• Dyskretna przesyłka
 • Dyskretna paczka

  Nikt się nie domyśli:)

 • Ekspresowa dostawa
 • Ekspresowa dostawa

  Paczka u Ciebie nawet w 24h!

 • 180 dni na zwrot
 • 180 dni!

  Aż pół roku na zwrot zamówienia

 • Bezpieczna p/latność
 • Bezpieczna płatność!

  Połączenie szyfrowane SSL

Sex Elixir Premium 100ml - afordyzjak


Sex Elixir Premium to ulepszona wersja poprzedniego afrodyzjaku, cechująca się 3x bardziej skutecznym działaniem. Objętość preparatu wzrosła siedmiokrotnie, co sprawia, iż jest to najskuteczniejsza i najbardziej ekonomiczna opcja.


145,00 zł
89,00 zł Zniżka 56,00 zł


Zamówienie telefoniczne: +48 792 599 943

Podaj kod produktu: 122


Dostawa od 9,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
Darmowa dostawa obowiązuje od 299,00 zł
 • Bezpieczna transakcja dzięki certyfikatowi SSL i szyfrowanemu połączeniu! Bezpieczna transakcja dzięki certyfikatowi SSL i szyfrowanemu połączeniu!
 • Expresowa dostawa nawet w 24 godziny. Expresowa dostawa nawet w 24 godziny.
 • Aż 180 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny! Aż 180 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny!
 • Gwarancja 100% dyskrecji Gwarancja 100% dyskrecji

Najskuteczniejszy na rynku afrodyzjak - Sex Elixir Premium

Co wyróżnia afrodyzjak Sex Elixir Premium spośród innych preparatów tego typu? To w głównej mierze bardzo wysoka skuteczność, z jaką działa. Wersja premium stanowi ulepszony wariant poprzednika. Jest efektem kilkudziesięciu badań i testów przeprowadzonych przez najlepszych naukowców oraz techników laboratoryjnych w całej Europie. Okazało się, iż optymalizacja stężeń poszczególnych składników sprawia, iż preparat działa jeszcze lepiej. Skuteczniej podnosi poziom libido, wpływa też zdecydowanie silniej na poziom podniecenia seksualnego. Wersja premium jest 3 razy mocniejsza od poprzednika, co oznacza, iż działa 3 razy skuteczniej. Ulepszona wersja to jednak nie tylko lepsza skuteczność. Nowy preparat ma aż o 7 razy większą pojemność niż jego poprzednik. Oznacza to większą pojemność jeszcze silniejszej dawki. Suplement jest więc dużo bardziej ekonomiczny od poprzednika, gdyż wystarcza na o wiele dłużej. Sex Elixir Premium o pojemności 100 mililitrów cechuje się wyśmienitym stosunkiem ceny do jakości. To najtańszy afrodyzjak o tak skutecznym i szybkim działaniu!

3x mocniejszy afrodyzjak Sex Elixir Premium na jeszcze lepszy seks

Istnieją osoby zastanawiające się nad tym, co sprawia, iż afrodyzjak Sex Elixir Premium jest aż tak skuteczny. Kluczem do sukcesu produktu marki Sexual Health Series jest opieranie składu swych produktów na przebadanych składnikach o najwyższej jakości i czystości. Nowa generacja suplementu diety Sex Elixir Premium to wynik wielu badań i testów. Farmaceuci pracujący nad jego składem wsłuchali się w potrzeby użytkowników, wzmacniając skład suplementu trzykrotnie w stosunku do poprzednika. Sukces poprzedniej wersji preparatu natchnął producenta do stworzenia jeszcze bardziej doskonałego afrodyzjaku. Skutkiem jest powstanie suplementu Sex Elixir Premium. Nowa wersja daje jeszcze więcej satysfakcji. Hiszpańska mucha w nowej wersji jest zupełnie bezpieczna, a przy tym jeszcze bardziej skuteczna. Preparat podnosi libido, zwiększa wrażliwość na bodźce seksualne oraz pomaga w przełamaniu nieśmiałości. Dzięki temu umożliwia jeszcze lepsze odczuwanie przyjemności z seksu i pełne delektowanie się zbliżeniem. Skuteczna formuła oraz bezpieczeństwo składników sprawiły, iż Sex Elixir Premium jest polecany przez wielu specjalistów oraz sklep erotyczny Secretive.pl.

Hiszpańska mucha w ulepszonej wersji premium

Nowa wersja suplementu Sex Elixir posiada trzykrotnie większe stężenie substancji aktywnych. Ten afrodyzjak to najlepsza metoda na zwiększenie podniecenia u każdej kobiety. Już kilka kropel preparatu sprawia, iż płeć piękna odczuwa większą ochotę na seks oraz rozluźnienie. Poniżej opisujemy, w jaki sposób działa hiszpańska mucha Sex Elixir Premium:

Podniesienie poziomu libido i nieposkromiona potrzeba seksu

Sex Elixir Premium posiada w swoim składzie substancje, które wpływają na większą ochotę na zbliżenie. Zapewniają dodatkowe pokłady witalności, która będzie pomocna przy każdym stosunku seksualnym. Stosowanie Sex Elixiru Premium sprawi, iż osoba go zażywająca będzie myślała tylko o seksie.

Lepsze odczuwanie orgazmów

Na lepszy orgazm wpływa stan naszego umysłu, a wysoki poziom podniecenia odzwierciedlany jest w reakcjach ciała. Zwiększona czułość i nawilżenie miejsc intymnych u kobiety, a sztywniejszy członek i rozpalone ciało u mężczyzny. Można ująć to w jednym zdaniu: Sex Elixir Premium to łatwy sposób na świetny seks.

Intensywniejsze wrażenia z każdego dotyku

Wysoki poziom libido i zwiększone ciśnienie mają ogromny wpływ na sposób, w jaki odczuwa się każdy dotyk. Afrodyzjaki mają działanie intensyfikujące każdy intymny kontakt.

Obniżenie poziomu stresu

Niepokój i zamartwianie się problemami życia codziennego to prosta droga do nieudanego seksu. Stres powoduje, iż nie umiemy skupić się na ciele partnera, gdyż stale myślimy o czymś innym. Sex Elixir Premium jeszcze lepiej redukuje stres, sprawiając, iż osoba go stosująca osiąga stan rozluźnienia i gotowości do seksu.

Przedłużenie erekcji

Wzwód jest osiągany dzięki odpowiedniej sile pompowania krwi do ciał jamistych penisa. Ogromną rolę odgrywa w tym procesie tlenek azotu, który zwiększa ciśnienie, z jakim krew dopływa do członka. Wywołuje to mocniejszy wzwód, który trwa przez cały czas stosunku.

Uwolnienie od nieśmiałości

Osoby nieśmiałe to grupa, która powinna stosować suplementację Sex Elixiru Premium. Składniki preparatu wywołują uczucie rozluźnienia, którego nieśmiałym osobom bardzo często brakuje. Hiszpańska mucha może pomóc odkryć w sobie jeszcze więcej namiętności odpowiedzialnej za mocne reakcje seksualne. Sex Elixir Premium ma pozytywny wpływ na skryte osoby, które unikają kontaktów towarzyskich lub boją się głośno mówić o swych potrzebach seksualnych. Afrodyzjaki najlepiej stosować w połączeniu z napojami, gdyż jest skoncentrowany w formie kropel. Oto skuteczność, z jaką działa Sex Elixir w wersji Premium.

Stop rutynie w seksie

Hiszpańska mucha to świetny środek na zażegnanie nudy w łóżku. Sex Elixir Premium pomaga w wyzwoleniu energii odpowiedzialnej za wymazywanie starych przyzwyczajeń. Wpływa natomiast na ochotę do podejmowania nowych wyzwań. Dobry afrodyzjak może pomóc partnerom w uzewnętrznieniu ukrytych potrzeb. Dzięki lepszemu zrozumieniu drugiej osoby seks staje się przyjemniejszy dla obojga partnerów. Jak Sex Elixir Premium wpływa na nudę?

 • Powoduje nawet trzykrotny wzrost libido
 • Oddziałuje na stopień podniecenia u płci pięknej
 • Pomaga w ponownym “zaiskrzeniu” pomiędzy partnerami
 • Może wydłużyć seks, umożliwiając długotrwały stosunek

Zamiana stresu w stan rozluźnienia

Strach i niepokój może dotyczyć wszystkich uprawiających seks. Bywa, iż boimy się, że nie podołamy zadaniu lub nie zadowolimy drugiej osoby. Pojawiają się kompleksy, które dają o sobie znać w najmniej korzystnym momencie. Często nie mamy nawet ochoty na seks, gdyż przytłaczają nas codzienne problemy związane z pracą, domem, dziećmi i pieniędzmi. Seks odkładamy na drugi plan, traktując go jako obowiązek, a nie przyjemność. Sex Elixir Premium korzystnie wpływa na rozluźnienie umysłu i ciała, dzięki czemu możemy skupić się na tym, co najważniejsze w seksie. Odpowiednie podniecenie kieruje nasze myśli w stronę partnera lub partnerki. Pozbywamy się wtedy kompleksów i wstydu. Jesteśmy gotowi na nowe doświadczenia i eksperymenty, które wpływają na lepszy seks.

Jaki jest sekret afrodyzjaku Sex Elixir Premium?

Sekretem sukcesu afrodyzjaku  jest przede wszystkim szybkie i skuteczne działanie. Sex Elixir Premium sprawia, iż osoba go zażywająca staje się bardziej skłonna do miłosnych uniesień. Wpływa na podniecenie seksualne. Sex Elixir Premium ma w swoim składzie skuteczne składniki, takie jak L-Arginina, Tribulus Terrestris, Lepidium Meyenii, witamina C oraz Alvia Offcinails. Składniki afrodyzjaku wpływają na zwiększenie libido, podniecenia seksualnego, odczuwanie bodźców, lepszą erekcję oraz zwiększoną produkcję nasienia.

Stosowanie Sex Elixiru Premium

Suplement należy wymieszać z napojem (około 8 kropel). Pierwsze efekty pojawią się już po 15 minutach.

Sex Elixir Premium a wzwód

Afrodyzjak wpływa na możliwość uzyskania lepszej erekcji, sprawiając, iż do prącia napływa więcej krwi. Składniki zawarte w preparacie Sex Elixir Premium mają działanie wpływające na syntezę tlenku azotu, która odpowiada za dostarczanie krwi do ciał jamistych prącia. Ukrwiony penis oznacza mocniejszą i dłużej trwającą erekcję.

Doceniony przez konsumentów

Sex Elixir Premium może poszczycić się uznaniem konsumentów i ekspertów w branży. Otrzymał liczne nagrody i wyróżnienia za swe skuteczne i bezpieczne działanie.

Sex Elixir Premium - bezpieczeństwo

Preparat jest bezpieczny, jego stosowanie nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Dawkowanie

Pojedyncza dawka preparatu to około 8 kropel, które należy rozpuścić w napoju. Afrodyzjak może być też stosowany bezpośrednio w jamie ustnej. Nie należy dodawać go do wrzątku ani gorących napojów, gdyż traci wtedy swe właściwości.

PR_4000207
Szczegóły produktu Sex Elixir Premium 100ml - afordyzjak
Dla kogo
Dla par
Działanie
Wywołanie podniecenia
Rodzaj
Krople
Pojemność
100 ml
Jednostka
Mililitry
Więcej o marce Sexual Health Series (GB)
Powiązane artykuły na blogu