Kategorie
Rekomendujemy

Żele i lubrykanty na bazie wody

Właściwe nawilżenie ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa i przyjemności w sypialni. Żele nawilżające są zalecane w przypadku uczucia suchości podczas seksu, korzystania z zabawek erotycznych, a także eksperymentowania z seksem analnym. Żele intymne na bazie wody zwiększają wrażenia oraz sprawiają, że doświadczenia są bardziej komfortowe. Obecnie istnieje wiele popularnych odmian lubrykantów. Dużą popularnością cieszą się lubrykanty wodne.

Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów

Czym są lubrykanty na bazie wody?

Żele intymne na bazie wody są przeznaczone do zmniejszania tarcia podczas gry wstępnej, współżycia i masturbacji. Ich kluczowym składnikiem jest woda.

Korzyści lubrykantów wodnych

Lubrykanty na bazie wody oferują wiele korzyści, w porównaniu z olejnymi i silikonowymi formułami. Ze względu na to, że ich głównym składnikiem jest woda, są łatwe w czyszczeniu i nie pozostawiają śladów na pościeli i ubraniach. Sprawia to, że mycie rąk, kąpiel i czyszczenie zabawek, jest proste i wygodne.

Wiele par preferuje lubrykanty wodne, ze względu na najbardziej naturalną konsystencję i doznania, oraz niepozostawianie na skórze tłustej i lepkiej powłoki. Żele intymne na bazie wody mogą być bezpiecznie używane z prezerwatywami lateksowymi oraz zabawkami silikonowymi, gdyż nie powodują ich uszkodzenia.

Lubrykanty wodne – ograniczenia

Żele nawilżające na bazie wody mają tendencję do szybszego absorbowania przez skórę. Może to spowodować konieczność ponownej aplikacji. Ponadto, nie nadają się do stosowania pod prysznicem, w wannie lub jacuzzi, jako iż rozpuszczają się w wodzie. Formuła na bazie wody może być ponadto niewystarczająco gęsta do zabawy analnej.

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!