SHS - Sexual Health Series - producent kosmetyków i suplementów intymnych

SHS - producent kosmetyków i suplementów intymnych

Głównym celem przyświecającym marce SHS jest poprawa stylu życia ludzi na całym świecie. Za wysoką jakość produktów oraz ich skuteczność odpowiadają niezawodne i skuteczne technologie produkcji, a także sztab specjalistów opracowujących ich formułę. Marka ma świadomość, że do jej obowiązków należą też edukacja i pomoc. Sexual Health Series przyświeca jedna intencja – dobro i zdrowie konsumenta - zwłaszcza na płaszczyźnie seksualnej.

W ofercie marki znajdziemy środki na powiększenie penisa, biustu, lepsze doznania seksualne, afrodyzjaki a także feromony – męskie i damskie.

Oferta produktowa Sexual Health Series

Powiększanie penisa

Powiększanie penisa

W ofercie firmy Sexual Health Series znajdują się najpopularniejsze i najskuteczniejsze preparaty powiększające penisa. Wśród nich najczęściej wybierane - produkty z linii Penilarge. SHS dzięki wielu latom badań i ulepszaniu swoich produktów jest dziś liderem w kategorii powiększania penisa. W swojej gamie produktów posiada:

Produkty tej marki są doceniane przez klientów na całym świecie czego zwieńczeniem są liczne nagrody i wyróżnienia.

Feromony

SHS w gamie swoich produktów oferuje również feromony. Do najpopularniejszych zaliczają się feromony sygnowane marką Love & Desire. Oczywiście oprócz Love & Desire produkuje także: 

  • feromony Pheromone Essence (bezwonne);
  • feromony wyłącznie dla mężczyzn: Chakra;
  • a także Sexual Attraction - zapachowe;

Sexual Health Series to ceniony producent feromonów zapachowych. Z perfum z feromonami szczególnie polecane są Feromony Love & Desire dla mężczyzn a także damskie feromony Love & Desire. Ze względu na swoje olbrzymie doświadczenie - SHS jest jednym z zalecanych przez nas producentów feromonów.

Feromony
Preparaty wspierające potencję i erekcję

Kapsułki na potencję i erekcję

Zaburzenia erekcji i obniżona potencja u mężczyzn to problem, z którym specjaliści z firmy Sexual Health Series walczą od wielu lat - skutecznie - dostarczając tabletki na erekcję. SHS produkuje kilka środków zwiększających męską potencję. Są to m.in. Penis Complete, EroTabs, Potency Therapy, czy Viageon. Oprócz kapsułek w ofercie produktów na wsparcie potencji dla mężczyzn SHS posiada również:

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez 20 lat SHS może zagwarantować skuteczność działania oraz pełne bezpieczeństwo. Wszystkie ich preparaty oparte są o naturalny, ziołowy skład!

Afrodyzjaki

Dla osób poszukujących sposobu na skuteczne i szybkie rozpalenie kobiety do czerwoności SHS przygotował w swojej ofercie afrodyzjaki! Te niezwykle działające krople po wypiciu z letnią wodą lub napojem działają pobudzająco podnosząc poziom podniecenia oraz zwiększając ochotę na seks! Działają nie tylko na kobietę. Panie, które chciałyby "zmusić" swojego faceta do seksu mogą spróbować jednej z 2 wersji "Hiszpańskiej Muchy": Sex Elixir Standard lub Sex Elixir Premium.

Jak działa afrodyzjak?

  • poprawia ukrwienie narządów płciowych;
  • wspomaga popęd seksualny;
  • sprawia, że mamy więcej energii;
  • wspomaga zdrowie seksualne;
  • walczy ze zmęczeniem;

Za niewielką cenę można nabyć "magiczny" napój, dzięki któremu kobieta zamieni się w diablicę, a facet demona seksu!

Afrodyzjaki
Prepaty powiększające piersi

Powiększanie i ujędrnianie piersi

Jak dla mężczyzn ważny jest rozmiar ich penisa, tak kobiety ogromną uwagę przywiązują do swojego biustu - do jego kształtu, jędrności i rozmiaru. Na szczęście Sexual Health Series w swojej ofercie przygotował coś dla kobiet! Środki: tabletki, żele i kremy powiększające piersi działają ujędrniając, odżywiają a także podnoszą kobiecy biust.

Jak to możliwe, że produkty SHS (tabletki Perfct Bust oraz żel Perfect Bust Gel) mogą powiększyć piersi? Dzięki naturalnemu, ziołowemu składowi komórki stymulowane są do wzrostu oraz regeneracji. Sprawia, to, że biust poprawia swoją strukturę i jest większy, a przede wszystkim jędrniejszy!

Środki na libido u kobiet

Wiele Pań - podobnie jak mężczyzn cierpi na obniżony poziom libido. Dla Panów wynaleziono "niebieską tabletkę" oraz wiele jej zamienników. Czy jest coś o podobnym działaniu dla kobiet?

Oczywiście, że tak! SHS działa również na tej płaszczyźnie. Produkują preparaty na libido dla kobiet. W ich ofercie dostępne są tabletki (suplementy) a także żele i spray'e wzmacniające libido u Pań.

Sexual Health Series to marka, której zależy na zadowoleniu jej klientów z życia seksualnego, dlatego przykłada szczególną uwagę do jakości swoich produktów a także bezpieczeństwa ich stosowania.

Wsparcie kobiecego libido
Lubrykanty - żele intymne, nawilżające do pochwy

Lubrykanty i żele

Nawilżanie miejsc intymnych podczas stosunku to bardzo ważna kwestia z punktu widzenia komfortu oraz osiągania pełnej przyjemności. Dlatego Sexual Health Series nie mógł zawieść również na tej płaszczyźnie. W ofercie marki SHS znajdziemy lubrykanty i żele intymne w dwóch typach. Aqua oraz Forte. Ten drugi jest znacznie gęstszy. Oba te produkty to lubrykanty nawilżające na bazie wody. Szczególnie zalecane do używania z wszelkimi zabawkami erotycznymi wykonanymi z silikonu.

Wydłużanie stosunku

Nieodpowiednia długość stosunku to częsty problem wymieniany zarówno przez mężczyzn jak i kobiety. Odpowiadając na potrzeby swoich klientów SHS opracował preparaty wydłużające stosunek (opóźniające wytrysk). W ich ofercie poza tabletkami znajdują się także żele na przedwczesny wytrysk.

Dzięki zastosowaniu naturalnych składników w unikalnej, opracowanej na podstawie lat badań i doświadczenia formule - środki te są w stanie wydłużyć stosunek nawet o pół godziny. Tak! Aż 30 min. dłużej mogą kochać się mężczyźni, którzy stosują suplementy i żele od Sexual Health Series. 

Opóźnianie wytrysku
Zwiększanie ilości spermy

Większa ilość nasienia

SHS to również marka, która stara się pomóc mężczyznom produkując tabletki zwiększające ilość nasienia i poprawiające jego jakość. Stosowanie tego typu suplementu powoduje wzmocnienie orgazmów, mega obfite wytryski, a także zwiększenie ilości produkowanych plemników oraz poprawa ich jakości.

Dzięki temu preparatowi Twoje nasienie będzie zdrowe i płodne!

Sexual Health Series to skuteczne produkty, których naturalny skład gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność działania.