• Dyskretna przesyłka
 • Dyskretna paczka

  Nikt się nie domyśli:)

 • Ekspresowa dostawa
 • Ekspresowa dostawa

  Paczka u Ciebie nawet w 24h!

 • 180 dni na zwrot
 • 180 dni!

  Aż pół roku na zwrot zamówienia

 • Bezpieczna p/latność
 • Bezpieczna płatność!

  Połączenie szyfrowane SSL

Penilarge - Tabletki Na Powiększanie Penisa - 60 szt.


Skuteczne tabletki na powiększanie penisa Penilarge to naturalny i najlepszy sposób na uzyskanie większego rozmiaru członka. Marka Sexual Health Series to lider w branży suplementów diety poprawiających jakość życia erotycznego.


160,00 zł
129,00 zł Zniżka 31,00 zł

Dostawa od 9,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
Darmowa dostawa obowiązuje od 299,00 zł
 • Bezpieczna transakcja dzięki certyfikatowi SSL i szyfrowanemu połączeniu! Bezpieczna transakcja dzięki certyfikatowi SSL i szyfrowanemu połączeniu!
 • Expresowa dostawa nawet w 24 godziny. Expresowa dostawa nawet w 24 godziny.
 • Aż 180 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny! Aż 180 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny!
 • Gwarancja 100% dyskrecji Gwarancja 100% dyskrecji

Tabletki powiększające penisa PENILARGE

Bardzo wielu mężczyzn ma kompleksy z powodu rozmiaru swego członka. Zbyt małe przyrodzenie może doprowadzić do utraty pewności siebie oraz niskiej samooceny. Konsekwencją może być też nieudane życie intymne. Zastosowanie nowatorskiej kuracji tabletkami Penilarge marki Sexual Health Series może przynieść zmiany, które pozytywnie wpłyną na jakość seksu. Dzięki nim każdy mężczyzna może odbudować pewność siebie oraz cieszyć się pełnią życia erotycznego.

Penilarge to jedne z najbardziej skutecznych tabletek na powiększanie penisa. Za pozytywne działanie produktu odpowiada jego skład, w który wchodzą składniki wyłącznie naturalnego pochodzenia. Odpowiednia formuła zawierająca takie substancje, jak L-arginina czy Muira Parma może przynieść świetne rezultaty w kwestii powiększenia przyrodzenia.

Jakie efekty daje stosowanie tabletek Penilarge na powiększanie członka?

Odpowiednio dobrany skład oraz proporcje poszczególnych składników w tabletkach na powiększanie penisa Penilarge wpływają przede wszystkim na układ krążenia. Jest on odpowiedzialny za dostarczanie krwi do ciał jamistych członka. Tabletki marki SHS skutecznie wpływają na zwiększenie ciśnienia krwi w ciałach jamistych penisa, co pomaga w uzyskaniu silniejszej i dłużej trwającej erekcji. Konsekwencją lepszej erekcji może być poprawa jakości życia seksualnego oraz orgazm i zadowolenie partnerki. Lepszy seks wpływa też na męską psychikę, a udane pożycie może przywrócić utraconą pewność siebie.

Można bez wątpienia stwierdzić, iż Penilarge to najlepsze dostępne obecnie tabletki na powiększanie penisa. Ich dostępność bez recepty sprawia, że praktycznie każdy mężczyzna może zacząć je stosować.

Powiększanie penisa - dodatkowe informacje

Badania naukowe dowiodły, że rozmiar członka można zmienić na stałe. Oczywiste jest też, iż od lat istnieją różne metody powiększania penisa. Większy rozmiar może znacząco wpłynąć na jakość życia, nie tylko erotycznego. Udany seks wpływa też na inne obszary funkcjonowania, mianowicie na życie towarzyskie, rodzinne oraz wyniki w pracy. Można się z tym nie zgodzić, aczkolwiek w większości przypadków rozmiar penisa ma znaczenie. Członek o pokaźnych wymiarach może być dumą każdego mężczyzny, a zdrowie tego organu zapewnia większą pewność siebie.

Należy pamiętać, iż największe powodzenie wśród kobiet mają mężczyźni, którzy znają swoją wartość i wiedzą, czego chcą. Często problemem nie jest rzeczywiście zbyt mały rozmiar członka, lecz krytyczna opinia samego mężczyzny. Tabletki na powiększanie penisa mogą dodać kilka wymarzonych centymetrów, dzięki którym większość mężczyzn poczuje się, jak prawdziwy i zdrowy samiec alfa.

Kobiety najczęściej nie przyznają, iż członek partnera ma niewystarczające wymiary. Z badań przeprowadzonych przez portal penis.com.pl na grupie 8700 kobiet wynika, iż nawet 80% uważa, że bardzo mały penis jest ogromną przeszkodą nie tylko w życiu seksualnym, ale też w związku. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na powiększanie penisa. Jednym z nich są farmaceutyki. Ich działanie sprawia, że skutecznie poprawiają ukrwienie członka, co prowadzi do zwiększenia zarówno jego długości, jak i obwodu. Efekty takiej kuracji są stałe i długotrwałe. Wcześniejsze rozpoczęcie suplementacji oznacza szybsze i trwalsze efekty.

Wystarczy teraz pomyśleć, w jaki sposób zareaguje partnerka, gdy dowie się, że za 3 miesiące będzie w pełni zadowolona. Większy penis będzie często oznaczał dla niej łatwiejsze osiągnięcie orgazmu. Wspólne igraszki mogą zmienić się w intensywny i namiętny seks. Dzięki większej pewności siebie każdy facet będzie mógł bez problemu zaspokoić pożądanie kobiety.

Nowy wymiar seksualnych doznań

 • Powiększenie członka nawet do 8 centymetrów - Specjalne właściwości suplementu diety Penilarge sprawiają, że rozmiar penisa może zwiększyć się nawet o 8 centymetrów. To chyba najprostszy i najmniej inwazyjny sposób na zabłyśnięcie w sypialni i zyskanie miana najlepszego kochanka.
 • Pogrubienie penisa nawet do 4,5 centymetra - Unikalna formuła preparatu powoduje, iż jego regularne stosowanie może przynieść efekty w kwestii obwodu członka. Najlepsze rezultaty mogą osiągnąć nawet 4,5 centymetra przyrostu. Specjaliści odpowiedzialni za dobór oraz dawkowanie składników zadbali też o to, by działanie tabletek wpływało nie tylko na długość, ale i na rozmiar przyrodzenia.
 • Pierwsze efekty mogą pojawić się nawet po 2 miesiącach - Stosowanie tabletek na powiększanie penisa to proces, w którym liczy się czas oraz regularność. Suplement diety należy spożywać każdego dnia. Oczywistym jest fakt, iż każdy organizm reaguje na dany preparat w inny sposób. U niektórych pierwsze rezultaty pojawią się bardzo szybko, u innych zaś będzie niezbędna nieco dłuższa suplementacja. Pierwsze efekty stosowania powinny pojawić się już po kilku tygodniach.
 • Zmiana rozmiaru penisa na całe życie - Nowy rozmiar penisa to coś, do czego będzie trzeba się przyzwyczaić, gdyż działanie suplementu Penilarge daje trwałe rezultaty.

Penilarge - tabletki powiększające penisa

Tabletki Penilarge, o których mowa, zostały skomponowane na bazie wyłącznie naturalnych składników. Sprawia to, że są bezpieczne dla zdrowia. Dzięki nim łatwiej będzie odbudować pewność siebie i w krótkim czasie przywrócić stuprocentową aktywność seksualną. Produkt jest bezinwazyjny, co oznacza, iż  ryzyko powikłań związanych z jego stosowaniem jest bliskie zeru. Tabletki na wzrost penisa zawierają w swym składzie substancje, które działają bezpośrednio na układ krwionośny prącia. Dzięki pompowaniu większej ilości krwi pomagają osiągnąć silniejszą i dłuższą erekcję. Badania przeprowadzone wśród użytkowników Penilarge wykazały, iż jest to jeden z najskuteczniejszych preparatów dostępnych na rynku.

Działanie Penilarge zostało potwierdzone przez tysiące zadowolonych mężczyzn

Panowie, którzy wypróbowali tabletek Penilarge, zdążyli przyzwyczaić się już do nowego, większego rozmiaru prącia. Co więcej, chwalą trwałość oraz stabilność efektów. Podkreślają przy tym, iż preparat działa zarówno na długość, jak i (równie ważną, o ile nie ważniejszą) grubość penisa. Jedynym zadaniem użytkownika suplementu jest regularność stosowania preparatu. Wystarczy sumienne i regularne przyjmowanie jednej lub dwóch tabletek każdego dnia i popijanie wodą. Niezwykle proste i łatwe, a może zmienić podejście do kobiet na całe życie!

Regularne stosowanie tabletek Penilarge może przynieść pierwsze efekty nawet po kilku pierwszych dniach suplementacji. Na trwałe rezultaty należy zaczekać około 2-3 miesiące. Po upływie tego okresu u większości mężczyzn widać już pełne efekty w postaci grubszego i dłuższego członka. Działanie suplementu można dodatkowo wzmocnić, stosując specjalnie zaprojektowany krem, który przyspiesza wzrost penisa oraz zapobiega powstawaniu rozstępów. Podwójna kuracja to najlepszy sposób na szybkie zauważenie pierwszych rezultatów. Regularne stosowanie Penilarge na stałe przyspiesza pompowanie krwi do penisa, co objawia się zwiększeniem jego rozmiaru.

Unikalność formuły kapsułek Penilarge na powiększanie członka

Naturalne składniki to coś, na co postawił producent uznanych preparatów poprawiających jakość życia erotycznego - Sexual Health Series. Preparat Penilarge jest suplementem diety, który wzbogaca codzienną dietę przeciętnego mężczyzny o składniki niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu w sferze seksu. Preparat działa wielotorowo, wpływając na te elementy organizmu, które są odpowiedzialne za pobudzanie funkcji seksualnych. Męskość budowana jest więc konsekwentnie i kompleksowo. W preparacie znajdują się następujące składniki.

Skład preparatu Penilarge

 • L-Arginina
 • Buzdyganek ziemny
 • Muira Puama
 • Żeńszeń Syberyjski
 • Palma Sabalowa

Czy Penilarge działa na cały organizm?

Na unikalny skład tabletek Penilarge ma wpływ rozwój wiedzy o funkcjonowaniu ludzkiego organizmu oraz wieloletnie badanie naukowe. Dzięki nim rozwiązanie wielu męskich problemów jest obecnie na wyciągnięcie ręki. Dobór składników oraz ich zawartość ilościowa zostały dokładnie opracowane w ten sposób, by jak najlepiej działały na funkcjonowanie męskich narządów płciowych. Kompleksowość składników sprawia ponadto, że preparat Penilarge działa pozytywnie na funkcjonowanie całego organizmu.

Związki zawarte w Penilarge mają pozytywny wpływ na:

 • Poprawę erekcji, czyniąc ją mocniejszą i bardziej długotrwałą
 • Regulację gospodarki hormonalnej w całym organizmie
 • Poprawę funkcjonowania układu krwionośnego
 • Długość stosunku, dzięki usprawnieniu funkcji seksualnych
 • Lepsze doprowadzenie krwi do ciał jamistych prącia
 • Normalizację ośrodkowego układu nerwowego

Pełna kuracja powiększająca członka dla najlepszych i najtrwalszych efektów

Ludzkie ciało to bardzo skomplikowany układ. Aby coś w nim ulepszyć, najlepiej jest działać dwutorowo: od wewnątrz i od zewnątrz. Z tego powodu polecamy połączyć stosowanie tabletek Penilarge z kremem z tej samej serii. Tabletki działają na funkcjonowanie narządów wewnętrznych, a krem stosowany bezpośrednio na skórę jeszcze lepiej pobudza penisa do większej aktywności. Zabezpieczenie skóry penisa sprawia też, że zmniejszy się ryzyko powstania nieestetycznych rozstępów. Bardziej ukrwiony członek oznacza, że będą do niego docierały silniejsze bodźce seksualne. Większe rozmiary penisa sprawią, że zwiększy się powierzchnia, z jaką penis będzie nacierał na ściany pochwy kobiety. Oznacza to lepsze i bardziej intensywne doznania zarówno dla mężczyzny, jak i jego partnerki.

Większość mężczyzn nie jest zadowolona z rozmiaru swojego penisa

Z badań naukowych wynika, iż niezadowolenie z rozmiaru swojego penisa wykazuje około 60% mężczyzn. Seksuolodzy często podkreślają, iż zbyt mały penis może być źródłem wielu kompleksów, spadku intensywności, a nawet odcięcia się od aktywnego życia seksualnego. W dzisiejszych czasach medycyna podaje jednak panom pomocną dłoń, oferując różnego rodzaju skuteczne metody na powiększanie penisa. Najlepszym przykładem są tabletki Penilarge, które zwiększają satysfakcję z seksu u obojga partnerów. Silniejsza stymulacja oznacza kosmiczne orgazmy i większe zadowolenie zarówno u partnera, jak i partnerki.

Wraz z utrzymywaniem się erekcji wydzielane są inne mediatory, które rozszerzają naczynia krwionośne i stymulują skurcze mięśni krocza. Ciśnienie, z jakim krew wpływa do naczyń jamistych prącia, przekracza zwykle 150 mm Hg, dzięki czemu odbycie stosunku staje się możliwe. Wzrost erekcji oznacza gotowość do działania. Silniejsze ukrwienie penisa to zwiększenie jego doznań na bodźce, co oznacza zdecydowanie lepsze orgazmy u mężczyzn.

Niezwykła popularność tabletek Penilarge

Penilarge jest efektem wieloletniej pracy, badań oraz doświadczeń ekspertów współpracujących z Sexual Health Series. Jest to produkt jedyny w swoim rodzaju, który pomógł już odzyskać pewność siebie tysiącom mężczyzn na całym świecie.

Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

Brak satysfakcji z życia erotycznego może niekiedy stać się przyczyną rozpadu związku. Wiadomo przecież, iż seks ma ogromny związek z uczuciami i stanowi podstawę udanej relacji pomiędzy dwiema kochającymi się osobami.

Coraz więcej kobiet wyraża niezadowolenie z braku męskości u facetów XXI wieku. Niektórzy twierdzą nawet, że żyjemy w czasach, w których męskość zanika. Czy mały penis ma związek z brakiem męskości? Wydaje się, że może. Posiadacze mniejszych penisów są często mniej pewni siebie oraz nie uczestniczą aktywnie w życiu erotycznym. Może dziać się też na odwrót, gdy własne kompleksy maskują sztuczną pewnością siebie czy karykaturalną wręcz muskulaturą. Rozmiar członka ma więc znaczenie - nie tylko dla samych mężczyzn, lecz dla otoczenia, w którym żyją.

 • Większy penis wpływa na pewność siebie i poczucie własnej wartości, co pozytywnie wpływa na relacje (łóżkowe i poza łóżkowe) z partnerką.
 • W trakcie odbywania stosunku większy członek pozwala kobiecie na odczuwanie bardziej intensywnych doznań.

Jak Penilarge wpływa na seksualność u mężczyzn?

Problemy z zaburzeniami potencji mogą wynikać z niedoboru męskich hormonów płciowych. Dotyczą one coraz większej liczby mężczyzn. Wśród klinicznych objawów tych zaburzeń mogą występować problemy z osiągnięciem erekcji oraz deformacje penisa. Niezadowolenie z życia erotycznego może wpływać na inne dziedziny aktywności, powodując depresję, agresję, popadanie w nałogi oraz unikanie kontaktów intymnych.

Ciągłe kompleksy wpływają na psychikę i dręczą posiadacza małego członka. Na szczęście żyjemy w czasach przełomów medycznych i szeroko dostępnej wiedzy, która umożliwia nam wyszukanie szybkiego i skutecznego remedium na wiele schorzeń. Jednym z najbardziej skutecznych i mało inwazyjnych są tabletki Penilarge. Działają one na dosyć złożony (wbrew pozorom) proces osiągania erekcji.

Jak działa męski wzwód?

Wzwód członka rozpoczyna się od aktywacji ośrodka erekcji znajdującego się w rdzeniu kręgowym. Do narządów płciowych zostaje wysłany odpowiedni sygnał, co skutkuje wydzieleniem tlenku azotu przez synapsy nerwowe w ciałach jamistych i komórkach śródbłonka. Cały proces powoduje, iż naczynia krwionośne w członku ulegają rozszerzeniu i są gotowe na przyjęcie coraz większej ilości pompowanej krwi. Wskutek zwiększenia ciśnienia członek staje się większy i twardszy.

Większa pewność siebie oznacza lepszą satysfakcję z seksu

Nie bez powodu uważa się, iż pewność siebie jest cechą ludzi sukcesu. Okazuje się też, że ma wpływ na działania “łóżkowe”. Mężczyzna, który nie potrafi zaspokoić partnerki, może czuć się niepełnowartościowy i bezużyteczny. Takie napięcia mogą prowadzić do kłótni, zdrad, a nawet rozpadu związku. Wiadomo, iż na samoocenę mężczyzny wpływa wielkość jego członka. Posiadacze przyrodzenia o bardziej pokaźnych rozmiarach są zwykle bardziej męscy i lepsi w łóżku - ze względu na pewność siebie, którą epatują.

Dlaczego Secretive.pl oferuje preparaty Penilarge?

Istnieje mnóstwo preparatów i tabletek na powiększenie penisa, z których większośc z nich ma w składzie półprodukty niewiadomego pochodzenia. W Penilarge można znaleźć wyłącznie przebadane i naturalne składniki. Ich organiczne pochodzenie oraz odpowiedni zbiór i obróbka odpowiada wymogom ISO 22000, normom HACCP oraz Holenderskim systemem gwarancyjnym dla suplementów diety NZVT. Gwarancje tych instytucji sprawiły, iż sklep Secretive.pl może z czystym sumieniem polecić produkty Sexual Health Series.

Specyfikacja tabletek Penilarge

 • Zawartość: 60 tabletek
 • Łączna masa netto: 36,3g.
 • Skład: wapń 210mg, L-Arginina 200mg, Methocel F-4, żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcs senticosus), Muira Puama (Ptychopetalum olacoides), palma sabalowa (Sabal serrulata), buzdyganek ziemny (Tribulus terrestris), celuloza (błonnik), stearynian magnezu, krzem.

Stosowanie i przechowywanie kapsułek Penilarge

Aby uzyskać stałe i długotrwałe efekty należy regularnie przyjmować 1-2 tabletki każdego dnia. Kapsułki należy popijać dużą ilością wody. Maksymalna dzienna dawka nie powinna być przekraczana. Kapsułki należy przechowywać w suchym i zacienionym miejscu

Przeciwwskazania

Penilarge to suplement diety i nie powinno się go stosować jako substytutu zdrowej i zróżnicowanej diety. Obecność L-Argininy powoduje, że nie zaleca się go dla osób z chorą wątrobą, sercem, nadciśnieniem, zmianami miażdżycowymi ani cukrzykom. Zawartość żeń-szenia sprawia, że nie powinny go stosować osoby cierpiące na stany lękowe. Nie poleca się go także w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku.

Penilarge - skutki uboczne

Składniki Penilarge mają naturalne pochodzenie, lecz mogą powodować pewne skutki uboczne. Dotyczy to w głównej mierze przedawkowania preparatu. Mogą wystąpić wtedy:

 • bóle głowy;
 • bezsenność lub senność;
 • nudności, biegunkę, wymioty lub inne dolegliwości układu pokarmowego;
 • możliwe podniesienie ciśnienia tętniczego krwi.
PR_4000804
Szczegóły produktu Penilarge - Tabletki Na Powiększanie Penisa - 60 szt.
Dla kogo
Dla mężczyzny
Działanie
Powiększanie penisa
Rodzaj
Kapsułki
Pojemność
60
Jednostka
Sztuki
Więcej o marce Sexual Health Series (GB)
5

Bardzo dobre

Polecam te tabletki na powiększanie penisa. Są bardzo skuteczne

09 Mar,2019

3

Ujdzie

Nie jestem zachwycony ale mimo to daję 3/5. Działa ale nie jest to spektakularne powiększenie penisa

23 Feb,2019

5

OK

Jest ok. Polecam penilarge na powiększanie penisa.

23 Feb,2019

5

Polecam

Szczerze polecam te tabletki. Działają powiększając mojego penisa z tygodnia na tydzień. Po 8 tyg. kuracji mam więcej o 2 cm. jestem zadowolony

25 Sep,2018

4.50 4
Powiązane artykuły na blogu