Kategorie
Rekomendujemy

Lubrykanty przedłużające stosunek - żele opóźniające wytrysk

Każdy człowiek zwraca uwagę na czas trwania stosunku seksualnego. To oczywiste, że im dłuższy, tym zazwyczaj lepszy - nikt przecież nie chce, aby przyjemne doznania seksualne skończyły się zbyt szybko. Nie każdy jednak potrafi panować nad wytryskiem. Co więcej, przedwczesny wytrysk jest jednym z najczęściej spotykanych zaburzeń seksualnych. Jest wiele sposobów, aby temu zapobiec, chociażby ćwiczenie mięśnia Kegla. Systematyczne sprawia, że stosunek się wydłuża, można nawet przeżywać orgazmy bez wytrysku. Aby osiągnąć jeszcze lepsze efekty, polecamy coś od siebie.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Żel opóźniający wytrysk

Mając świadomość tego, że partnerki często pragną wydłużenia stosunku, stworzyliśmy produkty, które to umożliwiają. Dzięki nim partnerzy osiągną większą satysfakcję z pożycia, nie tylko przedłużając czas seksu, ale także pogłębiając doznania zmysłowe. Nowoczesny lubrykant opóźniający wytrysk Orgasm Control+ zapewnia mocną erekcję, większą przyjemność w łóżku oraz - co niezwykle istotne - wydłuża stosunek nawet o 40 minut.

Lubrykant wydłużający stosunek - zmienia nie tylko seks

Nasz żel opóźniający stosunek to doskonały prezent dla twojego faceta. Z nim mężczyzna zapomni i stresie przed seksem i poczuje się w łóżku pewnie jak nigdy dotąd. Nabierze nowej energii, kreatywności i pasji. Poprawa pożycia jest bardzo ważna również dlatego, że sfera seksualna mocno rzutuje na inne obszary życia - pracę, kontakty towarzyskie, sukcesy w sporcie. W związku z tym lubrykant wydłużający stosunek to inwestycja w lepszą jakość życia.

Wysoka jakość i przystępna cena

Żele opóźniające wytrysk w naszym sexshopie to kompleksowa inwestycja za rozsądną cenę.

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!