• Dyskretna przesyłka
 • Dyskretna paczka

  Nikt się nie domyśli:)

 • Ekspresowa dostawa
 • Ekspresowa dostawa

  Paczka u Ciebie nawet w 24h!

 • 180 dni na zwrot
 • 180 dni!

  Aż pół roku na zwrot zamówienia

 • Bezpieczna p/latność
 • Bezpieczna płatność!

  Połączenie szyfrowane SSL

Lovely Lovers Maxilong 60 szt. - kapsułki na powiększanie penisa


Tabletki na powiększanie penisa Maxilong to skuteczna i bezpieczna propozycja od renomowanej marki produktów intymnych - Lovely Lovers. Preparat ma wiele pozytywnych opinii, a jego użytkownicy podkreślają dobry stosunek ceny do jakości.


149,00 zł
118,00 zł Zniżka 31,00 zł

Dostawa od 9,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
Darmowa dostawa obowiązuje od 299,00 zł
 • Bezpieczna transakcja dzięki certyfikatowi SSL i szyfrowanemu połączeniu! Bezpieczna transakcja dzięki certyfikatowi SSL i szyfrowanemu połączeniu!
 • Expresowa dostawa nawet w 24 godziny. Expresowa dostawa nawet w 24 godziny.
 • Aż 180 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny! Aż 180 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny!
 • Gwarancja 100% dyskrecji Gwarancja 100% dyskrecji

MAXILONG - suplement stymulujący powiększanie penisa

Większość mężczyzn nie jest usatysfakcjonowana z rozmiaru swojego członka. Także i duża część kobiet, choć nie zawsze to przyznaje, preferuje seks z posiadaczami większych przyrodzeń. Stosowanie tabletek Maxilong może w zdecydowany sposób zwiększyć doznania podczas seksu dzięki uzyskaniu większego rozmiaru członka. To skuteczne tabletki na powiększanie penisa, które posiadają w swym składzie wyłącznie naturalne składniki. Ekstrakty z roślin mają działanie pobudzające, dzięki czemu pozytywnie wpływają na ukrwienie prącia. Silniejsze pompowanie krwi do penisa skutkuje zwiększeniem jego rozmiarów. Zapewnia obustronną przyjemność. Kobiet, które osiągają silniejsze orgazmy, oraz mężczyzn, którzy odczuwają większą satysfakcję z lepszego seksu.

Maxilong to produkt uznanej i cenionej przez użytkowników firmy Lovely Lovers. Skuteczne działanie suplementu diety osiągnięto w głównej mierze dzięki zawartości L-Argininy, która pobudza męskie ciało do większej produkcji tlenku azotu. Skutkiem tego jest pompowanie do ciał jamistych członka podwyższonej ilości krwi. Stąd już tylko chwila do silnej i długotrwałej erekcji.

Zdaniem wielu użytkowników Maxilong to najlepsze tabletki powiększające penisa. Ich dodatkową zaletą jest fakt, iż można je nabyć bez recepty. Spowodowane jest to tym, iż składniki zawarte w Maxilong nie wywołują niepożądanych efektów ubocznych i są bezpieczne dla organizmu.

Lovely Lovers Maxilong 60 kapsułek - suplement diety, który zwiększa rozmiar penisa w czasie erekcji.

Maxilong mogą być stosowane przez prawie każdego dorosłego mężczyznę, który chce poprawić jakość swego życia seksualnego. Jedną z korzyści stosowania suplementu diety jest przedłużanie penisa i powiększanie jego obwodu w czasie erekcji… ale nie jedyną! Korzyści płynące ze stosowania produktu marki Lovely Lovers obejmują też zwiększone libido oraz intensywniejsze doznania seksualna podczas uprawiania seksu. Maxilong to ponadto doskonałe uzupełnienie diety u panów, którzy korzystają z pomocy pompek do penisa (próżniowych i wodnych) oraz ekstenderów. Unikalna formuła oraz odpowiedni dobór kluczowych dla funkcji seksualnych składników sprawia, że produkt ten może wzmocnić efekty manualnych sposobów przedłużania członka.

Zalety płynące ze stosowania tabletek Maxilong

Tabletki na powiększenie penisa Maxilong są suplementem diety, co oznacza, że przede wszystkim mogą uzupełnić dietę o składniki, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania tego organu. Oferują ponadto:

 • Zwiększenie długości oraz obwodu członka podczas wzwodu
 • Lepszy dopływ krwi do ciał jamistych prącia
 • Zwiększenie produkcji tlenku azotu, niezbędnego do osiągnięcia erekcji
 • Mocniejszą i trwalszą erekcję
 • Szybszą regenerację po stosunku oraz zmniejszenie zjawiska przedwczesnego wytrysku

Kto powinien zdecydować się na preparat Maxilong?

Tabletek Maxilong mogą używać praktycznie wszyscy zdrowi mężczyźni, którzy chcą uzupełnić swoją dietę o składniki potrzebne do osiągnięcia silnej i długotrwałej erekcji. Są też skierowane do mężczyzn, którzy nie są usatysfakcjonowani tym, w co wyposażyła ich natura. Można wymienić trzy główne zastosowania formuły Maxilong.

Maxilong mogą stosować mężczyźni, którzy:

 • Nie są zadowoleni z rozmiaru swojego penisa - Tabletki marki Lovely Lovers pozytywnie wpływają na ukrwienie penisa, które zwiększa jego rozmiary (zarówno długość, jak i obwód). Dzięki nim seks może stać się przyjemniejszy dla obu stron.
 • Stosują pompki powiększające penisa oraz ekstendery - Suplementy diety stanowią bardzo dobre uzupełnienie mechanicznych metod powiększania członka. Regularne stosowanie preparatu może przyspieszyć i utrwalić efekt działania wymienionych powyżej urządzeń.
 • Chcą poprawić swoją sprawność seksualną - Składniki zawarte w suplemencie diety Maxiolong wspomagają naturalne procesy odpowiedzialne za funkcje seksualne. Zadowolenie z życia erotycznego stanowi podstawę każdego udanego związku pomiędzy dwojgiem kochających się ludzi.

Działanie tabletek Maxilong na organizm

Tabletki Maxilong działają nie tylko na męskie narządy płciowe, lecz także na cały organizm. Producent Lovely Lovers podczas projektowania składu leku skupił się na dwóch głównych zagadnieniach.

 • Zioła pochodzące z Dalekiego Wschodu - To na Dalekim Wschodzie po raz pierwszy zaczęto doceniać wpływ niektórych roślin na zdrowie człowieka. W tamtejszych cywilizacjach ich zdrowotne działanie jest znane już od tysięcy lat. Producent tabletek Maxilong czerpał inspiracje do stworzenia produktu z mądrości ludowych państw azjatyckich.
 • Osiągnięcia nowoczesnej medycyny zwieńczone nagrodą Nobla (rok 1998) - W 1998 roku trzech naukowców pochodzących ze Stanów Zjednoczonych odkryło funkcje, które pełni tlenek azotu w kwestii stymulowania wzwodu. Badacze udowodnili, iż tlenek azotu działa jako sygnał do rozluźniania ścian naczyń krwionośnych, między innymi w ciałach jamistych penisa.

Rola L-Argininy w osiąganiu erekcji

L-Arginina, będąca jednym z głównych składników suplementu Maxilong, jest czynnikiem warunkującym i zwiększającym syntezę wspomnianego wcześniej tlenku azotu (NO). Jest on kluczowym neuroprzekaźnikiem, który odpowiada za prawidłowe wysyłanie sygnałów w organizmie człowieka. Prawidłowa synteza tlenku azotu zwiększa odpowiedź na bodźce stymulujące. Dzięki temu krew lepiej przepływa do ciał jamistych członka. W trakcie miesięcznej suplementacji należy przyjąć aż 24000 miligramów L-Argininy, która dodatkowo wspomaga wchłanianie się innych substancji odżywczych.

W składzie Maxilong znajduje się L-Arginina w najbardziej efektywnych proporcjach do innych składników roślinnych (4:1). W preparacie można ponadto znaleźć ekstrakty z owocu Tribulus Terrestris, korzenie Żeń-szenia, owocu pieprzu Cayenne, korzenia żeń-szenia, owocu palmy sabałowej oraz owocu Schisandra chinensis. Dopełnieniem składu jest stymulujący męski orgazm wyciąg z pestek dyni.

Regularne stosowanie tabletek na powiększenie penisa Maxilong uzupełnia poziom L-Argininy, powodując, że krew lepiej dopływa do prącia. Efekty są satysfakcjonujące i trwałe.

Korzyści ze stosowania Maxilong od Lovely Lovers

Tabletki Maxilong pomagają w problemach w sferze erotycznej poprzez przywrócenie pewności siebie. Wysokie stężenie naturalnych i odpowiednio skomponowanych składników powoduje, że suplement diety jest bezpieczny i skuteczny. Warto podkreślić, iż Maxilong, w przeciwieństwie do wielu innych specyfików o podobnym działaniu, jest dostępny bez recepty.

Maxilong ma działanie sprzyjające szybszej regeneracji po seksie, a co za tym idzie, daje możliwość odbycia kilku stosunków seksualnych w znacznie krótszym czasie. Skuteczność i bezpieczeństwo produktu zostały potwierdzone przez wiele nagród oraz certyfikatów. Przyznawały je renomowane organizacje oraz sami konsumenci. Opinie zadowolonych klientów potwierdzają, że Maxilong działa szybko i bezpiecznie.

4 powody, dla których warto zainteresować się tabletkami Maxilong

 • Laur Konsumenta - Odkrycie roku 2014 - Producent preparatów poprawiających jakość życia erotycznego może pochwalić się zajęciem zaszczytnego, pierwszego miejsca w ogólnopolskim plebiscycie Laur Konsumenta. Nagrody są przyznawane firmom, które cechują się popularnością, innowacyjnością oraz stosowaniem najwyższych norm produkcji. W 2014 roku Lovely Lovers otrzymało godło “Odkrycie roku” w kategorii preparatów intymnych.
 • O tabletkach Maxilong piszą najwięksi - Produkty marki Lovely Lovers zostały zauważone przez znane i lubiane czasopisma. O działaniu skutecznych tabletek Maxilong pisały takie magazyny jak Men’s Health, Playboy, Shape oraz Cosmopolitan. Playboy wyróżnił żel intymny Maxilong w kategorii Większy Rozmiar w dziale Promocja/Impulsy.
 • Pierwsze miejsce w Złotej Siódemce branży erotycznej w 2015 roku - Marka Lovely Lovers zajęła pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez TVEXPO emitowanym w TVP2 oraz Polar Cafe. Producent wygrał w kategorii żeli i spreji intymnych. Lovely Lovers został uhonorowany za wytwarzanie najwyższej jakości produktów i kosmetyków intymnych.
 • Najczęściej wybierany kosmetyk w branży - Produkty marki Lovely Lovers to bestsellery w kategorii kosmetyków intymnych. Tysiące zadowolonych klientów oraz profesjonalne podejście producenta zaowocowało przyznaniem certyfikatu “Nr 1 sprzedaży” w kategorii powiększania penisa. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie grono usatysfakcjonowanych użytkowników.

Dokonując wyboru Maxilong można oczekiwać:

 • Naturalnego składu opartego na produktach najwyższej jakości
 • Bezpieczeństwa dla zdrowia potwierdzonego przez Główny Inspektorat Sanitarny
 • Skuteczności potwierdzonej Laurem Konsumenta z 2015 roku
 • Przestrzegania przez firmę Lovely Lovers dobrych praktyk produkcji wynikających z GMP (ang. Good Manufacturing Practice)

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami laboratoryjnymi

Tabletki Maxilong to dobrze przebadany suplement diety. Wyniki badań laboratoryjnych potwierdzają bezpieczeństwo preparatu oraz brak zawartości niebezpiecznych związków i metali ciężkich. Poniżej przedstawiamy wyniki analizy, której został poddany preparat marki Lovely Lovers.

Tabletki na powiększanie penisa Maxilong - sposób użycia i przechowywanie

W jednym opakowaniu tabletek Maxilong znajduje się 60 kapsułek, które wystarczą na miesiąc stosowania.

Sposób użycia:

Kapsułki należy przyjmować w ilości 2 sztuk dziennie, najlepiej z rana w trakcie posiłku. Należy je popić odpowiednią ilością wody. Nie należy przekraczać maksymalnej dziennej dawki podanej na ulotce dołączonej do opakowania. Trzeba też pamiętać o tym, iż Maxilong to suplement diety, a nie jej substytut.

Kapsułki Maxilong należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze pokojowej. Nie wolno narażać ich na działanie słońca, dlatego też zaleca się przechowywanie w zaciemnionym miejscu, do którego dostępu nie będą miały dzieci.

Oryginalne opakowanie gwarancją wysokiej jakości suplementu

Producent Lovely Lovers dba o jakość i bezpieczeństwo produktów, które wprowadza do obrotu. Z tego powodu zaprojektowane zostały specjalne zabezpieczenia w postaci zrywki na korku oraz folii zabezpieczającej. Dzięki nim każdy użytkownik kapsułek Maxilong może mieć pewność, iż preparat nie był nigdy otwierany i przechowywano go w odpowiednich warunkach. Buteleczka z kapsułkami opakowana jest dodatkowo w kartonik, który zabezpiecza tabletki przed niepożądanym działaniem promieni ultrafioletowych.

Maxilong od Lovely Lovers - z pasji do miłości

Na sukces marki Lovely Lovers nieustannie pracują wybitni specjaliści z całej Europy. Producent dba o wysoką jakość swoich produktów poprzez kontrolę procesów produkcji i dystrybucji na każdym ich etapie. Technolodzy współpracujący z Lovely Lovers mieli za zadanie stworzyć skuteczny preparat na powiększenie penisa, który będzie skuteczny, bezpieczny i przystępny cenowo. Zadanie zostało wykonane na szóstkę, dzięki czemu mężczyźni na całym świecie mogą skorzystać z pozytywnych efektów działania formuły Maxilong.

Starania producenta zostały docenione przez zadowolonych konsumentów, którzy podkreślają pozytywny wpływ produktów LL na jakość życia intymnego. Marka zajęła pierwsze miejsce w plebiscycie Laur Konsumenta - Odkrycie roku 2014 w kategorii “preparaty intymne”. To właśnie tym wyróżnieniem producent szczyci się najbardziej. Zaufanie i zadowolenie konsumentów inspirują markę Lovely Lovers do dalszego działania i prac nad nowymi technologiami produkcji i formułowania coraz to lepszych preparatów.

O bezpieczeństwie Maxilong świadczą starania, jakie producent LL podejmuje w związku z ich prawidłowym wprowadzeniem do obrotu. Preparat jest zarejestrowany w GIS (Głównym Inspektoracie Sanitarnym) oraz KSIoK (Krajowym Systemie Informowania o Kosmetykach). Oprócz samych produktów marka dba o techniki dobrej i uczciwej produkcji, która obejmuje też dobre traktowanie pracowników, poszanowanie środowiska naturalnego i uczciwość w kwestiach finansowych. Z tych właśnie powodów Secretive.pl poleca stosowanie tabletek na powiększanie penisa Maxilong.

PR_4201300
Szczegóły produktu Lovely Lovers Maxilong 60 szt. - kapsułki na powiększanie penisa
Dla kogo
Dla mężczyzny
Działanie
Powiększanie penisa
Rodzaj
Kapsułki
Pojemność
60 szt.
Jednostka
Sztuki
Więcej o marce Benefitnet (PL)