Kategorie
Rekomendujemy

Lubrykanty do fistingu i żele znieczulające

Fisting to zabawa wymagająca specjalnego przygotowania. Nie wystarczy jednak stopniowe rozluźnianie partnerki, by móc czerpać prawdziwą rozkosz z tego doświadczenia, dlatego tak bardzo ważne jest odpowiednie nawilżenie. Tylko jeśli zastosuje się odpowiedni lubrykant, fisting może być przyjemny dla obu stron.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Żel do fistingu - funkcje znieczulające

Najważniejszymi zadaniami, jakie stoją przed żelami do fistingu są znieczulenie, rozluźnienie, a także idealne nawilżenie, które umożliwi tą dogłębną penetrację. Każdy żel z przeznaczeniem do tej ekstremalnej zabawy musi posiadać te cechy, by wspomóc pary potrzebujące silniejszych doznań. Silniejszych, ale nie bolesnych, dlatego lubrykant znieczulający to konieczność zarówno w przypadku par początkujących, jak i bardziej doświadczonych. Bardzo ważne jest przy tym, by oprócz działania przeciwbólowego żele do fistingu miały również właściwości rozluźniające. Te zazwyczaj działają do czasu całkowitego wchłonięcia żelu przez skórę, a zatem całkiem długo.

Lubrykanty do fistingu - inne zastosowanie znieczulenia

Żele intymne znieczulające znajdą zastosowanie nie tylko w przypadku fistingu. Również wielbicielki większych gadżetów mogą skorzystać z nich w przypadku chęci wypróbowania wyjątkowych rozmiarów zabawek erotycznych. Dzięki rozluźnieniu i znieczuleniu spełnią się ich marzenia o całkowitym wypełnieniu. Spełnią się także pragnienia mężczyzny, by sięgnąć naprawdę głęboko. Tylko fisting umożliwi absolutne wypełnienie. Doznań płynących z tej zabawy nie da się niczym zastąpić ani porównać do niczego innego. Jednak aby doznania były przyjemne, dedykowany lubrykant jest koniecznością.

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!