Kategorie
Rekomendujemy

Żele wzmacniające libido i potęgujące doznania - lubrykanty orgazmowe

Utarło się przekonanie, że żel potęgujący doznania to rozwiązanie wyłącznie dla kobiet, które ma pomóc mężczyźnie w zaspokojeniu partnerki. Tymczasem zastosowanie tych lubrykantów może być znacznie szersze. Ich efekt jest jednak zawsze taki sam: niesamowite doznania i wyjątkowy seks. Żele orgazmowe to doskonały wybór dla każdej z Pań.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Lubrykanty podnoszące libido?

Nie istnieje taki seks, o którym można powiedzieć, ze nie mógłby być lepszy. Podobnie nie istnieją doznania tak silne, by nie mogły być mocniejsze. W każdej sytuacji poprawa życia seksualnego jest możliwa i to bez konieczności łykania różnych specyfików czy tabletek na libido. Wystarczy dobry lubrykant wzmacniający libido, by kobieta nabrała ochoty na seks. Wpływa on na ukrwienie narządów płciowych, a stąd już niedaleka droga do tego, by partnerka sama domagała się namiętnych chwil. Żel orgazmowy - wzmacniający libido to rozwiązanie także dla mężczyzn, na którego penisa wpływa w podobny sposób, wzmacniając czułość członka. Każdy ruch staje się bardziej wyczuwalny, a wspólny orgazm pozbawia zmysłów.

Żele orgazmowe - doskonałe lubrykanty które spotęgują doznania

Lubrykant potęgujący doznania to rozwiązanie dla wszystkich tych par, które borykają się z bolesnymi stosunkami. Zapewniają nawilżenie, które ułatwia zbliżenia, a zamiast bólu zapewniają doznania, które oszałamiają. Każdy ruch, każde liźnięcie, a nawet wydychane powietrze wystarczą, by wywołać dreszcze i zwijanie się z przyjemności. Żele orgazmowe to gwarancja wspaniałego seksu i ogłuszających doznań. Dzięki nim każdy szybki numerek stanie się możliwy, a każde zbliżenia pożądane przez obie strony. Wrażenia natomiast pozostaną jeszcze długo po zakończeniu namiętnych chwil, sprawiając, że będzie się chciało więcej i więcej...

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!