We-Vibe - akcesoria erotyczne

Sklep erotyczny Secretive.pl – zabawki i gadżety erotyczne We-Wibe

We-Wibe wywodzi się ze Standard Innovation – kanadyjskiej firmy zajmującej się troską o zdrowie seksualne oraz dobre samopoczucie ludzi. We-Wibe korzysta z najnowszych osiągnięć techniki I nauki, dzięki czemu ich gadżety erotyczne działają w pełnej harmonii z ludzkim ciałem. Nasz sexshop uważa, że marka We-Wibe wyznacza standardy w branży gadżetów erotycznych. Warto też wiedzieć, że We-Wibe dba o bezpieczeństwo swych produktów dla środowiska naturalnego.

Kulki gejszy

Nasz sklep erotyczny jest zdania, że kulki gejszy We-Wibe to świetny sposób na dobrą zabawę podczas ćwiczeń mięśni Kegla. Wystarczy włożyć je do pochwy, a mięśnie Kegla same zaczną pracować, nie pozwalając kulkom na wypadnięcie. Po dodaniu wibracji odczujesz nowy wymiar erotycznej przyjemności. Kulki gejszy We-Wibe to świetny sposób na lepszy i intensywniejszy orgazm.

Masażery prostaty

Masażery prostaty We-Wibe pozwolą Ci na odkrycie nowych i ekscytujących doznań. Użyj ich podczas seksu lub w grze wstępnej, a doświadczysz niesamowitego relaksu i przyjemnego masażuMasażery prostaty działają poprzez delikatne wibracje, którymi można zdalnie i bezprzewodowo sterować. Dzięki temu możecie się wzajemnie stymulować, niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujecie.

Wibratory

Wibratory We-Wibe to pięknie wyrzeźbione oraz dopasowane do kobiecej anatomii gadżety erotyczne. Są przeznaczone do stymulacji łechtaczki oraz pochwy. Niektóre modele posiadają bezprzewodowe sterowanie, dzięki któremu to partner będzie mógł przejąć kontrolę nad doznaniami partnerki. Wibrator We-Wibe to niewielkie i dyskretne urządzenie, które zapewnia bardzo intensywne I głębokie doznania.

Gadżety erotyczne sterowane z telefonu

Gadżety erotyczne sterowane z telefonu We-Wibe to doskonała zabawa dla dwojga. Dzięki nim możesz w pełni przejąć kontrolę nad zabawką, która znajduje się w ciele partnerki. Mogą być więc świetnym sposobem na grę wstępną. Niewielkie rozmiary zabawek powodują, że można je nosić nawet w miejscu publicznym. Sterowanie z aplikacji telefonu to też większa wygoda podczas zabawy solo.