• Dyskretna przesyłka
 • Dyskretna paczka

  Nikt się nie domyśli:)

 • Ekspresowa dostawa
 • Ekspresowa dostawa

  Paczka u Ciebie nawet w 24h!

 • 180 dni na zwrot
 • 180 dni!

  Aż pół roku na zwrot zamówienia

 • Bezpieczna p/latność
 • Bezpieczna płatność!

  Połączenie szyfrowane SSL

Empiron Nowoczesny Suplement Na Powiększenie Penisa


Tabletki na powiększanie penisa Empiron to unikalna kompozycja naturalnych ekstraktów, których skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami naukowymi. Wpływa pozytywnie na funkcje seksualne u mężczyzn.


128,00 zł
78,00 zł Zniżka 50,00 zł


Zamówienie telefoniczne: +48 792 599 943

Podaj kod produktu: 3797


Dostawa od 9,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
Darmowa dostawa obowiązuje od 299,00 zł
 • Bezpieczna transakcja dzięki certyfikatowi SSL i szyfrowanemu połączeniu! Bezpieczna transakcja dzięki certyfikatowi SSL i szyfrowanemu połączeniu!
 • Expresowa dostawa nawet w 24 godziny. Expresowa dostawa nawet w 24 godziny.
 • Aż 180 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny! Aż 180 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny!
 • Gwarancja 100% dyskrecji Gwarancja 100% dyskrecji

Skuteczny suplement powiększający penisa - Empiron

Bardzo duża liczba mężczyzn uważa, iż większy członek oznacza lepsze zadowolenie z życia erotycznego. W celu skutecznego powiększenia męskiego przyrodzenia najlepiej sięgnąć po skuteczny i sprawdzony środek. Zdaniem wielu użytkowników Empiron to najlepsze tabletki na powiększenie penisa. Dają zadowalające, szybkie i długotrwałe efekty. Bezpieczne składniki zastosowane w formule Empiron sprawiają, iż suplement diety nie wywołuje niechcianych skutków ubocznych.

Myśląc o powiększaniu penisa, wielu mężczyzn poszukuje tabletek bez recepty. Jedną z najlepszych propozycji są kapsułki Empiron, których producentem jest znana i ceniona marka LHX Pharma. Regularne stosowanie suplementu diety Empiron może dać nawet kilkucentymetrowe rezultaty w zwiększeniu rozmiaru członka. Naturalny skład suplementu bardzo dobrze wpływa na syntezę tlenku azotu, będącego kluczowym elementem w procesie powstawania oraz utrzymywania erekcji. Preparat powoduje poprawę ukrwienia prącia, co pozytywnie wpływa na siłę wzwodu.

Specjalnie opracowana formuła środka na powiększanie penisa sprawia, iż preparat działa na poziomie hormonalnym. Wzmaga produkcję męskich hormonów płciowych, utrzymując je na prawidłowym i bezpiecznym poziomie. Efektem tego jest nie tylko zwiększenie rozmiaru penisa, lecz także lepsze doznania seksualne oraz dłuższy czas wytrzymałości podczas stosunku. Zastosowanie środka Empiron tuż przed seksem sprawia, iż członek się powiększa, co w wielu wypadkach podnosi jakość stosunku i zadowolenie partnerki. Środki powiększające penisa mogą też pozytywnie wpływać na męską psychikę. Zaspokojenie drugiej osoby oznacza większą satysfakcję i dumę, co wpływa na ogólny nastrój, pewność siebie i samoocenę. Udany seks to podstawa każdego szczęśliwego związku, warto więc rozważyć stosowanie kapsułek poprawiających jakość życia erotycznego. Tabletki powiększające członka Empiron są skuteczne, a ze względu na naturalny skład - również bezpieczne.

Preparat na powiększenie penisa Empiron - osiągnięcie współczesnej medycyny

Empiron to tabletki na powiększenie penisa dostępne bez recepty. Są suplementem diety, dlatego też ich stosowanie wpływa na uzupełnienie codziennej diety w składniki potrzebne do prawidłowego funkcjonowania mężczyzny. Oferując możliwość zmiany wyglądu, mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na odzyskanie pewności siebie i poprawę samooceny niejednego mężczyzny.

Za sukcesem tabletek Empiron stoi sztab specjalistów i naukowców, którzy wspólnie opracowali unikalną formułę składającą się ze skutecznych i bezpiecznych związków roślinnych. Zastosowanie odpowiednich ekstraktów oraz optymalnych proporcji sprawia, iż preparat działa skutecznie oraz szybko. Regularne przyjmowanie tabletek Empiron może przynieść pierwsze efekty już po kilku tygodniach.

Wpływ tlenku azotu na funkcje seksualne u mężczyzn

Rola tlenku azotu w sprawności seksualnej mężczyzn została odkryta w 1998 roku przez trzech naukowców: Roberta Furchgotta, Ferida Murada oraz Louisa Ignarra. W tym samym roku otrzymali oni nagrodę Nobla w medycynie dzięki swym badaniom i wnioskom dotyczącym roli tlenku azotu (NO). Naukowcy dowiedli, iż jest on wytwarzany przez komórki wyścielające naczynia krwionośne. Do wytworzenia  NO potrzebują jednak odpowiedniej stymulacji i bodźców. Cząsteczki tlenku azotu wnikają następnie do mięśni gładkich, rozluźniając je i umożliwiając większy przepływ krwi. Dzieje się tak dlatego, iż naczynia krwionośne ulegają rozszerzeniu, a mięśnie je otaczające, rozkurczeniu.

Tabletki Empiron wpływają na utrzymywanie męskich hormonów odpowiedzialnych za funkcje seksualne na prawidłowym poziomie. Suplement diety marki LZX Pharma hamuje inhibitory odpowiedzialne za przemianę go do estrogenu - hormonu typowo kobiecego.

Działanie suplementu diety Empiron - o czym warto wiedzieć?

Działanie Empironu nie ogranicza się wyłącznie do sfery powiększania penisa. Działa on wielotorowo, usprawniając wiele procesów mających związek z udanym życiem seksualnym. Oto, w jaki sposób działa Empiron:

 • Reguluje gospodarkę hormonalną w organizmie człowieka;
 • Powoduje zwiększenie ciśnienia krwi napływającej do prącia;
 • Wzmacnia działanie układu krążeniowo-sercowego;
 • Wspiera działanie układu nerwowego;
 • Odpowiednie połączenie składników wpływających na powiększenie rozmiaru penisa sprawia, iż preparat działa szybko i skutecznie. Każda z substancji w składzie suplementu diety ma związek z prawidłowym działaniem wszystkich funkcji seksualnych u mężczyzn.
 • Oparcie formuły Empironu na naturalnych składnikach sprawia, iż ingerencja składników chemicznych w organizm jest znacznie ograniczona.

Empiron - innowacyjna i unikalna formuła na powiększanie penisa

Zdaniem przeważającej części użytkowników Empiron to najlepsze tabletki na powiększenie penisa na rynku. Ma pozytywny wpływ na wytwarzanie tlenku azotu, wpływa na utrzymywanie prawidłowej gospodarki hormonalnej oraz wspiera pracę układu nerwowego. Stosowanie preparatu daje bardzo szybkie efekty, co więcej, nie wywołuje żadnych środków ubocznych.

Konsekwencja i upór to najważniejsze cechy ludzi sukcesu. Przymioty te są ważne także przy stosowaniu tabletek Empiron. Dla uzyskania widocznych i trwałych rezultatów należy je regularnie i sumiennie stosować. Zadowalające efekty można zauważyć już po kilku tygodniach. Należy jednak pamiętać o regularnym przyjmowaniu kapsułek - od 1 do 2 tabletek na dobę. Empiron poleca się stosować rano, wraz z posiłkiem, popijając dużą ilością wody. Warto pamiętać, iż Empiron jest suplementem diety i nie może stanowić jej substytutu. Jego składniki uzupełniają codzienną dietę o ważne elementy, mające wpływ na różne istotne funkcje organizmu.

Co znajduje się w składzie suplementu diety Empiron?

Przede wszystkim naturalne składniki. Ich połączenie oraz odpowiednie proporcje wpływają na skuteczność suplementu. W formule można zatem wyróżnić następujące składniki:

Muira puama

Muira puama, Marapuama lub drzewo potencji - wszystkie te nazwy dotyczą Ptychopetalum Olacoides, bajecznej rośliny występującej w sercu amazońskiego lasu deszczowego. Jak sama nazwa wskazuje, jedną z najbardziej znanych korzyści zdrowotnych jest zwiększenie libido i poprawa funkcji seksualnych. Rdzenne plemiona używają korzeni i kory Marapuamy od stuleci, a niektóre badania naukowe dowodzą, iż mogą mieć w tej kwestii całkowitą rację.

Muira puama działa jak afrodyzjak, działając neuroprotekcyjnie, przeciwdepresyjnie i antystresowo. Jej właściwości obejmują też poprawę pamięci i polepszenie funkcji poznawczych. Działanie drzewa potencji zostało obecnie rozpowszechnione i znane na całym świecie. Stosuje się je w leczeniu zaburzeń erekcji, impotencji, osłabionego libido, różnego rodzaju bólu oraz depresji. Muira puama wykazuje działanie adaptogenne, antyoksydacyjne, antywirusowe i uspokajające. Oprócz tego obniża ciśnienie krwi, wzmacnia pamięć, zmniejsza nerwobóle i chroni komórki mózgowe przed uszkodzeniem.

Palma Sabalowa

Korzyści z zażywania palmy sabalowej zauważą przede wszystkim mężczyźni z powiększoną prostatą. Najnowsze badania wykazały, iż palma sabalowa (saw palmetto) pomaga także w leczeniu zaburzeń erekcji. Ta roślina działa pozytywnie w leczeniu chorób prostaty, poprawiając objawy dolegliwości związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu moczowego. W jednym ze świeższych badań na 82 mężczyznach z umiarkowanymi lub ciężkimi objawami powiększonej prostaty podawano im 320 mg wyciągu z palmy sabalowej każdego dnia. Badanie trwało 8 tygodni, po których zanotowano bardzo dobre efekty. U 51% mężczyzn znacznemu zmniejszeniu uległ międzynarodowy wskaźnik IPSS mający związek z powiększeniem gruczołu krokowego. U prawie 40% zanotowano ponadto poprawę funkcji seksualnych.

Palma sabalowa w tabletkach na powiększanie penisa Empiron bardzo dobrze wpływa na prawidłowe funkcjonowanie prostaty. W badaniu klinicznym przeprowadzonym we Francji wykazano, iż częstotliwość oddawania moczu u mężczyzn z chorą prostatą zmalała o 45%, a wskaźnik przepływu moczu wzrósł o blisko 50%. Ekstrakt z palmy sabalowej jest sprzedawany jako silny afrodyzjak dla obu płci.

Żeń-szeń syberyjski

Żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus) to drzewiasty krzew występujący w lasach iglastych Azji i Europy Wschodniej. Ma wysoką wartość leczniczą i kwitnie w rejonach górskich. Żeń-szeń oferuje wiele korzyści zdrowotnych i używa się go do leczenia stanów zapalnych, bezsenności, nudności, bólu głowy i utraty apetytu. Przez lata naukowcy i badacze ustalili, iż żeń-szeń syberyjski zawiera minerały, które mogą zwiększać popęd seksualny.

Eleuthero jest adaptogenem, który pomaga w łagodzeniu stresu poprzez kontrolowanie nadnerczy w organizmie. Badania wykazują, iż stres wpływa bezpośrednio na libido. Osoby silnie zestresowane (obecnie bardzo duża część ludzi) oraz cierpiące na lęki mają najprawdopodobniej niski poziom libido. Żeń-szeń syberyjski jest także stymulantem, który pomaga w przypadku niskiego poziomu odczuwania bodźców seksualnych. Znajdujące się w żeń-szeniu ginsenozydy wpływają na lepsze uwalnianie tlenku azotu, który wspomaga lepszy napływ krwi do prącia. Tabletki powiększające penisa Empiron dzięki zawartości tej rośliny wpływają bezpośrednio na jakość i trwałość erekcji.

Buzdyganek ziemny

Inna nazwa tej rośliny to Tribulus Terrestris. Od wieków odgrywa istotną rolę w medycynie ajurwedyjskiej, chińskiej i europejskiej. Stosuje się go jako lekarstwo na problemy z układem moczowym i rozrodczym oraz zmęczenie. W Związku Radzieckim był używany jako tonik stymulujący produkcję hormonów. W oparciu o ten efekt stał się popularnym suplementem na powiększanie penisa, wzmacnianie erekcji oraz poprawę libido. Oprócz korzyści dla funkcji seksualnych Tribulus działa pozytywnie na funkcjonowanie wielu układów w ludzkim organizmie.

Naukowcy zidentyfikowali związki, które występują naturalnie w buzdyganku ziemnym. Są to saponiny furostanolowe, które stymulują naturalną produkcję męskich hormonów płciowych poprzez tłumienie niekorzystnych receptorów hormonalnych. Efektem jest wzmożona produkcja hormonu luteinizującego, który daje jądrom impuls do większej produkcji męskich hormonów. Dowiedziono, iż ta roślina ma wpływ na jakość oraz ilość nasienia. Buzdyganek stymuluje ponadto wytwarzanie tlenku azotu (NO), który odpowiada po części za odpowiednie ukrwienia ciał jamistych w penisie.

L-arginina

W badaniu opublikowanym w British Journal of Urology w 1999 roku naukowcy odkryli, iż 5 gramów L-argininy dziennie poprawia funkcje seksualne u mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Wyciąg z L-argininy pobudza produkcję tlenku azotu, który zwiększa przepływ krwi i lepiej pompuje ją do prącia. Oznacza to mocniejszą i trwalszą erekcję. Wskutek setek badań L-arginina stała się popularnym, skutecznym i bezpiecznym składnikiem suplementów diety na powiększenie penisa. Wielu użytkowników (w tym ci stosujący tabletki na powiększenie penisa Empiron) twierdzi, iż L-Arginina zapewnia większą wytrzymałość oraz silniejsze orgazmy.

Stosowanie suplementu powiększającego penisa Empiron i przeciwwskazania

Należy przyjmować od 1 do 2 tabletek dziennie, obficie popijając wodą. Najlepiej stosować rano po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Empiron jest suplementem diety i nie może stanowić jej substytutu.

Przeciwwskazania

Suplementu diety Empiron nie powinny stosować:

 • osoby chore na wątrobę
 • cukrzycy
 • osoby ze zmianami miażdżycowymi naczyń serca lub mózgu
 • osoby cierpiące na stany lękowe
 • kobiety w ciąży
 • osoby poniżej 18 roku życia

Tabletek Empiron nie poleca się także osobom z nadwrażliwością lub alergią na którykolwiek składnik leku. Cierpiący na nadciśnienie tętnicze powinni skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem suplementacji preparatem Empiron.

Zażycie większej niż zalecana dawki Empironu może wywołać bezsenność, senność, bóle głowy, biegunkę, nudności wymioty oraz podwyższenie ciśnienia tętniczego.

Przechowywanie

Suche, chłodne miejsce poza zasięgiem dzieci.

Czym jest Empiron?

Empiron to suplement diety, którego skład opiera się na naturalnych ziołach. Najlepsze efekty daje wraz ze stosowaniem odpowiedniej diety i ćwiczeń.

OM_emptab
Szczegóły produktu Empiron Nowoczesny Suplement Na Powiększenie Penisa
Dla kogo
Dla mężczyzny
Działanie
Powiększanie penisa
Rodzaj
Tabletki
Pojemność
60 szt.
Jednostka
Sztuki