji. Ćwicząc mięśnie powodujesz, że ich włókna ulegają mikro-uszkodzeniom. Przy regeneracji tworzona jest nowa tkanka, która powoduje wzrost. Podobnie jest w przypadku penisa. Jeśli uda Ci się doprowadzić do rozciągnięcia jego tkanek - możesz go powiększyć!

Penis - budowa ciał jamistych umowżliwiająca jego powiększenie

Ogólna zasada powiększania penisa

W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że powiększanie jest podobne do ćwiczenia mięśni. Jeśli uda Ci się „wpompować” do członka więcej krwi (wytworzyć większe ciśnienie) tkanki (ciało gąbczaste i ciała jamiste) ulegną rozciągnięciu i mikro-uszkodzeniom. Regularne wprowadzanie do penisa większej ilości krwi i jego rozciąganie spowoduje, że tkanki na stałe się powiększą, a Twój penis już na zawsze będzie „o rozmiar większy”!

Zabieg ten spowoduje również, że erekcja będzie silna jak nigdy dotąd - ze względu na regularne zwiększanie ilości krwi jaka dostaje się do penisa podczas wzwodu. Sztywniejszy i bardziej nabrzmiały penis to jeden ze "skutków ubocznych" kuracji powiększającej członka.

Więcej informacji

Zapraszamy na nasz blog, gdzie także poruszamy temat powiększania członka!

Jeśli interesuje Cie zagadnienie powiększania penisa, możesz przeczytać więcej artykułów na ten temat na naszym blogu.

Sposoby powiększania penisa

W internecie znajdziesz wiele opisów metod i środków, dzięki którym penis urósł z 8,5c m do magicznych 19 cm. Nie chcę obiecać Ci gruszek na wierzbie. To tylko chwyty marketingowe. Będąc szczerym muszę napisać, że efekt zależy w głównej mierze od rozmiaru początkowego oraz sposobu, który wybierzesz by penisa powiększyć. Oczywiście nie są to jedyne czynniki, które wpływają na efekty. Chciałbym w tym artykule wymienić Ci znane mi sposoby na powiększenie członka i je opisać.

Nie martw się! Mimo, że większość stron, na których obiecują Ci przyrost o nawet 10-12 cm to delikatnie mówiąc "naginanie prawdy", powiększenie penisa jest możliwe, a efekty jakich możesz się spodziewać to w skrajnych przypadkach nawet i +8 cm. Zapoznaj się z informacjami poniżej, tam wyjaśniam szczegółowo czego możesz spodziewać się po każdym ze sposobów na zwiększenie rozmiaru członka.

Lista sposobów na powiększenie członka

 1. Tabletki na powiększenie członka
 2. Żele / kremy i spray’e powodujące wzrost prącia
 3. Pompki wodne
 4. Pompki próżniowe
 5. Extendery rozciągające członka
 6. Ćwiczenia powiększające
 7. Operacja plastyczna penisa
 8. Zabiegi kwasem hialuronowym
 9. Łączenie metod!
 10. Sposoby stosowane przez starożytnych

Jak widzisz jest tego sporo. Nie każdy sposób jest jednakowo skuteczny. Nie każdy z nas facetów może też zastosować wszystkie wymienione wyżej metody – chociażby ze względu na stan zdrowia czy zasobność portfela. W dalszej części omówię szczegółowo każdą z zaprezentowanych wyżej metod.

Lekarz urolog potwierdzający, że powiększenie penisa jest możliwe

Sklep z artykułami na powiększanie penisa

Jesteś zdecydowany na zakup i nie chcesz czytać artykułu?

Przejdź do naszego sklepu i sprawdź dostępne produkty. Wybór jest naprawdę spory!

Tabletki powiększające penisa

Preparaty (suplementy) na powiększenie członka to zdecydowanie najchętniej wybierana wśród mężczyzn metoda na uzyskanie pożądanego rozmiaru. Powodem jest ich skuteczność a także fakt, iż zażywanie tabletek nie wymaga dużego wysiłku jak np. korzystanie z pompek czy extenderów. Metoda ta jest również relatywnie niedroga oraz nie wiąże się z ryzykiem jakie niesie za sobą operacja plastyczna czy wstrzykiwanie kwasu hialuronowego.

Na rynku dostępnych jest wiele środków tego typu, a internet (zwłaszcza strony pornograficzne) pęka od reklam obiecujących wielkie przyrosty. Ja zaproponuję Ci suplementy tylko i wyłącznie renomowanych i sprawdzonych producentów, których skuteczność potwierdzają mężczyźni na całym świecie. Wszystkie zaprezentowane środki są dopuszczone do sprzedaży przez prawo zarówno polskie jak i Unii Europejskiej.

Popularność tabletek na powiększenie penisa

Preparaty te są znane wśród mężczyzn na całym świecie i z sukcesem stosowane przez gwiazdy branży porno. Zdecydowana większość tego typu suplementów pozytywnie wpływa również na cały organizm a przede wszystkim wzmacnia potencję i potęguje erekcję.

Metoda ta jest również najchętniej wybierana przez klientów sexshopu Secretive.pl. Mężczyźni kupujący je w naszym sklepie erotycznym regularnie powracają by nabyć kolejne opakowania.

Tabletki na powiększanie członka docenione zostały również przez znaną w całym świecie prasę lifestylową. W prezentowanym przykładzie Playboy pisał o preparatch z serii Penilarge, uznając je za najskuteczniejsze produkty powiększające penisa na stałe

PLAYBOY pisał o kapsułkach powiększających penisa Penilarge
Miarka prezentująca rozmiar penisa

Zasada działania tabletek

Wcześniej wspominałem na jakiej zasadzie działa powiększanie penisa: należy „wpompować” do niego większą ilość krwi by podczas erekcji ciała jamiste i gąbczaste ulegały regularnemu rozciąganiu. W jaki sposób tabletki „pompują” krew? Związki zawarte w suplementach działają na układ krwionośny narządów płciowych poprzez regulację metabolizmu tlenku azotu, który jest neuroprzekaźnikiem wpływającym na wzwód. Dzięki zwiększeniu ilości produkowanego przez organizm tlenku azotu, rośnie przepustowość tętnic zasilających penisa w krew podczas erekcji, ciśnienie wewnątrz jego tkanek jest wyższe niż podczas „standardowego” wzwodu. To powoduje rozciągnięcie i powiększenie się prącia.

Łatwo się domyślić, że efektem stosowania tabletek na powiększenie penisa jest również znaczne wzmocnienie erekcji – Twój penis podczas stosunku będzie znacznie bardziej nabrzmiały i twardy!

Regularne stosowanie tego typu kapsułek pozwala na systematyczne rozciąganie prącia(podczas wzmocnionych erekcji), a to sprawia, że staje się większy już na stałe!

Polecam Ci również mój wcześniejszy artykuł, w którym zestawiłem poszczególne preparaty i stworzyłem ich ranking: Najlepsze tabletki na powiększenie penisa - sprawdź nasz ranking

Skład tabletek

Zdecydowana większość preparatów oparta jest o te same naturalne składniki:

 • L-Arginina – bierze udział w syntezie tlenku azotu, który powoduje rozkurcz mięśni gładkich (poszerza naczynia krwionośne);
 • Buzdyganek naziemny – jest używana jako afrodyzjak – zwiększa poziom testosteronu;
 • Palma Sabałowa – zapobiega chorobom prostaty;
 • Żeń-Szeń – wyciąg z tej rośliny znajduje się w większości leków na potencję (również tych na receptę);

Pozostałe składniki, które możesz znaleźć w tabletkach powiększających członka:

 • Kanianka
 • Epimedium wielokwiatowe
 • Muira Puama
 • Korzeń Maca
 • Sarsaparilla

Aby bardziej zgłębić temat składu kapsułek powiększających zachęcam Cię do przeczytania artykułu poświęconemu temu zagadnieniu Skład i skuteczność tabletek na powiększanie penisa, w którym opisuję szczegółowo każdy składnik i porównuję poszczególne preparaty.

Przeciwwskazania

Jeśli cierpisz na jakiekolwiek choroby układu krążeniowego nie powinieneś stosować tabletek do powiększania penisa. Podnoszą one lekko ciśnienie krwi. Jeżeli cierpisz na choroby serca w tym nadciśnienie tętnicze – powinieneś zastosować inną metodę.

Polecane tabletki na powiększanie penisa

Więcej produktów

Jeśli nie widzisz środka, który Cię interesuje...

Możesz też przejść do naszego sklepu i sprawdzić wszystkie dostępne kapsułki na powiększenie członka.

Żele, kremy i spray’e powiększające penisa

Metoda ta polega na wcieraniu w miejsca intymne mężczyzn (lub ich spryskiwaniu) odpowiednich preparatów do stosowania zewnętrznego. Skład żelów czy kremów to przede wszystkim naturalne wyciągi roślinne, stymulujące komórki do podziału i wzrostu. Środki te odżywiają i dodają energii. Uruchamiają naturalne procesy regeneracyjne.

Działanie kremów, spray’ów i żelów ma na celu dostarczenie składników powodujących wzrost penisa poprzez zewnętrzne tkanki prącia. Stosując je do codziennej pielęgnacji, Twój penis będzie odżywiony i zyska "nową witalność".

Kremy, żele i spray’e to metoda bardziej wspierająca prawidłową kurację aniżeli samodzielny sposób na powiększenie penisa. Ma zastosowanie w pielęgnacji, łagodzeniu otarć i regeneracji np. po ćwiczeniach lub stosowaniu pompki czy extendera. Jest to świetne uzupełnienie np. przy stosowaniu suplementów. Kremy, żele i spray'e to także alternatywa dla osób, które z różnych powodów nie powinny stosować tabletek.

Stosując tę metodę dostarczysz do penisa składniki (jak w przypadku tabletek) poprzez zewnętrzną pielęgnację. Oprócz działania powiększającego możesz liczyć na poprawę kondycji naskórka, wzmocnienie erekcji oraz wzrost potencji. Dzięki preparatom tego typu możesz zyskać o wiele silniejsze i większe erekcje. Wydłuży się także długość Twoich stosunków.

Warto stosować kosmetyki na powiększenie członka jako uzupełnienie kuracji kapsułkami bądź ćwiczeń. Jako samodzielny środek powiększający nie są najskuteczniejszą metodą, jednakże świetnie wpływają na sprawność seksualną.

Jaki działanie mają kosmetyki na powiększanie penisa

 • stymulują komórki penisa do podziału i wzrostu;
 • poprawiają ukrwienie członka;
 • wspierają regenerację;
 • wzmacniają i głęboko odżywiają penisa;
 • zapewniają skórze elastyczność dzięki intensywnemu nawilżaniu;
 • łagodzą podrażnienia;
 • wygładzają naskórek;

Dla kogo przeznaczone są te preparaty?

Żele i kremy (a także spray'e) stworzone są z myślą o mężczyznach chcących:

 • powiększyć i pogrubić swojego penisa;
 • utrzymać dłuższą i silniejszą erekcję;
 • mieć kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem;
 • zwielokrotnić możliwość odbywania wielu stosunków w krótkim czasie;

Żel, krem czy spray stymulujący powiększanie i pogrubianie penisa działa bezpośrednio na męskie prącie.

Powiązany artykuł na blogu: Penilarge krem - jak używać?

Składniki, które możesz znaleźć w żelach i kremach

 • wyciąg z owoców Paulinia Guarana – stymuluje i pobudza krążenie;
 • ekstrakt z korzenia żeń szenia właściwego – rewitalizuje i regeneruje tkanki;
 • ekstrakt z liści owsa prawdziwego – aktywizuje komórki do podziału;
 • wyciąg z chmielu zwyczajnego – znieczula i odżywia;
 • wyciąg z pokrzywy zwyczajnej – wzmacnia i łagodzi;
 • gliceryna – zapewnia elastyczność i nawilżenie;
 • olej z arniki górskiej – uruchamia regenerację i wzrost komórek;
 • ekstrakt z miłorzębu japońskiego – poprawia ukrwienie;
 • ekstrakt z kozieradki pospolitej – stymuluje i chroni;
 • aloes zwyczajny – przyspiesza podział komórek, łagodzi podrażnienia;
 • masłosz parka – pielęgnuje i odżywia;

Jak stosować kosmetyki powiększające prącie?

 1. Nanieść odpowiednią ilość żelu/kremu 1-2 razy dziennie i dobrze wsmarowywać w penisa. Doskonale nadają się do nawilżania i zapobiegania otarciom podczas ćwiczeń na powiększanie penisa. Polecane przy stosowaniu ekstenderów, pompek, ponieważ potęgują ich efektywność, przyspieszają powiększanie.
 2. Polecam jednoczesne stosowanie 2 metod: kapsułek powiększających penisa i żelu czy też kremu. Dzięki połączeniu kapsułek naturalnie wpływających na wzrost penisa od wewnątrz oraz żelu działającego bezpośrednio na penisa pierwsze efekty możesz odczuć niespodziewanie szybko.

Dostępne w naszym sklepie

Poniżej znajdziesz 4 najchętniej wybierane kosmetyki pozwalające na uzyskanie większego rozmiaru członka jednak w sprzedaży mamy ich sporo więcej (w różnych cenach). Sprawdź poszczególne kategorie sklepu:

Ważne informacje na temat żelów, kremów i spray'ów

Sposób przechowywania: Większość tych preparatów należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Środki Ostrożności: Preparaty przeznaczone są dla osób dorosłych. Nie należy stosować ich w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Zapoznaj się dokładnie z listą składników zamieszczoną na opakowaniu lub w ulotce.

Polecane kosmetyki na powiększenie penisa

Pompki wodne i próżniowe do powiększenia członka

Pompka wodna lub próżniowa do penisa to urządzenie do „treningu” prącia podczas, którego rozciągają się i wzmacniają ciała jamiste i ciało gąbczaste. Regularnie wykonywane treningi pozwolą na rozciągnięcie penisa co spowoduje jego wzrost. Pompka jest urządzeniem mechanicznym i do rozciągnięcia prącia w trakcie ćwiczeń wykorzystuje wytworzone przez ćwiczącego podciśnienie. Podciśnienie wytwarzane jest poprzez odpompowanie z urządzenia płynu (wody) lub powietrza (w przypadku pompki próżniowej).

Jak działa pompka? Dokładny opis

Dzięki wytworzeniu podciśnienia poprzez odpompowanie wody lub powietrza w przypadku pompki próżniowej, penis umieszczony wewnątrz urządzenia jest rozciągany we wszystkich kierunkach. Tkanki ulegają powiększeniu dzięki czemu w prąciu mieści się więcej krwi o zwiększonym ciśnieniu.

Dzięki regularnym treningom z pompką możesz osiągnąć trwałe efekty. A na jakie efekty możesz liczyć? Z pewnością ucieszy Cię fakt, że tuz po zastosowaniu Twój penis będzie większy i znacznie bardziej nabrzmiały. Erekcja będzie silniejsza, a seks sprawi Ci więcej przyjemności. Doraźny efekt nie utrzymuje się na zawsze, jednak przy systematycznym stosowaniu możesz spodziewać się, że Twój penis urośnie. Przy tej metodzie bardzo ważna jest regularność treningów.

Grafika prezentująca jak używać pompki powiekszającej penisa Bathmate

Pompka do penisa „lekarstwem” na impotencję

Stosowanie pompek próżniowych lub wodnych jest też dobrym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy miewają zaburzenia erekcji lub nie osiągają pełnego wzwodu. Po wytworzeniu w pompce podciśnienia do ich penisa „zassana” zostanie krew pod wyższym ciśnieniem powodując naprawdę mocną erekcję. Doraźny efekt może utrzymać się do pół godziny. 30 minut silnej erekcji to dla mężczyzny, który ma problemy z jej utrzymaniem świetna informacja. Pozwoli to odbyć pełny stosunek oraz dać kobiecie rozkosz, gdyż prącie będzie trwałe i nabrzmiałe. Nie bez powodu mówi się, że penis jest po zastosowaniu tego typu urządzenia "napompowany".

Jak stosować pompkę (próżniową lub wodną)?

Po napełnieniu urządzenia wodą (w przypadku pompki wodnej) i umieszczeniu w nim penisa należy zacząć pompowanie poprzez przyciskanie pompki w kierunku brzucha. W tym momencie woda lub powietrze jest wypompowywana i tworzy się podciśnienie, które rozciąga penisa i zasysa do niego krew.

Jak często stosować pompkę?

Ćwicz regularnie 3-4 razy w tygodniu. Pamiętaj o regeneracji.

Krótka instrukcja:

 • urządzenie takie jest zaprojektowane z myślą o jednym użytkowniku;
 • jeżeli występuje zmniejszone odczuwanie okolic krocza, należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem pompki;
 • musisz mieć stały kontakt z pompką, nie wolno zasypiać podczas stosowania, nie używać jej pod wpływem alkoholu lub środków odurzających;
 • należy pamiętać by przed użyciem pompki ogolić obszar krocza. Zapewni to lepszą przyczepność tuby do ciała jednocześnie zapobiegając wydostawaniu się powietrza / wody i zmniejszeniu efektów;
 • zalecana jest krótka kąpiel lub prysznic przed stosowaniem, w celu zmiękczenia komórek oraz porów;
 • należy unikać zbyt intensywnego pompowania;
 • pompkę powinno się stosować w trzech kilkuminutowych seriach (co parę minut powinna nastąpić przerwa i masaż penisa bez pompki). Sesja powinna trwać maksymalnie 15 minut. Zapewni to najlepsze efekty oraz zwiększy przepływ krwi do penisa

Na jakie efekty możesz liczyć stosując pompki?

 • większego penisa – około 2-7 cm trwałego powiększenia, wielkość powiększenia zależy od konkretnej osoby oraz regularności treningów;
 • grubszego penisa – partnerzy osób używających pompki są bardziej zadowoleni z tak pogrubionego członka;
 • powiększy się żołądź – uczyni Twój członek okazalszym;
 • twardsze wzwody – jak one polepszają współżycie seksualne nikogo nie należy przekonywać;
 • silniejsze orgazmy – lepiej ukrwiony członek, większy i sprawniejszy to gwarancja silniejszych orgazmów, ich jakość polepszy się wraz z używaniem pompki;
 • brak przedwczesnej ejakulacji - większe silniejsze wzniesienie pomaga w wytrzymałości. Pompka erekcyjna pomaga Ci osiągnąć to więc możesz zadowolić nienasyconych;
 • efektowniejsze „wystrzały” – tak powiększony członek ma większą siłę, by wystrzelić z siebie to, co najlepsze;
 • ogólny wzrost wytrzymałości seksualnej - pompka wzmocni Twoją wytrzymałość seksualną wpływając na polepszenie jakości aktu seksualnego;

Teraz i Ty możesz zaznać przyjemności z używania i zabawy pompką wodną do powiększania penisa.

Polecane pompki do penisa

Większy wybór...

Na liście powyżej nie ma pompki, która Cię interesuje?

Możesz też przejść do naszego sklepu i sprawdzić wszystkie dostępne pompki wodne i próżniowe do penisa.

Extendery rozciągające penisa

Extender do penisa to specjalistyczne urządzenie zaprojektowane do rozciągania prącia. Regularne jego stosowanie prowadzi do trwałego przyrostu zarówno na długości jak i grubości penisa.

Działanie extenderów opiera się o właściwości jakie wykazuje ludzkie ciało – regeneracja tkanek powoduje ich wzrost. Extender oddziałuje na tkanki penisa ze stałą siłą rozciągając go i zmuszając do podziału komórki budujące prącie. Proces ten wymaga jednak dużej cierpliwości i regularności w stosowaniu.

Zdjęcie extendera rozciągającego penisa

Jak korzystać z extenderów?

Urządzenie umieszcza się na penisie w stanie spoczynku, ustawia się siłę naciągu i nosi przez kilka godzin dziennie. Siłę naciągu należy ustawić z wyczuciem, tak by jego noszenie nie powodowało bólu. Stopniowo z czasem naciąg będzie coraz większy – dzięki temu, że penis urośnie.

Efekty potwierdzone badaniami

Gdy wybierasz urządzenie do powiększania penisa, wyniki badań klinicznych są niezmiernie ważne. Poniżej rezultaty używania jednego z najpopularniejszych - Jes Extendera - osiągnięte przez 18 mężczyzn poddanych badaniu przez okres 24 tygodni.

Podsumowania badania

 • Średnia przyrostu 30%, jednak notowano aż do 44%;
 • 61% użytkowników doświadczyło zmniejszenia objaw zaburzeń erekcji;
 • Poprawia zakrzywienia penisa;

Skuteczność extenderów

Urządzenia te cieszą się coraz większą popularnością wśród Panów ze względu na to, iż efekty ich stosowania są co najmniej optymistyczne. Po miesiącu stosowania (regularnie i zgodnie z instrukcjami) można spodziewać się ok. 0,5cm przyrostu. Nie jest to spektakularny efekt, jednak zostaje na stałe. Używając extendera regularnie przez pół roku można spodziewać się przyrostu na poziomie 3cm. Czy to dużo? Porównaj sobie penisa o długości 10cm i 13cm. Różnica jest zauważalna!

Artykuł warty przeczytania: Extendery do penisa - czy rozciąganie członka jest skuteczne i bezpieczne?

U kogo sprawdzi się extender do penisa?

 • panowie o małym lub cienkim członku;
 • mężczyźni z natury obdarzeni zakrzywionym penisem;
 • panowie pragnący dzięki większemu przyrodzeniu poprawić jakość swojego życia seksualnego;

Bezpieczeństwo korzystania z extenderów

Rozciąganie penisa jest procesem w 100% bezpiecznym – o ile nie przesadzisz z siłą naciągu. Dlatego bardzo ważne jest abyś stosował się do zaleceń i instrukcji producenta.

Markowe extendery to urządzenia nad, którymi pracował sztab ludzi – inżynierów oraz lekarzy urologów. Wykonane są z najwyższej jakości, certyfikowanych materiałów. Oprócz gwarancji producenta i certyfikatów medycznych posiadają także atesty gwarantujące pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Markowe extendery są:

 • zaprojektowane i zatwierdzone przy pomocy lekarzy;
 • klinicznie przebadane i posiadają udokumentowane wyniki;
 • urządzeniami medycznej klasy 1;

Komfort przy rozciąganiu penisa

Podczas korzystania z extenderów mogą występować otarcia, które nie są przyjemne dlatego zaleca się stosowanie środków pielęgnacyjnych jak kremy i żele. Odpowiednia pielęgnacja jest bardzo ważna, a jeśli dodatkowo kosmetyki do tego stosowane pozwolą na spotęgowanie efektów, to uważam, że warto połączyć te kuracje.

Dyskrecja

Urządzenia te nosi się pod ubraniami, dlatego jeżeli zależy Ci na pełnej dyskrecji możesz być spokojny. Jeśli dobrze ukryjesz extender w czasie gdy z niego nie korzystasz to możesz mieć pewność, że nikt oprócz Ciebie nie będzie wiedział, ze go stosujesz!

Obraz prezentujący extender

Polecane extendery rozciągające członka

Sprawdź pozostałe...

W sklepie mamy więcej extenderów!

Aby sprawdzić pozostałe dostępne w sprzedaży extendery przejdź na strony sklepu.

Ćwiczenia powiększające penisa

Ćwiczenia należą do najbardziej tradycyjnych metod powiększania penisa i były stosowane już przez starożytnych. Ich skuteczność zależy jednak od prawidłowej techniki. Nie wystarczy wykonywać danego ćwiczenia – trzeba wykonywać je poprawnie, z odpowiednią intensywnością oraz regularnie!

Powiększanie penisa ćwiczeniami jest bardzo pracochłonne przez co wielu rezygnuje jeszcze przed pierwszymi efektami. Jeśli jesteś wytrwały, to możesz spodziewać się, że efekty Cię zadowolą! Nie poddawaj się jeśli po 2 tygodniach nie zauważysz dużej różnicy.

Miarka służąca do zbadania rozmiaru członka u mężczyzny

Skuteczność ćwiczeń

Zależy ona od rodzaju ćwiczenia, które wybierzesz i ogólnych predyspozycji Twojego ciała. Ważnym czynnikiem jest również prawidłowa technika, intensywność oraz systematyka w wykonywaniu treningu. Jeśli wszystko wykonasz poprawnie, na pierwsze efekty możesz liczyć po ok. 2 miesiącach: +1cm. Kolejne miesiące przynoszą już mniej spektakularne efekty – każde kolejne 2 miesiące tok ok. 0,5cm. Niedużo? Przy regularnym ćwiczeniu przez rok możesz zyskać nawet 4cm-6cm. To już spora różnica.

Dlaczego warto?

Warto zainteresować się ćwiczeniami manualnymi. Sposoby te nie kosztują nic więcej jak tylko odrobiny wolnego czasu oraz samozaparcia. Manualne techniki powiększania penisa opisaliśmy w artykule "Skuteczne ćwiczenia na powiększenie penisa - 8 sprawdzonych technik". Ćwiczenia są bardzo bezpieczne, zdaniem wielu specjalistów niemożliwe jest, aby techniki te powodowały jakiekolwiek komplikacje, o ile nie są wykonywane nieprawidłowo. Warto o tym pamiętać, ponieważ w przypadku nieprawidłowego wykonania ćwiczeń, również można zrobić sobie małą krzywdę.

Poniżej 8 ćwiczeń na powiększenie penisa:

 • Metoda wsteczna - To popularne i skuteczne ćwiczenie. W tym wypadku, ćwiczenie zaczynamy od naciągnięcia skóry prącia do tyłu. Pozycję utrzymujemy przez mniej więcej 10 sekund. Kilka sekund przerwy, i wykonujemy ćwiczenie ponownie. W przypadku tej metody bardzo ważna jest prawidłowa technika. Przede wszystkim, zatrzymanie pozycji nie powinno trwać więcej, niż 10 sekund. Po drugie, uchwyt powinien być na tyle mocny, aby odciąć dopływ krwi.
 • Rozciąganie - Ćwiczenie należy rozpocząć od chwycenia główki penisa. Następnie rozciągamy go wzdłuż (w kierunku przed siebie). Rozciąganie powinno być mocno, lecz nie powodować bólu. W momencie maksymalnego rozciągnięcia należy utrzymać tę pozycję przez mniej więcej 5 do 10 sekund, a następnie przerwać uchwyt. Kolejny krok to pociąganie główki penisa w dół podczas rozciągania. Podobnie, jak w przypadku wcześniej przedstawionej wersji tego ćwiczenia, rozciągnięcie powinno być mocno, lecz nie przekraczać granicy bólu. Również tutaj należy zatrzymać ruch na około 5 do 10 sekund, a następnie zwolnić uchwyt.
 • Rozciąganie – wersja 2 - W tej metodzie chodzi o to, aby używać obu rąk, zyskując w ten sposób większy zakres ruchu. Na początek musimy chwycić żołądź jedną ręką. Chwyt powinien być mocny, jednak bez przesady: nie powinniśmy odczuwać dyskomfortu a tym bardziej bólu. Drugą rękę należy położyć przy podstawie penisa. Następnie ciągniemy żołądź aż do momentu, w którym poczujemy, że prącie zostało mocno naciągnięte. Taką pozycję utrzymujemy przez mniej więcej 10 do 15 sekund.
 • Jelqing - To ciekawe ćwiczenie należy wykonywać w stanie pełnej lub chociażby częściowej erekcji. Zanim rozpoczniemy trening, warto jest pokryć prącie lubrykantem. Zaczynamy od uformowania palców dłoni w koło (coś w rodzaju symbolu "Okej"), a następnie chwytamy prącie u podstawy. Kolejny krok to intensywne masowanie penisa poprzez przesuwania uformowanego z palców koła od nasady po żołądź. Ćwiczenie powtarzamy parę razy. W tym ćwiczeniu o zwiększenie dopływu krwi do penisa, dzięki czemu mięsień(penis jest mięśniem) staje się większy. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule Skuteczne sposoby powiększania penisa #1 Arabska metoda JELQ.
 • Metoda powiększania z obciążnikami - Ćwiczymy zawsze na prąciu w stanie spoczynku. Ćwiczenie jest proste w wykonaniu: po prostu przytwierdzamy do penisa obciążenie. Następnie rozciągamy prącie w dół, mocno ale tak, abyśmy nie czuli przy tym bólu lub dyskomfortu. Warto pamiętać, że ta metoda, chociaż cechuje się bardzo wysoką efektywnością, jest również dość niebezpieczna.
 • Rozciąganie prącia w różnych kierunkach - Na początku należy mocno chwycić żołądź. Następnie drugą rękę kładziemy w okolicach dolnej części penisa. Ćwiczenie polega na ściąganiu obu rak w przeciwnych kierunkach przez około 10 sekund (jedna ręka ciągnie w dół, w kierunku brzucha, zaś druga w kierunku przeciwnym).
 • Ćwiczenie metodą Kegla - Zacząć musimy od namierzenia mięśnia łonowo-guzicznego. Aby to osiągnąć, najpierw należy zapoznać się z jego położeniem w jakimś internetowym atlasie anatomii, a następnie wyczuć ten mięsień poprzez wstrzymanie moczu podczas sikania. Następnie, kiedy już udało się nam znaleźć mięsień łonowo-guziczny, staramy się go napinać po 20 do 35 razy.
 • Metoda rotacyjna - Metoda rotacyjna o bez wątpienia jedno z ciekawszych i bardziej pożytecznych ćwiczeń na powiększenie członka. Zaczynamy od chwycenia główki penisa przy pomocy prawą ręką. Następnie rozciągamy prącie, wykonując przy tym rotacyjne ruchy. Jedna seria powinna trwać przez około 30 sekund.

Dokładne opisy wszystkich tych ćwiczeń znajdziesz na stronach:

Operacja plastyczna – powiększająca penisa

Operacja plastyczna umożliwiająca powiększenie prącia

Najbardziej inwazyjny i ryzykowny sposób na powiększenie penisa

Metoda ta należy do najbardziej inwazyjnych. Jest to operacja chirurgiczna, której idea opiera się na fakcie, że spora część penisa znajduje się wewnątrz ciała. Zabieg polega na przecięciu więzadła wieszadłowego i procowatego. Dzięki temu penis może „wydostać się na powierzchnię”.

Zabieg wiąże się z wystąpieniem komplikacji wśród których najpoważniejszą jest zaburzenie erekcji!

Efekty na jakie możesz liczyć to 2-5cm – jednak w stanie spoczynku! We wzwodzie jest to ok. 1cm. Nie jest to warte ryzyka zaburzeń erekcji a tym bardziej ceny. Koszt takiej operacji zaczyna się od 5000zł.

Powiększenie penisa za pomocą operacji chirurgicznej nie jest najlepszym sposobem, jednak ze względu na fakt, iż taka możliwość istnieje postanowiłem wspomnieć i o tym.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Podobnie do operacji plastycznej, zabieg powiększenia członka kwasem hialuronowym również jest metodą inwazyjną jednak znacznie mniej niż wspomniany zabieg chirurgiczny. Również ryzyko wystąpienia powikłań pozabiegowych (w tym zaburzeń erekcji) jest znacznie mniejsze.

Powiększenie penisa kwasem hialuronowym nie jest trwałe (utrzymuje się ok. 2 lata), jednak o tym napiszę poniżej.

Efekty zabiegu

Preparat kwasu hialuronowego wstrzykiwany jest w podstawę penisa przy pomocy bardzo cienkiej igły, a sam zabieg przynosi natychmiastowe efekty, zwiększając długość prącia średnio o 4-5cm.

Kwas hialuronowy jest jednak substancją biodegradowalną. Co to oznacza? Efekt nie utrzyma się na stałe. Po ok. 2 latach penis wróci do stanu wyjściowego z możliwym niewielkim zwiększeniem rozmiaru dzięki wyprodukowanemu naturalnie kolagenowi.

Cena zabiegu

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym to koszt od 3000zł do nawet 6000zł.

Zabieg powiększający penisa wykonywany kwasem hialuronowym

Łączenie metod powiększania penisa

Aby osiągnąć lepsze efekty w staraniach o większego członka możesz połączyć wymienione wyżej metody. Jak to robić? Sprawdź moją propozycję:

Tabletki + żele/kremy

Stosując suplementy dostarczysz odpowiednie składniki „od wewnątrz”, a dodatkowo używanie kremu lub żelu spowoduje prawidłowe odżywienie i regenerację tkanek penisa od zewnątrz.

Dostępne są gotowe zestawy produktów, w obniżonych cenach. Zachęcam do skorzystania z ofert promocyjnych.

Pompka + żele/kremy

W tym przypadku dzięki zastosowaniu metody mechanicznej będziesz powiększać penisa poprzez rozciąganie go podciśnieniem, a dodatkowo zapewnisz odpowiednią pielęgnację i składniki odżywcze stosując krem lub żel. Kosmetyki na powiększenie penisa będą także świetnie łagodzić otarcia i podrażnienia wynikłe w następstwie wykonywanego treningu.

Połączenie tych dwóch metod jest bardzo dobrym pomysłem i pozwala osiągać zadowalające efekty.

Extender + żel/krem

Jak wyżej, rozciągając penisa mechanicznie extenderem i stosując pielęgnację zewnętrzną zapewnisz sobie lepsze efekty w powiększaniu członka. Zadbasz o odżywienie tkanek w składniki odżywcze, dostarczysz substancji "powiększających od środka", jednocześnie wykonując trening z extenderem.

Ćwiczenia + krem/żel

Znów ten sam schemat – mechaniczne ćwiczenie manualne (bez urządzeń) w celu powiększeniu prącia + zewnętrzna pielęgnacja i dostarczenie do penisa składników rozszerzających naczynia krwionośne i zwiększających przepływ krwi w męskim narządzie płciowym.

Połącz 3 metody!

Nic nie stoi na przeszkodzie byś oprócz metody mechanicznej w połączeniu z kremami i żelami stosował również tabletki na powiększenie penisa. Jeżeli zależy Ci na większym członku z pewnością jesteś w stanie poświęcić trochę czasu na wykonanie ćwiczeń, zadbanie o członka poprzez pielęgnacje np. kremem oraz połknięcie 1-2 kapsułek dziennie. Dzięki temu oprócz większego penisa możesz zyskać też potężne erekcje.

Ciekawostka: Sposoby stosowane przez starożytnych

Mężczyźni od wieków starali się o to by ich penis miał pokaźne rozmiary. Jak to robili? Niektóre metody mogą Cie zaskoczyć!

Kamasutra - Indyjska sztuka miłości fizycznej

 • Indyjska metoda - pocieranie członka żądłami os - W kamasutrze, można znaleźć receptę na wydłużenie członka. Na szczęście indyjska metoda, pocierania penisa żądłami os, nie jest już stosowana :)

 • Arabska metoda JELQ – czytaj więcej

 • Chińskie metody operacyjne - w jednej z chińskich opowieści z XVII wieku pojawia się informacja o operacyjnym powiększaniu penisa. Metodą wydłużenia męskiego członka było wszczepienie w niego kawałków psiego penisa we wzwodzie… Narząd psa obcinało się podczas kopulacji, kroiło na plasterki i implementowało w naciętego penisa pacjenta.

 • Powiększanie penisa po Jawajsku - czyli wszczepienie kamieni pod skórę - Jawajczycy zamiast wydłużania członka wprowadzali pod skórę kamyki, dzięki czemu ich penis był twardszy. Ten zabieg umożliwiał większe zadowolenie partnerki.

Porównanie efektów poszczególnych metod

Metoda powiększania penisaCzas kuracjiMożliwe efektySkutki uboczneKoszt całej kuracji
Tabletki (suplementy) 3 miesiące i więcej 4cm do 8cm brak.
Niezalecane w przypadku chorób układu krążeniowego
270zł do 450zł
Żele / kremy / Spraye Pielęgnacja ciągła do 4cm brak ok. 59zł miesięcznie
Pompki min. 3 miesiące 3cm do 7cm możliwe podrażnienia i otarcia 300zł do 1200zł
Extendery min. 6 miesięcy 3cm do 6-7cm brak 600zł do 1500zł
Operacja plastyczna efekty natychmiast po zabiegu 1-2cm duże ryzyko zaburzeń erekcji 6000zł i więcej
Kwas hialuronowy natychmiast po zabiegu 4-5cm niewielkie ryzyko zaburzeń erekcji 3000zł do 6000zł
Ćwiczenia manualne min. 1 rok 4-5cm podrażnienia i otarcia 0zł

Dlaczego mężczyźni chcą powiększyć penisa?

Pytanie wydaje się łatwe, jednak nie do końca tak jest. Mężczyźni często cierpią na kompleks z powodu rozmiaru członka, choć w rzeczywistości ich penis „mieści się w średniej”. Powodem tego jest panujące przekonanie, że duży penis jest symbolem siły i męskości.

Mężczyźni chcą powiekszyć penisa ze względu na kompleks męskości

(Prawie) Każdy facet chciałby... Mieć większego członka

Mężczyźni uważają też, że rozmiar ma wpływ na jakość stosunku. Choć z czysto technicznego punktu widzenia nie do końca jest to prawdą, to z pewnością mogę się z tym zgodzić! Dlaczego? Facet, który ma kompleks nie będzie dobrym kochankiem, ponieważ jego niepewność sprawi, że nie da kobiecie maksimum rozkoszy!

Wynika z tego, że nawet jeśli mężczyzna ma penisa, którego rozmiar jest odpowiedni, to niekoniecznie musi się tak czuć. Zatem chce go powiększyć i ucieka się do różnych metod.

Kompleks małego członka niekoniecznie musi wiązać się z rzeczywistym małym jego rozmiarem. Jednak to nie wyklucza też tego, że mężczyzna, który posiada penisa o długości 15cm nie będzie starał się go powiększyć. Wielu facetów marzy o 18-20cm przyrodzeniu. Ponad połowa mężczyzn nie jest w pełni zadowolona ze swojego prącia, ale czy wszyscy potrzebują kuracji powiększającej?

Z obiektywnego punktu widzenia każdego z nich: TAK! I to jet najważniejsze – aby czuć się dobrze we własnej skórze! Zatem jeśli uważasz, że powinieneś powiększyć penisa – zrób to! Jeśli poczujesz się z tym pewniej to będziesz też lepszym kochankiem – nawet jeśli uda Ci się osiągnąć minimalny przyrost.

Zapytaj samego siebie: Czy powinienem powiększyć penisa?

Zadaj sobie to pytanie i pomyśl przez chwilę. Nie myśl o rzeczywistym rozmiarze w cm a spróbuj odpowiedzieć sobie na pytania:

 • Czy jestem zadowolony z rozmiaru mojego członka?
 • Czy moja partnerka lubi się ze mną kochać i jest jej dobrze?
 • Czy chciałbym mieć większego penisa?
 • Dlaczego chciałbym mieć większego penisa?
 • Jak duży penis mnie usatysfakcjonuje?
 • Czy chciałbym spróbować powiększyć penisa?

Jeśli już odpowiedziałeś sobie na powyższe pytania i jesteś zdecydowany to świetnie. Ten artykuł przybliżył Ci możliwe sposoby na powiększenie prącia – znasz już większość dostępnych metod – możesz przystąpić do działania! Na co czekać? Zrób pierwszy krok – wybierz sposób, który jest dla Ciebie najodpowiedniejszy! Miliony mężczyzn na całym świecie już to robi!

Mężczyzna zadowolony z efektów kuracji powiększającej penisa

Twój pierwszy krok!

Zdecydowałeś się na jedną z metod?

Przejdź do naszego sklepu i odszukaj to czego szukasz!

Podsumowanie

Nie ważne jaką metodę na powiększenie członka wybierzesz – najważniejsze jest abyś był zadowolony z jej efektów. Jeśli naprawdę zależy Ci na powiększeniu penisa najlepiej skorzystaj z połączenia co najmniej 2 metod: zastosuj tabletki oraz krem lub żel pielęgnacyjny! Jeśli dołożysz do tego ćwiczenia (bez urządzeń lub pompką czy extenderem) to możesz spodziewać się, że efekty Twoich starań będą dla Ciebie w pełni zadowalające.

Nie poddawaj się! Możesz osiągnąć wiele – wystarczy, ze będziesz chciał! Pamiętaj, że wytrwałość daje najlepsze efekty. Stosuj się do zaleceń lub instrukcji urządzenia (pompki, extendera), regularnie i poprawnie wykonuj ćwiczenia (mogą być bez urządzeń), systematycznie zażywaj suplementy oraz stosuj kosmetyki pielęgnacyjne o przeznaczeniu powiększającym i ciesz się większym członkiem!