Dostawa

Sposoby i koszty dostawy

W SECRETIVE.PL każdy znajdzie odpowiadającą mu formę dostawy! Poniżej przedstawiamy naszych dostawców:

Sposób dostawyPłatność za zamówienieCzas dostawyKoszt brutto
InPost Paczkomaty InPost Paczkomaty Z góry 24 godziny 9,99 zł
Przesyłka kurierska Kurier DPD Z góry 24 godziny 15,99 zł
Przesyłka kurierska Kurier DPD Przy odbiorze 24 godziny 19,99 zł

Odbiór osobisty

Ze względu na to, iż chcemy zapewnić Ci jak najniższe ceny oferowanych przez nas artykułów nie mamy możliwości odbioru osobistego, gdyż nie prowadzimy stacjonarnego punktu sprzedaży.

W przyszłości planujemy otworzyć sklepy w największych miastach Polski. Jeżeli odbędzie się to w Twojej okolicy na pewno Cię o tym poinformujemy!

Darmowa dostawa

Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy zupełnie za darmo! Nie poniesiesz żadnych kosztów. W tym przypadku zastrzegamy sobie prawo do wysyłki towaru najtańszym z dostępnych w naszym sklepie sposobów dostawy lub do Paczkomatu.

W przypadku darmowej dostawy na pewno skontaktujemy się z Tobą by ustalić szczegóły.

Czas realizacji zamówienia

Podany w tabeli powyżej czas dostawy to czas po jakim przesyłka powinna być dostarczona przez kuriera do Twoich rąk lub wybranego Paczkomatu. Jest liczony od momentu nadania paczki, czyli przekazania jej kurierowi.

Czas realizacji zamówienia to czas od momentu złożenia przez Ciebie zamówienia w sklepie internetowym SECRETIVE.PL do momentu nadania przesyłki.

Jak szybko przygotujemy i wyślemy do Ciebie paczkę?

To zależy od Ciebie. Zamówienia opłacone za pomocą Przelewy24 lub z płatnością przy odbiorze oraz złożone do godziny 12:30 są wysyłane jeszcze tego samego dnia! Zatem... przesyłka powinna być u Cienie już po 24 godzinach.

Zamówienia opłacane przelewem tradycyjnym mogą być realizowane dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na konto, dlatego czas po jakim otrzymasz przesyłkę z zakupami opłaconymi w ten sposób może być dłuższy nawet o kolejnych 48 godzin.

Jeśli złożysz i opłacisz zamówienie po godzinie 12:30, paczkę przygotujemy tego samego dnia, jednak nadamy ją dopiero w dniu następnym. W takim przypadku powinna ona dotrzeć do Ciebie po 48 godzinach.

O każdej zmianie statusu zamówienia poinformujemy Cię e-mailowo, a jeżeli wystąpią jakieś komplikacje z Twoim zamówieniem - zadzwonimy i przedstawimy możliwe rozwiązania.

Dostawa nawet tego samego dnia

Aktualnie prowadzimy wzmożone prace nad optymalizacją procesów logistycznych, dzięki którym dla mieszkańców miast takich jak Warszawa, Poznań, Katowice, Kraków i Łódź wprowadzimy dostawę tego samego dnia w wybranych przedziałach czasowych.

Chcemy by wszystko chodziło "jak w szwajcarskim zegarku", dlatego jeżeli będziemy pewni, że uda nam się świadczyć tę usługę na na prawdę wysokim poziomie, poinformujemy Cię, a wtedy zakupami z SECRETIVE.PL będziesz cieszyć się już tego samego dnia, w którym złożysz zamówienie.

Udanych zakupów!