Filtruj według

Prezerwatywy (kondomy) - najlepsze ceny

Myśląc o seksie, skupiamy się przede wszystkim na przyjemności z jego uprawiania oraz własnej satysfakcji. Istnieje jednak równie ważny aspekt współżycia, o którym wielu z nas często zapomina. Chodzi o bezpieczeństwo. Uprawianie seksu bez prezerwatywy może spowodować niechcianą ciążę lub zakażenie groźną i nieprzyjemną chorobą. Musimy więc pamiętać, że w seksie, oprócz satysfakcji, ważne jest też bezpieczeństwo. W tym celu najlepiej sprawdzają się prezerwatywy, które zapewniają niemalże stuprocentową ochronę. Nasz sexshop oferuje Wam szeroki wybór prezerwatyw najbardziej renomowanych producentów.

Aktywne filtry
Prezerwatywy Durex

Prezerwatywy uchronią Cię przed niechcianą ciążą i chorobami

Świadomość seksualna społeczeństwa oraz wiedza na temat środków antykoncepcyjnych stoi na coraz wyższym poziomie. Niestety, nadal funkcjonuje wiele mitów z przeszłości, które chcemy tutaj pokrótce obalić. Jednym z najczęściej powtarzanych mitów jest brak konieczności używania prezerwatywy przy seksie analnym. Prezerwatywy nie tylko zapobiegają ciąży, lecz chronią też przed chorobami. Bez względu na płeć osoby, z którą uprawiasz seks, jeśli nie masz pewności co do jej zdrowia, powinieneś za każdym razem używać prezerwatyw. Zawsze upewniaj się też, że prezerwatywa nie jest przeterminowana.

Innym mitem dotyczącym prezerwatyw jest to, iż nie mogą z nich korzystać uczulone na lateks. Nasz sexshop oferuje też prezerwatywy nie lateksowe, które zostały wykonane z innych materiałów, takich jak syntetyczna żywica czy poliizopren.

Należy ponadto pamiętać, aby do seksu w prezerwatywie nie używać lubrykantów na bazie oleju, które mogą rozpuszczać cienką warstwę kondoma. Znacznie bezpieczniejsze są lubrykanty na bazie wody lub silikonu.

Prezerwatywy – sklep erotyczny Secretive.pl

Nasz sklep erotyczny posiada w ofercie prezerwatywy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dostępne są ultracienkie prezerwatywy, których praktycznie nie czuć na skórze, a zapewniają intensywne doznania oraz maksymalne bezpieczeństwo. Możecie zdecydować się też na kondomy ze specjalnymi wypustkami, które będą dodatkowo stymulowały penisa. Do seksu analnego polecamy prezerwatywy o podwyższonej wytrzymałości. Grubsze prezerwatywy to też świetna opcja dla mężczyzn mających problem z przedwczesnym wytryskiem. Niektóre z nich posiadają dodatkowo specjalny lubrykant opóźniający ejakulację. Dla Panów z większymi członkami proponujemy prezerwatywy o niestandardowych rozmiarach, które również są dostępne w naszym sex shopie. Całość uzupełniają prezerwatywy smakowe, przeznaczone do seksu oralnego. Postaw na bezpieczeństwo i wybierz najlepsze prezerwatywy w naszym sklepie internetowym!

Prezerwatywy nielateksowe