• Dyskretna przesyłka
 • Dyskretna paczka

  Nikt się nie domyśli:)

 • Ekspresowa dostawa
 • Ekspresowa dostawa

  Paczka u Ciebie nawet w 24h!

 • 180 dni na zwrot
 • 180 dni!

  Aż pół roku na zwrot zamówienia

 • Bezpieczna p/latność
 • Bezpieczna płatność!

  Połączenie szyfrowane SSL

Orgasm Control Gel 100ml - żel opóźniaacy wytrysk


Żel na kontrolę wytrysku Orgasm Control Gel to skuteczny sposób na przedłużenie stosunku seksualnego. Duże i wydajne opakowanie sprawia, iż zakup żelu to świetna inwestycja na wiele upojnych nocy.


95,00 zł
54,10 zł Zniżka 40,90 zł


Zamówienie telefoniczne: +48 792 599 943

Podaj kod produktu: 133


Dostawa od 9,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
Darmowa dostawa obowiązuje od 299,00 zł
 • Bezpieczna transakcja dzięki certyfikatowi SSL i szyfrowanemu połączeniu! Bezpieczna transakcja dzięki certyfikatowi SSL i szyfrowanemu połączeniu!
 • Expresowa dostawa nawet w 24 godziny. Expresowa dostawa nawet w 24 godziny.
 • Aż 180 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny! Aż 180 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny!
 • Gwarancja 100% dyskrecji Gwarancja 100% dyskrecji

Żel intymny Orgasm Control marki Sexual Health Series

Żel opóźniający wytrysk Orgasm Control Gel stworzono w celu udzielenia pomocy mężczyznom mającym problem ze zbyt krótkim czasem trwania stosunku. Pozwala na przywrócenie radości z seksu oraz pozbycie się obaw o niepełne zaspokojenie oczekiwań partnerki. Orgasm Control Gel to naturalne składniki w formie lekkiego, pachnącego i nielepkiego żelu. Na komfort użytkowania produktu wpływa solidna opakowanie z wygodnym aplikatorem, pozwalającym na nałożenie dokładnie takiej ilości preparatu, jaka jest w danym momencie pożądana. Żel na opóźnienie wytrysku to naturalny sposób na przedłużenie stosunku - bez uciążliwych ćwiczeń i silnych medykamentów.

Przedwczesny wytrysk - zmora większości mężczyzn

Przedwczesny wytrysk może zrujnować życie intymne. Panowie nazywani “krótkodystansowcami” są bardzo często obiektem kpin i żartów ze strony otoczenia. To temat tabu, o którym nie rozmawia się przy piwie. Dziwi to tym bardziej że statystyki pokazują, iż nawet 70% mężczyzn miewa problem ze zbyt wczesnym osiąganiem orgazmu. Sytuacja ta dotyczy mężczyzn w każdym wieku o różnym stopniu rozeznania w seksie - zarówno rozpoczynających przygodę z seksem, jak i tych bardzo doświadczonych.

Problem z przedwczesnym osiąganiem orgazmu u mężczyzn występuje częściej, niż nam wszystkim się wydaje. Sposoby na przedłużenie stosunku to temat poruszany od tysiącleci. Istnieją źródła potwierdzające istnienie ziół na przedwczesny wytrysk już w medycynie ajurwedyjskiej oraz w tradycyjnych systemach medycznych krajów azjatyckich.

Ostatnie lata przyniosły przełom w badaniach nad przedwczesnym wytryskiem. Okazało się, iż przyczyn takiego stanu rzeczy może być bardzo wiele. Na przedwczesny wytrysk wpływa przede wszystkim tempo życia, zabieganie, stres, zmęczenie, choroby oraz małe doświadczenie w seksie. Problem ze zbyt krótkim stosunkiem przekłada się bezpośrednio na jakość życia erotycznego. Nie od dziś wiadomo, iż seks wpływa na uczucia w związku i przywiązanie partnerów. Niemożność zaspokojenia partnerki rodzi frustracje po obu stronach. Staje się przyczyną kłótni, a z czasem rozpadu związku. Warto wiedzieć, iż z przedwczesnym wytryskiem można walczyć. Jednym z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych sposobów jest stosowanie kosmetyków oraz suplementów diety z serii Orgasm Control marki Sexual Health Series.

Żel na przedwczesny wytrysk Orgasm Control - Sexual Health Series - jak działa?

Ejakulacja przed czasem może być równie uciążliwa, co brak erekcji. Gotowość do działania zdaje się na nic, jeśli sam akt seksualny trwa zaledwie kilka minut. To żadna przyjemność dla partnerki! Skuteczność preparatu wynika z zastosowania odpowiedniej mieszanki ziołowych i roślinnych ekstraktów. Stosowanie Orgasm Control Gel zmniejsza wrażliwość główki penisa na bodźce intymne. Oznacza to, iż zakończenia nerwowe członka ulegają delikatnemu znieczuleniu, co daje kontrolę nad momentem uwolnienia wytrysku.

Lekkie działanie znieczulające nie zmniejsza jednak przyjemności z seksu - wręcz przeciwnie. Preparat Orgasm Control Gel zawiera w swoim składzie substancje poprawiające ukrwienie penisa, a co za tym idzie - jakość i stabilność erekcji. Regularne stosowanie żelu Orgasm Control pozwoli na lepsze odprężenie się w seksie. Znikną obawy o to, czy będziemy umieć zaspokoić partnerkę. Wreszcie będzie można osiągnąć stan, w którym nasze myśli będą ukierunkowane wyłącznie na zaspokojenie partnerki i siebie.

Opinie o żelu Orgasm Control Gel SHS

Żel opóźniający wytrysk Orgasm Control Gel zbiera mnóstwo pozytywnych opinii od mężczyzn go stosujących. Opisują oni, jak bardzo zmieniło się ich życie erotyczne. Zniknęły problemy z przedwczesnym wytryskiem, dzięki czemu wzrosło zadowolenie partnerki i poczucie dumy. O jakości żelu świadczy też wyróżnienie przyznane mu przez magazyn dla mężczyzn Men’s Health.

PR_4001302
Szczegóły produktu Orgasm Control Gel 100ml - żel opóźniaacy wytrysk
Dla kogo
Dla mężczyzny
Działanie
Opóźnienie wytrysku / przedłużenie stosunku
Rodzaj
Żel
Pojemność
100 ml
Więcej o marce Sexual Health Series (GB)
Powiązane artykuły na blogu