Kategorie
Rekomendujemy

Lubrykanty na bazie silikonu - żele nawilżające silikonowe

Lubrykanty mogą sprawić, że seks stanie się przyjemniejszy, dzięki zmniejszeniu tarcia podczas stosunku, lub innej formy intymnego zbliżenia. Wiele czynników może zmniejszać naturalne nawilżenie – zmiany hormonalne, niewystarczające pobudzenie, stres i niepokój. Lubrykanty zapewnią dodatkową wilgoć, która zwiększy komfort obu stronom. Te na bazie silikonu mają wiele zalet, dlatego też są jedną z najpopularniejszych opcji.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Korzyści lubrykantów silikonowych

Lubrykanty na bazie silikonu są bezpieczne w użyciu z prezerwatywą. Nie wymagają tak częstej aplikacji, jak środki na bazie wody. Mają śliską i gładką fakturę, która idealnie zmniejsza tarcie. Silikon zawarty w lubrykantach nie powoduje pękania prezerwatywy, co może zwiększyć spokój obojga partnerów. Wiele dostępnych środków posiada też wygodną pompkę, dzięki której aplikowanie lubrykantu jest szybkie i wygodne.

Osobista intymność

Środki na bazie silikonu oferują bardzo dobre zmniejszenie tarcia przy osobistej intymności. Zaletą lubrykantów silikonowych jest to, że nie tracą swych właściwości nawet pod wodą – seks pod prysznicem będzie przyjemny i bezbolesny.

Rodzaje lubrykantów silikonowych

Dostępne są środki wolne od olejów, zapachów i konserwantów. W zależności od potrzeb, dostaniemy też lubrykanty o właściwościach relaksujących, przeznaczone do seksu analnego lub fistingu. W razie potrzeby, możemy zakupić też preparaty zapakowane w małe, wygodne i podręczne saszetki. Szeroki wybór lubrykantów silikonowych zapachowych sprawia, że każdy odnajdzie najlepszą dla siebie opcję.

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!