Kategorie
Rekomendujemy

Lubrykanty / żele nawilżające smakowe

Życie intymne jest niezwykle ważne, ponieważ nie tylko pozwala na chwile rozkoszy, ale wpływa również na naszą codzienność. Człowiek, który posiada udane życie seksualne, lepiej funkcjonuje w pracy, ma więcej energii i chęci do życia. Jest to ściśle związane z naszą biologią - nie da się jej oszukać, ponieważ seksualność jest nierozerwalnie złączona z naszym istnieniem. W związku z tym warto wzbogacać seks, urozmaicać go. Próbować nowych pozycji, kochać się w odmiennych sceneriach, grać podczas seksu osobliwe role.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Zwiększ doznania "smakowe"

Poza dotykiem, zapachem oraz wyglądem, istotną rolę pełni także smak ciała. W związku z tym polecamy żele smakowe, które urozmaicą twój seks. Oferowane są w wielu smakach - między innymi:

  • truskawka,
  • wiśnia,
  • malina
  • oraz wanilia

- więc każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie. Nadają się świetnie zarówno do seksu oralnego jak również waginalnego. Żele intymne smakowe wyniosą seks na nowy, wyższy poziom. Każdej pieszczocie dodadzą niespotykanej dotąd słodyczy. Z nimi wytrysk oraz orgazm będą jeszcze przyjemniejsze.

Bezpieczeństwo

Poza przyjemnością, żele nawilżające smakowe zapewniają całkowite bezpieczeństwo. Możesz je stosować również na prezerwatywie. Dzięki starannie dobranym składnikom, nie podrażniają skóry, mogą więc być stosowane tak często, jak tego chcemy. Nie zawierają cukru.

Jeśli kochasz

Jeśli kochasz seks i partnera/partnerkę, lubrykanty smakowe z pewnością sprawią, że zabawa w łóżku stanie się jeszcze ciekawsza. Niespodziewanie przyjemna i subtelna.

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!