Big Penis gel 30ml

Wysyłamy za:

9,99 zł

12.49

Dlaczego warto kupować w SECRETIVE.PL
Warto kupować w SECRETIVE.PL
Dyskretna paczka
Nikt się nie domyśli!
180 dni na zwrot zakupów
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 399 zł

Powiększający penisa żel o pojemności 30 ml - Big Penis

Nowoczesny produkt jakim jest LSDI Big Penis to żel na powiększenie członka. Po jego zastosowaniu penis staje się grubszy i znacznie większy. Działanie można zauważyć już w ciągu kilku minut po wtarciu w penisa. Nie tylko ma powyższe działanie, ale także zwiększa przyjemność ze stosunku i spowalnia wytrysk.

Buteleczka z 30 ml żelu powiększającego penisa Big Penis

Produkt jest oparty całkowicie na naturalnych składnikach, które są bardzo skuteczne i przede wszystkim bezpieczne. Produkt jest przebadany dermatologicznie i zaakceptowany przez lekarzy. Regularne stosowanie także jest dobrym pomysłem. Naturalne substancje nie wpływają negatywnie na zdrowie, a częste używanie żelu pozwoli na stałe zwiększenie rozmiaru penisa i wzmocnienie erekcji. Także długotrwałe stosowanie żelu LSDI Big Penis pomoże panować nad wytryskiem i spowolnić tempo podczas stosunku. Skuteczne powiększenie penisa i zwiększenie przyjemności z seksu jeszcze nie było tak proste.

Napisz opinię
Big Penis gel 30ml

Big Penis gel 30ml

Zapoznaj się z obszernym poradnikiem na temat powiekszania penisa:

Sposób dostawyPłatność za zamówienieCzas dostawyKoszt brutto
InPost PaczkomatyInPost PaczkomatyZ góry24 godziny9,99 zł
Kurier DPDKurier DPDZ góry24 godziny15,99 zł
Kurier DPDKurier DPDPrzy odbiorze24 godziny19,99 zł

Artykuły i tematy publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mogą zastąpić rady specjalisty i fachowego badania.
Jeżeli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny - skontaktuj się ze swoim lekarzem.

Produkt prezentowany na tej stronie (Big Penis gel 30ml) nie zapobiega chorobom ani ich nie leczy. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu i/lub załączonej ulotce.

Możesz zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz ich stosować na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości.

Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów jakie są opisane przy produkcie. Opisane działania są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.

Wybierz sklep erotyczny Secretive.pl

Dlaczego warto kupić Big Penis gel 30ml w naszym sexshopie?

Gwarantujemy możliwość darmowego zwrotu przez 180 dni od daty zakupu oraz darmową wysyłkę Pocztą, szyfrowane połączenie (bezpieczne zakupy), a także 100% dyskrecji!

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!
{*pojawiania się okienka / elementu po zeskrolowaniu przycisku kup teraz do niewidoczności *}