• Dyskretna przesyłka
 • Dyskretna paczka

  Nikt się nie domyśli:)

 • Ekspresowa dostawa
 • Ekspresowa dostawa

  Paczka u Ciebie nawet w 24h!

 • 180 dni na zwrot
 • 180 dni!

  Aż pół roku na zwrot zamówienia

 • Bezpieczna p/latność
 • Bezpieczna płatność!

  Połączenie szyfrowane SSL

Afrodyzjak Sex Elixir Spanish Fly 15ml


Sex Elixir to wyjątkowo skuteczny afrodyzjak, który wpływa na naturalny poziom podniecenia u kobiet i mężczyzn. Zawarte w nim składniki podnoszą libido i zwiększają ochotę na seks.


65,00 zł
39,00 zł Zniżka 26,00 zł


Zamówienie telefoniczne: +48 792 599 943

Podaj kod produktu: 121


Dostawa od 9,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
Darmowa dostawa obowiązuje od 299,00 zł
 • Bezpieczna transakcja dzięki certyfikatowi SSL i szyfrowanemu połączeniu! Bezpieczna transakcja dzięki certyfikatowi SSL i szyfrowanemu połączeniu!
 • Expresowa dostawa nawet w 24 godziny. Expresowa dostawa nawet w 24 godziny.
 • Aż 180 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny! Aż 180 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny!
 • Gwarancja 100% dyskrecji Gwarancja 100% dyskrecji

Najsilniejszy afrodyzjak - Sex Elixir Hiszpańska Mucha

Wiele osób stosujących afrodyzjaki zastanawia się, na czym tak naprawdę polega ich skuteczne działanie. Sex Elixir to zdecydowanie najlepszy afrodyzjak na podniesienie libido. Cechuje się silnym działaniem, a w jego składzie znajdują się wyłącznie sprawdzone i dobrze przebadane składniki. Unikalna receptura została zaprojektowana przez najlepszych fachowców w branży, którzy poprzedzili wprowadzenie preparatu do obrotu dziesiątkami badań i testów. Dzięki temu hiszpańska mucha jest produktem w pełni bezpiecznym i niewywołującym niepożądanych skutków ubocznych. Charakteryzuje się działaniem wielotorowym, co oznacza, iż pozytywnie wpływa na wiele procesów zachodzących w naszym organizmie podczas podniecenia. Sex Elixir to produkt znanej i cenionej marki Sexual Health Series, która przekłada bezpieczeństwo swych preparatów ponad wszystko. Afrodyzjak hiszpańska mucha wpływa na poziom libido poprzez zwiększenie poziomu energii i przywrócenie sił witalnych. Pobudzone ciało lepiej reaguje na wszelkiego rodzaju bodźce, także te seksualne! Dzięki temu preparat podnosi poziom podniecenia erotycznego, pomaga w zwalczeniu nieśmiałości oraz sprawia, iż możemy jeszcze lepiej cieszyć się seksem. Z tych powodów otrzymał oficjalną rekomendację od sklepu erotycznego Secretive.pl.

Jak działa Sex Elixir i jakie są skutki jego stosowania?

Sex Elixir to świetny sposób na podniecenie każdej kobiety. Wystarczy już kilka kropel preparatu, by odczuwała podniecenie oraz ochotę na seks. Oto, w jaki sposób działa hiszpańska mucha Sex Elixir:

Maksymalny wzrost poziomu libido i niepohamowana ochota na seks

Składniki zawarte w Sex Elixirze mają pozytywny wpływ na ochotę na seks. Dostarczają energii, którą można w łatwy sposób spożytkować w sypialni. Jego zastosowanie powoduje, iż po głowie krąży jedna myśl… seks!

Zwiększona wrażliwość na każdy dotyk

Pobudzenie organizmu wpływa na odczuwanie każdego dotyku. Sex Elixir sprawia, iż nawet najmniejszy kontakt z partnerem rozpala kobietę do czerwoności.

Bardziej intensywny orgazm

Odpowiednie podniecenie to kwestia psychiki, aczkolwiek wysokie libido wpływa bezpośrednio na fizyczne reakcje ciała. Wilgotniejsze miejsca intymne i lepsza wrażliwość pochwy u niej oraz sztywniejszy penis gotowy do działania u niego. Mówiąc krótko: recepta na udany seks!

Zmniejszenie stresu i rozluźnienie ciała

Stres potrafi być największym zabójcą dobrego seksu. Z jego powodu nie potrafimy odpowiednio się zrelaksować, a nasze umysły są daleko poza sypialnią. Składniki zawarte w Sex Eliksirze wpływają na zmniejszenie poziomu stresu oraz rozluźnienie, dzięki czemu seks jest przyjemniejszy.

Zwiększenie wydajności seksualnej

Dobry seks wymaga niekiedy dużego wysiłku fizycznego. Uzupełnienie poziomu energii jest niezbędne, gdy marzy się nam niesamowity seks. L-Arginina znajdująca się w składzie hiszpańskiej muchy powoduje, iż seks może trwać dłużej… i dłużej!

Długa erekcja

Za silną erekcję odpowiada między innymi tlenek azotu, którego poziom musi być wysoki dla uzyskania silnej erekcji. Skład Sex Elixiru powoduje zwiększenie produkcji tlenku azotu, co przekłada się na mocniejszą i dłuższą erekcję.

Przełamanie nieśmiałości

Afrodyzjaki są polecane w szczególności osobom nieśmiałym, które nie potrafią rozluźnić się na tyle, by w pełni cieszyć się z udanego seksu. Działanie Sex Eliksiru pozwala wydobyć z siebie pokłady prawdziwej namiętności, która uruchomi silne reakcje seksualne. Hiszpańska mucha działa nawet na najbardziej zamknięte w sobie osoby, które do tej pory bały się realizacji swych najskrytszych fantazji. Afrodyzjaki stosuje się głównie w połączeniu z napojem ze względu na to, iż występują w formie rozpuszczalnych kropli. Poniżej przedstawiona jest skuteczność, z jaką działa Sex Elixir.

Walka z rutyną dzięki Sex Elixirowi

Hiszpańska mucha pozwoli zapomnieć raz na zawsze o rutynie w sypialni. Sex Elixir pomoże wyzwolić energię, która pozbędzie się utartych schematów, które wpływały negatywnie na jakość życia erotycznego. Skuteczny afrodyzjak potrafi uwolnić w partnerach pokłady sił witalnych, które wyzwolą namiętność oraz zintensyfikują doznania w łóżku. Krople podniecające pomogą w kreatywnym myśleniu, które może ułatwić odnalezienie nowych technik i pozycji seksualnych. Oto jak Sex Elixir może zmienić nudne życie erotyczne:

 • Zwiększa poziom podniecenia u kobiet
 • Zwiększa poziom libido nawet trzykrotnie
 • Pomaga w ponownym rozpaleniu ognia w związkach o długim stażu
 • Wpływa na długość stosunku seksualnego, dzięki czemu można kochać się przez całą noc!

Pokonanie stresu

Stres w łóżku dotyczy nie tylko nastolatków, którzy przeżywają swój “pierwszy raz”, ale też każdego z nas. Problemy życia codziennego, problemy w pracy, dom, dzieci, rachunki i milion spraw na głowie może sprawić, iż nawet najbardziej doświadczeni kochankowie nie staną na wysokości zadania. Warto pamiętać, iż idealny seks możemy przeżyć w sytuacji rozluźnienia, kiedy to skupienie się na swoich ciałach nie jest niczym zakłócone. Jak w takich przypadkach działa afrodyzjak Sex Elixir? Po pierwsze rozluźnia niepotrzebne napięcie, sprawiając, iż kochankowie myślą wyłącznie o ciele drugiej osoby. Podnosi libido i pomaga w pozbyciu się wszelkich granic, oporów i obaw związanych ze wstydem nagości lub kompleksami. Oto dlaczego Sex Elixir pomoże w osiągnięciu najlepszego stosunku:

 • Podniesie poziom podniecenia seksualnego i ochoty na seks
 • Zapewni uczucie rozluźnienia i zmniejszenia stresu
 • Pomoże w pozbyciu się nieśmiałości przed seksem (zwłaszcza przy “pierwszym razie” lub pierwszym stosunku z daną osobą)
 • Zintensyfikuje doznania w trakcie seksu, co wpłynie na silniejszy orgazm

W czym tkwi sekret Sex Elixiru?

Ten wyjątkowy preparat działa niemal natychmiastowo po spożyciu, sprawiając, iż dana osoba staje się bardziej otwarta i skłonna do miłosnych igraszek. Pomaga w pozbyciu się uczucia wstydu i skrępowania. Pobudza libido u kobiet oraz pomaga w osiągnięciu silniejszej i trwalszej erekcji. W skład afrodyzjaku wchodzą L-Arginina, Tribulus Terrestris, Alvia Officinalis, Lepidium Meyenii oraz witamina C. Składniki te wpływają na zwiększenie ukrwienia narządów płciowych, co skutkuje większą wrażliwością na bodźce seksualne. Preparat wpływa na osiągnięcie podniecenia seksualnego, łagodząc jednocześnie nerwy. Lepidum Meyenii wpływa ponadto na produkcję oraz obfitość nasienia, co z pewnością przełoży się na większą satysfakcję z udanego seksu.

Stosowanie Sex Elixiru

Preparat należy zmieszać z napojem. Wystarczy już 8 kropel, które zaczynają działać po około 15 minutach. Pierwsze efekty pojawią się więc bardzo szybko.

Jak Sex Elixir działa na męską erekcję?

Składniki zawarte w afrodyzjaku Sex Elixir mają silne działanie powodujące zwiększenie erekcji u mężczyzn. Pobudzają one układ krążenia do bardziej efektywnego działania, dzięki czemu do penisa napływa znacznie więcej krwi. U kobiet preparat działa na libido oraz stopień naturalnego podniecenia. Wskutek silnych myśli o seksie kobieta staje się gotowa na seks.

Nagrody konsumentów

Sex Elixir cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników. Preparat otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień od organizacji zrzeszających konsumentów. Sprawia to, iż jest godzien zaufania!

Sex Elixir - czy jest bezpieczny?

Sex Elixir jest bezpiecznym suplementem, który nie powoduje żadnych niepożądanych i nieznanych skutków ubocznych.

Dawkowanie afrodyzjaku

Na pojedynczą dawkę preparatu składa się około 8 kropel. Należy dodać je do napoju oraz wymieszać. Sex Elixir może być też aplikowany bezpośrednio do jamy ustnej, gdzie zostaje wchłonięty przez błony śluzowe. Afrodyzjak Sex Elixir może być dodawany do napojów alkoholowych. Nie należy go dodawać do wrzątku ani gorących napojów, gdyż traci swe cenne właściwości. Do gorących płynów należy dodać co najmniej trzykrotność standardowej dawki.

PR_4000204
Szczegóły produktu Afrodyzjak Sex Elixir Spanish Fly 15ml
Dla kogo
Dla par
Działanie
Wywołanie podniecenia
Rodzaj
Krople
Pojemność
15 ml
Jednostka
Mililitry
Więcej o marce Sexual Health Series (GB)
Powiązane artykuły na blogu