• Dyskretna przesyłka
 • Dyskretna paczka

  Nikt się nie domyśli:)

 • Ekspresowa dostawa
 • Ekspresowa dostawa

  Paczka u Ciebie nawet w 24h!

 • 180 dni na zwrot
 • 180 dni!

  Aż pół roku na zwrot zamówienia

 • Bezpieczna p/latność
 • Bezpieczna płatność!

  Połączenie szyfrowane SSL

Penistim 65Kaps Mocny - Erekcja Powiększenie Obfity Wytrysk


Suplement diety na powiększanie penisa PeniStim to propozycja dla mężczyzn szukających naturalnych i bezpiecznych sposobów na zwiększenie rozmiaru członka. Jest bardzo skuteczny oraz dostępny bez recepty.


80,00 zł
35,00 zł Zniżka 45,00 zł


Zamówienie telefoniczne: +48 792 599 943

Podaj kod produktu: 3781


Dostawa od 9,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
Darmowa dostawa obowiązuje od 299,00 zł
 • Bezpieczna transakcja dzięki certyfikatowi SSL i szyfrowanemu połączeniu! Bezpieczna transakcja dzięki certyfikatowi SSL i szyfrowanemu połączeniu!
 • Expresowa dostawa nawet w 24 godziny. Expresowa dostawa nawet w 24 godziny.
 • Aż 180 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny! Aż 180 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny!
 • Gwarancja 100% dyskrecji Gwarancja 100% dyskrecji

Suplement na powiększanie członka, wzmocnienie wzwodu oraz lepszy wytrysk PeniStim

PeniStim to świetnie działające tabletki na powiększanie penisa, które są dostępne bez recepty. Oprócz podstawowego działania produkt wpływa też na obfitsze wytryski. Dzięki temu łatwiej jest osiągnąć satysfakcję w seksie. PeniStim wpływa ponadto korzystnie na ochotę na seks, czyli libido. Za sukcesem PeniStim stoi w głównej mierze jego unikalny skład. Jest oparty na wyłącznie naturalnych składnikach najwyższej jakości. Dzięki temu suplement diety jest bezpieczny i niezwykle skuteczny. Odpowiednie proporcje składników zawartych w suplemencie sprawiają, iż działa zdecydowanie i szybko.

Stosowanie PeniStim może przynieść widoczne i szybkie efekty. Pojawiają się dzięki zwiększeniu dopływu krwi do ciał jamistych prącia. Mężczyźni osiągają dzięki temu znacznie silniejszą i dłuższą erekcję, co bezpośrednio wpływa na wielkość członka. Penistim to suplement diety, który może bardzo szybko zwiększyć rozmiary członka, a rekordziści odnotowali nawet 8-centymetrową różnicę! U większości mężczyzn dłuższy penis będzie oznaczał większą satysfakcję ze współżycia. Jego korzystne właściwości zauważy też z pewnością partnerka, która będzie zaskoczona, ale też i zachwycona nowym rozmiarem członka.

Powiększanie penisa przy pomocy PeniStim

Tabletki na powiększanie penisa o najsilniejszym i najbardziej wszechstronnym działaniu

PeniStim to preparat cechujący się bardzo wysokim stopniem skuteczności, a jednocześnie bezpiecznym dla organizmu działaniem. Warto odnotować, iż ten preparat to tabletki na powiększenie penisa bez recepty. Dzięki temu odpada konieczność krępującej i kosztownej wizyty u lekarza. Za skuteczne powiększanie rozmiaru członka odpowiadają odpowiednio dobrane składniki produktu. Naturalny, choć silny skład, wpływa ponadto na ilość produkowanej spermy, co skutkuje bardziej efektownymi wytryskami. PeniStim wpływa pozytywnie na wielkość penisa, oferując przy tym dodatkowe korzyści w postaci zwiększonego poziomu libido i większej ilości nasienia.

PeniStim - bezpieczny i mocny preparat na problemy ze wzwodem

Nowoczesna formuła preparatu PeniStim to dzieło licznego grona naukowców i techników laboratoryjnych, którzy wspólnie opracowali najkorzystniejsze proporcje oraz ilości poszczególnych składników. Dzięki temu suplement diety marki Love Stim poprawia jakość życia seksualnego mężczyzn w wielu płaszczyznach. Dla uzyskania pierwszych efektów wystarczy regularnie spożywać 2 kapsułki preparatu każdego dnia. Oto co oferuje suplement diety PeniStim:

 • Lepsze wywoływanie erekcji
 • Silniejszy i bardziej długotrwały wzwód
 • Zwiększenie rozmiaru penisa
 • Mocniejsze doznania podczas orgazmu
 • Zwiększoną produkcję nasienia
 • Dodatkową energię oraz witalność
 • Dłuższe stosunki seksualne

Na pierwsze efekty systematycznego stosowania preparatu można liczyć już w drugim tygodniu.

Kapsułki na powiększanie penisa PeniStim to unikalna kompozycja 7 naturalnych składników i L-argininy. Optymalny skład i dawki sprawiają, że preparat trafia w słabe punkty ludzkiego organizmu i je naprawia. Może rozwiązać wiele problemów powiązanych z seksem oraz psychiką. Niweluje zmęczenie i przywraca siły witalne, dzięki czemu zwiększa możliwości w łóżku i potęguje ochotę na seks.

W skład suplementu PeniStim wchodzi wiele składników, których działanie zostało udowodnione i potwierdzone przez badania naukowe. Powszechnie wiadomo, iż takie składniki jak wyciąg z żeń-szenia i L-arginina wpływają na zwiększenie rozmiaru członka. Skutkuje to wzrostem przyjemności płynącej ze stosunku seksualnego. Aby mieć stuprocentową pewność, że stosuje się najlepsze tabletki na powiększanie penisa, warto upewnić się, iż kupuje się bezpieczny i oryginalny produkt. Rezultaty suplementacji preparatem PeniStim mogą pojawić się bardzo szybko, należy jednak pamiętać o regularnym przyjmowaniu suplementu. Systematyczne stosowanie PeniStim może zapewnić efekty, które utrzymają się przez bardzo długi czas. Wystarczy przyjmowanie jednej lub dwóch tabletek na dobę.

PeniStim - sprawdzony środek na powiększenie penisa

PeniStim jest liderem na rynku suplementów diety na powiększanie penisa. Unikalny skład oraz dobór ekstraktów najwyższej jakości powoduje, iż jest całkowicie bezpieczny. Wprowadzenie suplementu PeniStim do obrotu zostało poprzedzone wieloma konsultacjami i badaniami naukowymi. Preparat został ponadto dobrze przetestowany. Szczegółowe badania i rygorystyczne testy zostały przeprowadzone przez Hamilton Poland - jeden z najbardziej renomowanych i cenionych ośrodków badawczych w Polsce.

Badania i testy potwierdziły legalność suplementu diety PeniStim

Legalność i bezpieczeństwo suplementu diety PeniStim gwarantuje Główny Inspektorat Sanitarny, będący najważniejszym ośrodkiem państwowym zajmującym się dopuszczaniem do sprzedaży wchodzących na rynek suplementów. Powiadomienie Głównego Inspektoratu Sanitarnego o wprowadzeniu do obrotu preparatu PeniStim potwierdza, iż jest bezpieczny. Numer zgłoszenia do GIS to GIS-ŻP-SD-4230-00455/KC/16.

W celu lepszej identyfikacji oryginalnych i bezpiecznych produktów marka Love Stim wprowadziła numerowane hologramy znajdujące się na opakowaniach produktów. Dzięki nim można mieć pewność, iż ma się do czynienia z bezpiecznym i legalnym suplementem.

UWAGA! TYLKO PRODUKTY Z TYM HOLOGRAMEM SĄ ORYGINALNE, BEZPIECZNE, SKUTECZNE I LEGALNE!

Nabywając preparat PeniStim, należy upewnić się o obecności powyższego hologramu.

Działanie tabletek powiększających penisa PeniStim

Zapewnienie organizmowi odpowiednich witamin i minerałów może w zdecydowany sposób wpłynąć na funkcje seksualne. Odpowiednie stężenie i wzajemne oddziaływanie składników sprawia, iż PeniStim:

 • Pomaga w osiągnięciu silnej i długotrwałej erekcji w każdej sytuacji
 • Zwiększa rozmiar członka - długość oraz grubość
 • Wzmaga produkcję nasienia
 • Wspiera libido wywołując większą ochotę na seks
 • Pomaga w osiągnięciu lepszych doznań erotycznych

Jak działają najważniejsze składniki w PeniStim?

Chlorowodorek L-argininy

L-arginina jest aminokwasem, który wspomaga krążenie krwi w organizmie. W życiu erotycznym oznacza to, że do penisa bez wysiłku trafi o wiele więcej krwi. Stosowanie argininy skutkuje zwykle silniejszymi erekcjami. Wpływa ponadto na zwiększoną produkcję męskich hormonów płciowych, które są odpowiedzialne za wiele funkcji związanych z seksem. L-arginina wspomaga ponadto produkcję tlenku azotu (NO), który jest odpowiedzialny za pompowanie odpowiedniej ilości krwi do penisa. Arginina jest głównym prekursorem tlenku azotu, dzięki czemu rozszerza naczynia krwionośne i rozluźnia mięśnie gładkie, co skutkuje lepszym przepływem krwi do prącia. Im więcej L-argininy w naszym organizmie, tym więcej tlenku azotu może wytwarzać. Przy zwiększeniu ilości NO następuje lepszy przepływ krwi, w szczególności do penisa. Jest to prosty i sprawdzony mechanizm, a liczne badania potwierdziły skuteczne działanie L-argininy.

Buzdyganek ziemny

Buzdyganek ziemny (Tribulus Terrestris) to roślina pochodząca z Azji, Europy, Afryki i Australii. Rośnie zwykle w chłodniejszym klimacie i jest uważany za szkodnika ze względu na rozległość i niebezpieczne kolczaste owoce. Badania wykazały, iż aktywna substancja chemiczna w buzdyganku - protodioscyna - zwiększa poziom męskich hormonów płciowych i jest blisko spokrewniona z DHEA. Roślina daje ponadto efekt wzmacniający libido, głównie z powodu swej zdolności do uwalniania tlenku azotu. Zwiększenie jego produkcji stymuluje wzrost penisa oraz wpływa na jakość wzwodu. Buzdyganek ziemny jest ponadto znany ze swych właściwości odmładzających i wpływających na poziom energii i witalności.

Pestki dyni

Pestki dyni są uważane za świetny stymulator produkcji cynku, który zmniejsza ryzyko występowania raka prostaty. Cynk odgrywa również bardzo ważną rolę w ruchliwości i liczbie plemników, co pozytywnie wpływa na płodność. Pierwiastek ten ma też bardzo duże znaczenie w produkcji męskich hormonów płciowych odpowiedzialnych za prawidłowe funkcje seksualne. Uzupełnienie niedoboru cynku wpływa też pozytywnie na zmniejszenie stresu oraz problemów natury psychicznej. Dodatkowo pestki dyni zawierają prostaglandyny, które wzmacniają libido i ochotę na seks.

Żeń-szeń

Żeń-szeń jest jednym z ważniejszych ziół w chińskiej medycynie tradycyjnej. Jego korzenie sięgają co najmniej 2500 lat. Najczęściej stosowanym gatunkiem żeń-szenia jest Panax, znany też jako żeń-szeń prawdziwy lub koreański. Roślina ta zawiera różne naturalne związki antyoksydacyjne, znane jako ginsenozydy. To te substancje odpowiadają za korzystne właściwości żeń-szenia. Jego głównym zastosowaniem jest pobudzanie funkcji seksualnych. Istnieją solidne badania potwierdzające, iż żeń-szeń promuje produkcję lepszej jakości spermy oraz zwiększa ruchliwość plemników. Ta chińska roślina wpływa ponadto na większą witalność, poziom energii i wydajność. Pomaga też w osiągnięciu silnego wzwodu. W połączeniu z innymi składnikami preparatu PeniStim łagodzi stres, co pozytywnie wpływa na sprawność seksualną.

Cytryniec chiński

Cytryniec chiński to kolejny przedstawiciel chińskiej medycyny ludowej. Znany jest ze swych właściwości przeciwzapalnych i antyoksydacyjnych. Substancje znajdujące się w nim mają duży wpływ na poprawę ukrwienia penisa, co powoduje jego powiększenie i mocniejszą erekcję. Suchy wyciąg z owocu cytryńca chińskiego wpływa też na libido, zwiększając ochotę na seks. Roślina ta ma też udowodnione działanie wzmacniające kondycję i wydolność.

Palma sabałowa

Palma sabałowa to roślina, która znana jest ze swych właściwości ochraniających prostatę. Polecana jest w szczególności mężczyznom, którzy ukończyli 40. rok życia i są narażeni na przerosty i choroby gruczołu krokowego. Palma Sabałowa ma pozytywne działanie na układ moczowy u człowieka ze względu na swe antywirusowe i antyseptyczne właściwości.

Pieprz Cayenne

Ta ognista przyprawa z pewnością podgrzeje atmosferę w niejednej sypialni. Pochodzący z Ameryki Południowej pieprz Cayenne ma działanie stymulujące, rozgrzewające i pobudzające do działania. Przez wielu jest uważany za skuteczny afrodyzjak. Działając w harmonii z pozostałymi składnikami, wpływa na zwiększony przepływ krwi do penisa oraz rozszerzanie się naczyń krwionośnych. Dzięki niemu oraz pozostałym składnikom tabletek Penistim można łatwiej osiągnąć erekcję. Co więcej, będzie ona silniejsza i trwalsza.

Sposób użycia tabletek na powiększanie penisa Penistim

Suplement diety Penistim najlepiej używać rano podczas posiłku lub tuż po nim. Należy stosować od 1 do 2 kapsułek dziennie, popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej dobowej dawki preparatu. Tabletki na powiększanie penisa Penistim są suplementem i nie mogą być stosowane jako substytut zdrowej i zróżnicowanej diety. Preparatu Penistim nie powinny stosować osoby nadwrażliwe lub mające alergię na którykolwiek ze składników znajdujących się w suplemencie.

OM_5903268070196
Szczegóły produktu Penistim 65Kaps Mocny - Erekcja Powiększenie Obfity Wytrysk
Dla kogo
Dla mężczyzny
Działanie
Wywołanie / wzmocnienie erekcji
Działanie
Powiększanie penisa
Działanie
Poprawa jakości / ilości nasienia
Rodzaj
Kapsułki
Pojemność
65 szt.
Jednostka
Sztuki