Marc Dorcel - zabawki erotyczne marki

Oferta zabawek erotycznych marki Marc Dorcel

Korki analne

Korki analne Marc Dorcel to najlepszy sposób na lepszą zabawę podczas seksu analnego. Ich rozmiar waha się od 5 do 20 cm, co sprawia, że każdy znajdzie odpowiednią dla siebie zatyczkę analną. Nasz sexshop oferuje zatyczki analne wykonane z miękkiego silikonu, aluminium lub stali nierdzewnej. Korki analne to świetny sposób na odczucie podwójnej penetracji.

Dilda

Sklep internetowy Secretive.pl zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty dild, jakie oferuje Marc Dorcel. Posiadamy dilda Marc Dorcel w różnych rozmiarach, kształtach i materiałach. Niezależnie od tego, na które z nich się zdecydujesz, zapewnią Ci mnóstwo przyjemności podczas samotnych wieczorów lub w trakcie zabawy z partnerem.

Koraliki analne

Koraliki analne to świetne narzędzie do stymulacji odbytu. Zabawa nimi może stanowić przyjemność samą w sobie lub też przygotowanie do seksu analnego z partneremKoraliki analne Marc Dorcel cechują się najwyższą jakością wykonania oraz idealnym dopasowaniem do anatomii ludzkiego ciała. Nasz sklep erotyczny oferuje ponadto koraliki analne sterowane bezprzewodowo.

Wibratory

Wibratory to elektroniczne zabawki posiadające niewielki silniczek, który odpowiada za stymulowanie miejsc intymnych użytkownika. W zależności od kształtu i rodzaju wibracji, wibratory Marc Dorcel pomogą w pobudzaniu różnych części ciała: pochwy, łechtaczkipunktu G oraz odbytu.

Nakładki na penisa

Nakładki na penisa Marc Dorcel to niewielkie akcesoria, które pomogą w osiągnięciu silniejszej erekcji oraz lepszej penetracji partnerki/partnera. Pierścienie erekcyjne Marc Dorcel pomogą ponadto w opóźnieniu wytrysku, zapewnią dodatkową przyjemność, nie powodując przy tym żadnego bólu.

Kulki gejszy

Kulki gejszy Marc Dorcel to doskonałe narzędzie do wzmocnienia mięśni Kegla. Dzięki silniejszym mięśniom wewnątrz pochwy kobieta jest w stanie przeżyć znacznie bardziej intensywny orgazm. Sklep erotyczny Secretive.pl poleca kulki waginalne w szczególności Paniom chcących doświadczyć nowego wymiaru erotycznej przyjemności.

Masturbatory/sztuczne pochwy

masturbatorami dla mężczyzn Marc Dorcel będziesz mógł dokonać wyboru spośród mnóstwa trybów penetracji. Sztuczne pochwy oraz masturbatory Marc Dorcel to zabawki zaprojektowane z myślą o jak najbardziej intensywnej stymulacji członka. Oprócz przyjemności, jakiej dostarczają, mogą być świetnym narzędziem do treningu opóźniania wytrysku.

Masażery (Body Wand)

Masażery Body Wand marki Marc Dorcel to urządzenia, które łączą w sobie masaż całego ciała ze stymulacją pochwy intensywnymi wibracjami. Ich elastyczna główka wibruje, wywołując orgazm, jakiego większość kobiet nie doznała nigdy wcześniej. Sexshop Sexretive.pl poleca ponadto masażery Body Wand do pieszczenia stref erogennych u obojga płci.