W SECRETIVE.PL udostępniamy Ci wiele możliwości zapłacenia za zakupione produkty. W zależności od wybranej formy płatności czas realizacji Twojego zamówienia może być różny. Poniżej zapoznasz się z oferowanymi przez sposobami na opłacenie zamówienia.

Szybkie płatności Przelewy24

Szybkie płatności

To najszybsza i najbezpieczniejsza z opcji płatności z góry. Twoje Pieniądze trafią do nas niezwłocznie po wykonaniu przelewu, a my będziemy mogli zająć się przygotowaniem i wysyłką Twojej paczki.

Za pośrednictwem Przelewy24.pl możesz wykonać przelew praktycznie z każdego banku w Polsce. Dodatkowo masz możliwość opłacenia zamówienia za pomocą środków zgromadzonych na koncie PayPal, a także... za pomocą karty płatniczej lub kredytowej. 

Od Ciebie zależy jaką formę wybierzesz.

Przelew tradycyjny

Przy wyborze tego sposobu płatności czas realizacji zamówienia ulegnie wydłużeniu o czas potrzebny na zaksięgowanie Twojej wpłaty na naszym koncie.

Jak wygląda ta płatność?

Wraz z potwierdzeniem zamówienia dostaniesz na e-mail dane do przelewu, na które należy przelać podaną kwotę. W tytule przelewu umieść numer zamówienia (tę informację również otrzymasz). Po wykonaniu przez Cienie przelewu i zaksięgowaniu go przez nasz bank przystąpimy do realizacji zamówienia. O wszystkich zmianach statusu będziemy informować Cię e-mailem, a o wysyłce towaru poinformujemy Cię dodatkowo SMSem.

Dane do przelewu:

Firma:
WAN - BRUK Hubert Małecki

Adres:
Wierzbie 45/2
62-610 Sompolno

Numer konta: 96 1240 1415 1111 0010 7278 9505

Tytuł: Numer zamówienia (otrzymasz w e-mailu z potwierdzeniem)

Płatność przy odbiorze

Umożliwiamy Ci również płatność za zamówienie bezpośrednio przy jego odbiorze. Przy tej opcji pieniądze w postaci gotówki przekażesz kurierowi.

W tej formie płatności, realizacja zamówienia następuje niezwłocznie po jego złożeniu.