Banner prezentujący logo sklepu erotycznego SECRETIVE.PL

O sklepie

SECRETIVE.PL to sklep internetowy oferujący akcesoria i gadżety erotyczne, zabawki, kosmetyki i suplementy poprawiające jakość życia seksualnego. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami w Polsce dlatego nasze produkty pochodzą tylko i wyłącznie od znanych i renomowanych producentów. Bla bla bla. Ten sam bełkot co w innych sklepach: "Jesteśmy najlepsi!", "Jesteśmy najwięksi!", "Oferujemy najwyższą jakość!". Zawsze to samo.

A my... My nie chcemy być postrzegani bezosobowo. Nasz sklep to ludzie, którzy każdego dnia przychodzą do pracy i starają się by Twoje zakupy były udane, by paczka została wysłana na czas, by była starannie zapakowana.

Tworzymy zgrany zespół dbający o Twoje zadowolenie. I to jest nasz cel. Tworząc ten sklep, zakładając firmę, przyświecała nam pewna idea - misja. Nie chcemy tylko sprzedawać produktów i towarów. Chcemy dać Ci coś więcej! Produkty dostępne w naszym sklepie są tylko półśrodkiem potrzebnym do realizacji naszej misji!

Spójrz na nasze logo powyżej. Te 3 słowa towarzyszą nam od samego początku, kiedy to w głowie jednego z nas zrodził się pomysł by prowadzić sklep erotyczny. Pożądanie, spełnienie i satysfakcja! To właśnie misja SECRETIVE.PL!

Chcemy rozbudzić w Tobie pożądanie, pomóc Ci się spełnić i... Twoja satysfakcja jest tutaj najważniejsza! My sprzedajemy Ci produkty, jednak Ty kupujesz od nas coś więcej! Kupujesz zadowolenie z życia seksualnego, kupujesz pożądanie, spełniasz fantazje swojego partnera lub partnerki. Dążysz do pełnej satysfakcji.

Już znasz naszą misję :) Dlatego możemy zdradzić Ci coś więcej. Nie chcemy być tylko sklepem! Chcemy też promować pewien styl życia. Chcemy inspirować Cię do poszerzania swoich seksualnych horyzontów!

Pamiętaj - robiąc zakupy w SECRETIVE.PL nie kupujesz tylko produktów! Tutaj kupujesz pożądanie, namiętność, nadzieję, fantazję, spełnienie i satysfakcję! I to jest właśnie nasza tajemnica - nasz SECRET.

Poznaj nas

Na czele zespołu SECRETIVE.PL stoją trzy osoby. Łączy nas coś więcej niż tylko wspólnie prowadzona firma. Ale o tym później... :) Teraz się przedstawimy:

Norbert

Pomysłodawca, współzałożyciel

Człowiek, który przygotował ten sklep od biznesplanu aż po realizację techniczną. Zna się na rzeczy!

  • Optymista - dla niego nie ma rzeczy niemożliwych
  • Marzyciel, idealista
  • Wieczny student :)

Karina

Doradca, kreatorka, pani kierownik

Bez niej pewnie nie było by nas dziś w tym miejscu. Swoją konstruktywną krytyką potrafi zmotywować!

  • Realistka - stara się zahamować szalone pomysły tego Pana z lewej
  • Pomysłowa, dobrze zorganizowana
  • Zosia samosia :)

Hubert

Współzałożyciel, facet od finansów

Doświadczony przedsiębiorca, który prowadzi nas przez meandry świata biznesu. Zawsze stwierdza, że na stronie można coś jeszcze ulepszyć!

  • Perfekcjonista - czasem aż za bardzo 
  • Szczery do bólu
  • Świeżo upieczony tatuś :)